Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:49:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: apostate  (Przeczytany 8583 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #20 : 24 Maj 2009 - 08:55:17 »

Dzbanek super. Troszkę mnie razi ta świeża i dość jaskrawa zieleń tła ale to rzecz gustu bo ja po prostu nie lubię takiej zieleni.
dokładnie należy ją złamać .

Posty połączone: 24 Maj 2009 - 09:57:04
generalnie nie wiem tez w jakim stanie się ten dzbanek znajduje czy on leci czy lezy ... nie widać tego , zieleń najlepiej złamać kolorami płatków :P)
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 24 Maj 2009 - 09:43:57 »

tak wyszło, mam kłopot z rozłożeniem równomiernie farby by wyglądała na jednolitą płaszczyznę, może dlatego że używam małych pędzli, Kolibri od 5 w dół.
Żaden problem, można użyć gąbki, zwykłej miękkiej łazienkowej i rozprowadzić farbę według swojego uznania. Np. ścieraniu, klepaniu, nakładania itp.  daje piękne efekty, możesz spróbować:) usmiech
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 24 Maj 2009 - 10:43:34 »

A mnie się zarowno podoba  sposób nałożenia farby  jak i znakomity efekt połysku na srebrnych elementach.Nie wiem co wszyscy maja do zieleni o co chodzi jeśli są pretensje to zawsze do zieleni może wogóle ja wywalic z palety bo zawsze będzie za surowa,czy tylko barwy zlamane maja sens w malarstwie?  farba nie moze byc nałożona tak jak na tym tle? przecież jest ok ,a zieleń to nie żaden Viridian z tubki tylko taki ciepły trawiasty odcień.
Pełnię iluzji w tym dzbanku niweczy tylko ta ciemna plama skrajna w odbiciach działa jak dziura.Odbicia zawsze powinny byc ciut mniej wyraziste od rzeczy która sie odbija.Biel z tuby prawie nie złamana jest czasem jedynym sposobem oddania światła i tutaj gra bardzo dobrą role.Generalnie fajne śmiałe podejście malarskie  usmiech
O wcześniejszych fantazmatach surrealnych się nie wypowiem bo nie rozumiem za bardzo potrzeby tworzenia takich rysunków i obrazów ale skoro sprawia Ci to radosc to czemu nie,mnie taki wyimaginowany świat męczy i to bardzo i ciężko znależć już coś bardzo oryginalnego,wole ciekawie namalowany dzbanek niż takie rysunki.
apostate
Gość
« Odpowiedz #23 : 11 Listopad 2009 - 17:03:21 »

Czas odświeżyć galerię, i dowiedzieć się co inni myślą o pracach, które ostatnio spłodziłem.
Zapraszam do komentowania.

XVI
ołówek, papier 60x80

XVII
ołówek, papier 60x80

XVIII
farby olejne, płyta pilśniowa 60x80

XIX
farby olejne, płyta pilśniowa 60x60
sert
Gość
« Odpowiedz #24 : 11 Listopad 2009 - 20:01:39 »

Prace ołówkiem bardzo mi się podobają. Temat "niebezpieczny" jednak Tobie udalo się tak go przedstawić, że wszelkie zarzuty dotyczące braku wyczucia, wydają się być bezpodstawne. Praca XVI może odrobinę zbyt "oczywista", natomiast kolejna XVII dla mnie super. Niezły ten falliczny pień, który wraz ze swoim otoczeniem może być interpretowany na wiele różnych sposbów. Delikatna kreska, spójny styl obu. Z dużą przyjemnością na nie patrzę.
Praca XVIII.... odnoszę wrażenie, jakby w pewnym momencie zabrakło Ci na nią pomysłu - co dalej. Nie bardzo potrafię ją zinterpretować. W przciwieństwie do prac ołówkowych, mimo elementu erotyki nie zaciekawia mnie. W moim odczuciu trochę nijaka.
Natomiast praca XIX z innej beczki, czysty realizm a to bardzo lubię. Może trochę zbyt monochromatyczna ale to nie zarzut, tylko moje "widzimisię".
Poza więc pracą XVIII, pozostałe bardzo na tak.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 02 Maj 2010 - 13:58:51 »

Apostate ,naprawdę świetna galeria,przyjemnie się  ją ogląda iiii niektóre robią wrażenie ,a co z komiksem _gotów?!

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
apostate
Gość
« Odpowiedz #26 : 10 Maj 2010 - 21:36:12 »

Dzięki Sercie [RIP] za te szczegółowe opisy, i do cholery co z wami ludzie się porobiło, robicie fochy jak małe dzieci. Dzięki Adriannoo za odwiedziny, tym bardziej jeśli się podobało. Komiks gotów tylko że Fabularnie wyszła kaszanka.
pozdro
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: