Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:00:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: apostate  (Przeczytany 8582 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 04 Kwiecień 2009 - 10:23:46 »

Podobają mi się prace, te słupy kojażą mi się z kostką Le Mancharda z Hellraisera chociaż podobna nie jest, kto widział film ten wie o co chodzi usmiech to jest jakiś wpływ Beksińskiego czy takie rzeczy poprostu Ci w głowie siedzą ? IV obraz jest Twój i tylko Twój ? bo mi się kojaży z czymś wydaje mi się że go gdzieś już widziałem ale może tylko mi się wydaje. Ile już malujesz ?

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
GAdS

Linki sponsorowane:

maga164
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 04 Kwiecień 2009 - 15:39:55 »

A mnie się skojarzyły z filmem "piąty element".
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 04 Kwiecień 2009 - 16:11:54 »

o to też to też usmiech

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
apostate
Gość
« Odpowiedz #13 : 09 Maj 2009 - 17:17:23 »

XI

XII

XIII

XIV

XV

Wszystkie prace wyszły z pod mojej ręki, jeśli komuś z czymś sie kojarzą lub z jakimś artystą to tylko i wyłącznie z fascynacji takowym, i to podświadomie przenika do moich wypocin.
alpunia
Gość
« Odpowiedz #14 : 10 Maj 2009 - 19:43:50 »

Świetne. Czym to robisz? ołówkiem? Praca XIV rerwlacja! Patrze na nią i patrze.
Chyba mnie zmotywowałeś to bardziej dopracowanych prac. Wstyd mi. Łapie się na tym, że pośpiech mnie gubi buuuuuuuuu
apostate
Gość
« Odpowiedz #15 : 23 Maj 2009 - 13:08:36 »

Jeszcze ciepła, olej na płycie

echo
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 23 Maj 2009 - 13:16:00 »

Bardzo mi się podoba. Fantastycznie wyszły Ci te odbicia na dzbanku.  oklasky
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 23 Maj 2009 - 14:04:38 »

Jestem oczarowana wszystkimi pracami, a szczególnie  jak rozumiem "cztery żywioły" Nr.8 Te fale, piękne, naturalne, żywe. okok
Tylko szkoda, że nie ma dokładniejszych opisów, tytułów, technik ..itd. Numerowanie prac to chyba nie wystarczające by podyskutować o danej pracy. Można  tylko samemu się domyślać co autor chciał wyrazić.  Wybacz mi apostate,  ale jestem z natury bardzo drobiazgowa w tym przypadku. Jeśli autor przedstawia pracę by inni mogli ją ocenić i też się nią zachwycić, podyskutować na nią, to chyba autor winny jest określić daną pracę.
Chyba że to są tytuły nr.X, XII, VI, itd. jak dla mnie to za mało bezradny.

Dzbanek bo chyba tak można nazwać tę pracę (no może być , "Bez nazwy") świetnie namalowany, szczególnie podoba mi się to wnętrze, pięknie zaakcentowane. Kolor mosiądzu te, piękne zielono-złote barwy typowe dla tego metalu. Nie wiem czy to co obok dzbanka leży, czy coś się wysypało z niego, to płatki kwiatu, papierki,  też robi wrażenie świetnej ręki malarza. W tym obrazie zachwycił mnie tylko ten piękny dzban. Na ale jak analizuję w dalszym ciągu ten obraz, to mi się wydaje, że tło namalowane w sposób taki kolisty, zamaszysty, sugeruje ruch tego dzbanka, upadek. Jeśli to miał autor na myśli to wspaniale, podoba mi się z jednym wyjątkiem.  Tło zbyt jaskrawa zieleń, gdyby była bardziej przy ciemiona , może nie w całości, ale w górnych partiach, urywkowo,  to może efekt by był jeszcze wspanialszy ? usmiech
sert
Gość
« Odpowiedz #18 : 23 Maj 2009 - 15:51:15 »

Dzbanek super. Troszkę mnie razi ta świeża i dość jaskrawa zieleń tła ale to rzecz gustu bo ja po prostu nie lubię takiej zieleni. Brawo.
apostate
Gość
« Odpowiedz #19 : 23 Maj 2009 - 18:01:43 »

Dzięki za ciepłe słowa.
Dzbanek malowany był ze zdjęcia zdartego z netu, to co obok leży to jakieś płatki, najmniej się do nich przykładałem oczko i dlatego takie niewiadomoco.
To zielone tło na zdjęciu było ciemniejsze, tak wyszło, mam kłopot z rozłożeniem równomiernie farby by wyglądała na jednolitą płaszczyznę, może dlatego że używam małych pędzli, Kolibri od 5 w dół.
W każdym przypadku można porozmawiać o danej pracy, następnym razem będę dodawał jak najwięcej informacji do każdej pracy, tylko będziecie musieli długo poczekać, jestem w trakcie rysowania komiksu i to jet teraz mój główny priorytet.  usmiech

Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: