Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
04 Grudnia 2022 - 03:21:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stopa  (Przeczytany 155153 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #180 : 14 Listopada 2009 - 06:41:02 »

Stopa, nie wiem czy zauważyłeś że z poprzedniego posta usunąłem Ci te dwie "babeczki". Zakładam że nie.
Powiem krótko. Więcej takich zdjęć na forum nie zamieszczaj.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #181 : 14 Listopada 2009 - 08:49:13 »

Stopa;
Podsumowując ja tu nie chciałem nikogo szokować, ani nie cenzuruje swoich błędów w żaden sposób wiem że jest ich od cholery zrobiłem sobie prosty rysunek w miarę szybko i zadałem dwa proste pytania co jest nie fajne i czy nakłądać akwarele czy może nie warto i oczekiwałem prostej odpowiedzi i nie dlatego że bałem się wywodów na temat błędów tylko dlatego że uważam że takie rysunki nie są warte większej krytyki,.

Pozwól, że się wtrącę do tej dyskusji, nad Twoimi rysunkami.
Powiem krótko.  Dyskusja i wszystkie wypowiedzi w tym temacie są profesjonalne i rzeczowe. Widać znajomość sztuki rysunku i malarstwa.
Ale drogi Stopa wybacz, że tak to ujmę. Prace, które wcześniej oglądałam Twoje są naprawdę ok.
ale teraz co pokazujesz tz. swoje rysunki to śmiem twierdzić, że są na poziomie jakiegoś nastolatka. Jak sam powiedziałeś "że takie rysunki nie są warte większej krytyki" mało, moim zdaniem nic nie są warte aby je pokazywać i chcieć jeszcze do tego jakiś ocen.
Takie rysunki tylko nadają się do zatrzymania w swojej pracowni, do ewentualnego popracowania nad nimi.
Moim zdaniem nie są nawet rysunkami erotycznymi, przeciwnie, "Erotyka" to piękny temat w malarstwie,
ale Ty ją wulgaryzujesz i jeszcze do tego rysunki ( te które są usunięte) przedstawiają bardzo niski poziom jak na malarza.
Może się obrazisz, a może inni też, że taki mój post jest bardzo krytyczny,
ale nie mogę się powstrzymać by Ci nie zwrócić uwagi, że sam zniżasz swój poziom jako malarz.
I rzeczywiście rysunki te, (które mam na myśli) nie są warte ocen i krytyki.  milczek

Stopa;
Podsumowując ja tu nie chciałem nikogo szokować,
Ty nie szokujesz, ale rozczarowujesz przynajmniej mnie. Szokować tz. byłby efekt doskonały, ale to   milczek
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #182 : 14 Listopada 2009 - 10:37:26 »

Nie obrażam się, już nie będe wstawiał takich rysunków i tyle  usmiech
Przepraszam jeśli uraziłem  kwiat

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #183 : 14 Listopada 2009 - 10:52:58 »

heh Teresa z tobą pocisnęła .usmiech ok ja tam sie nie obraziłem na Ciebie za ta prace fajna kreska walnij se kolorek , nie wiem czy akurat akwarela, to zależy od efektu jaki chcesz osiągnąć , pamiętaj , aby wykształcać w sobie świadomość podejmowanych działań musisz umieć obronić swoja prace .
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #184 : 14 Listopada 2009 - 11:04:48 »

akwarelke nałoże może .
Gdybym nad tym siedział więcej albo gdyby to była jakaś niesamowita praca to bym bronił ale tak to nie widzę sensu
Dzięki za wsparcie Infra  usmiech

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #185 : 14 Listopada 2009 - 11:06:16 »

nie mysle tylko o temacie , ale np . dlaczego taka kreska , dlaczego kolr, po co tu plama , środki wyrazy musisz mieć przemyślane
sert
Gość
« Odpowiedz #186 : 14 Listopada 2009 - 15:10:17 »

Przepraszam jeśli uraziłem  kwiat

Również nie czuję się w żaden sposób urażony, jedynie dziwiłem się, dlaczego akurat taki rysunek (widziałem znacznie lepsze w Twoim wykonaniu), z tak obscenicznie potraktowanym w sumie fajnym tematem. Fakt, pytanie zformułowane nieszczęsliwie i to też mnie zaskoczyło. Bo i deformacje i prośba o wskazanie błędów anatomicznych (jedno drugie wyklucza). Mam nadzieję, że tego co pisałem nie potraktowałeś jako ataku na siebie, bo absolutnie nie było to moim zamiarem. A co do moich zapatrywań na temat kolejnych faz "wtajemniczenia", to pewnie masz rację, że wówczas świat sztuki byłby chyba znacznie uboższy, ale ja już pozostanę przy swoim. Stąd się bierze pewnie i to, że wielu uznanych (wylansowanych) sław wcale za takowe nie uważam a ich twórczość odbieram z pewnym pobłażaniem i lekkim uśmieszkiem. Cóż, to mi jeszcze wolno usmiech
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #187 : 16 Listopada 2009 - 13:54:09 »

Stopa, przypadkiem nie przejmuj się moją wypowiedzią, bo w żadnym razie nie miałem zamiaru cenzurować Twoich prac. Chodziło mi tylko o to, że są prace które powinny być malowane do szuflady, a nie dla praktycznie nieograniczonego grona użytkowników netu.
 bezradny
A co do wspomnianych przez Ciebie prac Bellmera – moim zdaniem też w nich nie ma zbyt wiele „smaku”... Takie rysunki to temat stary jak świat i „przegadany” już po tysiąckroć. Myślę, że chyba nic nowego nie da się w nim już zrobić, a więc pomijając własne hmm... „potrzeby emocjonalne” - malowanie tego typu prac nie ma głębszego sensu. Oczywiście można je traktować jako swoiste „wprawki” w anatomii – aczkolwiek zwykle nie ma potrzeby aż tak „szczegółowego” jej poznawania...
 rotfl
W każdym razie, maluj dalej co tylko zechcesz, licz się jednak zawsze z tym, że są tematy z którymi nie warto się zbytnio afiszować. milczek
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #188 : 22 Listopada 2009 - 00:52:48 »

Nowa praca, w związku z nią już pewnie nie będzie takiego poruszenia hehe  oczko
Praca oparta głównie na akrylowo - tuszowych eksperymentach, zawiera także elementy kolażu.

"Zona"
Inspiracja filmem Andrieja Tarkovkiego "Ofiarowanie"

Technika. Mieszana
Wymiar. 16 x 85

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #189 : 22 Listopada 2009 - 09:08:50 »

bardzo dobre ale naucz sie robić zdjęcia
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 31   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: