Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
29 Listopada 2022 - 18:58:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stopa  (Przeczytany 155052 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #60 : 10 Kwietnia 2009 - 22:23:56 »

hehe dzięki usmiech  z 15 lat miałem jak to robiłem.

Posty połączone: 11 Kwiecień 2009 - 17:24:04
XXXXI

XXXXII

Takie twory dziwne

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
viernek
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #61 : 11 Kwietnia 2009 - 22:30:08 »

Każdy artysta ma swój styl.  Szkoda , że u ciebie rzucają się zimne barwy, które mnie przytłaczają. Obrazy jak by czerpią energie z grzybków i LSD, lub po prostu ze sennych marzeń. 

VIII "Pierestrojka" piękna sztuka. Postać ta jakby niesie (w rozumie) niezliczoną ilość elementów, szczupła do kości, jednak żwawo kroczy. Niezidentyfikowana istota, jeden element wskazuje na to że jest to płeć męska.  Pomimo tego że jego penis jest skierowany w dół, i tak jest naprężony, i jakby wciąż wyraża swoją dumę.

Rysunek XXXII  przypomina mi sen który przedstawiał teorie o tym że kobiety mają penisa. Tutaj wizja przedstawiona jest całkiem heteroseksualnie. Nie odczuwam feminizmu.  Coś wspaniałego.

XXVI, XXVIII "Imperium kontratakuje", XXXVI
W tych obrazach (i podobnych) wiele wskazuje na działanie środków odurzających. Barwy w XXVI i XXXVI mówią o jakimś odlocie (te barwy szczególnie). A gwiezdne wojny? Idealny temat dla dwóch ćpunów ^^.

Ogółem przedstawiasz dużo śmierci w życiu, albo życia w śmierci. Podziwiam twoje dzieła za… hm, brakuje mi określenia, ale na myśl nasuwa mi się że twój warsztat to rzeźnia. Myślę że któregoś dnia Stopa, postawisz stopę na ziemi. Pozdrawiam cię gorąco ;).

Z trudem objąłem sztukę twoją, mistrzu,

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #62 : 12 Kwietnia 2009 - 13:19:04 »

XXXXIII Pierwsze podrygi surrealne strasznie dawno to rsowałem, ale podoba mi się motyw może go odświerze i namaluje usmiech

XXXXIV A tutaj coś dla Ciebie drogi Wiernku, rozmawialiśmy wczoraj o Kobietach w malarstwie i rysunku usmiech więc proszętaką małą zbrodnie etyczną

1.   Każdy artysta ma swój styl.  Szkoda , że u ciebie rzucają się zimne barwy, które mnie przytłaczają. Obrazy jak by czerpią energie z grzybków i LSD, lub po prostu ze sennych marzeń. 

2. VIII "Pierestrojka" piękna sztuka. Postać ta jakby niesie (w rozumie) niezliczoną ilość elementów

3.szczupła do kości, jednak żwawo kroczy.

Ad1. Pomijając to że zrobiłeś ze mnie nie wiedzieć czemu narkomana na całe forum chciałem Ci podziękować za te miłe słowa (oczywiście mam na myśli reszte komentarza nei cytat :P). Gwoli wyjaśnienia nie ćpam taką wyobraźnie dziwną poprostu mam ^^

Ad2. Nie o to mi chodziło. To nie rozum tylko zło, armia radziecka, rządy totaliterne napierające na Polske. A Polska jak to Polska chcoiaż jest o wiele mniej liczebna i słabo wyposażona zawsze bedzie się bronić. Nawet ze stalową czerwoną świnią.

Ad3. Miałem na myśli wielki głód w Polsce po najeździe w tamtych czasach

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

Feen
Gość
« Odpowiedz #63 : 12 Kwietnia 2009 - 15:52:20 »

Ta panna ma moją twarz i wlosy  rotfl
A powiedz mi,co ten karzeł Jej złego robi rotfl?
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #64 : 12 Kwietnia 2009 - 15:56:47 »

xD nie zamierzone, nie wiem szuka czegoś rotfl

bartek17
Użytkownik zbanowany
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #65 : 12 Kwietnia 2009 - 16:05:01 »

pewnie złota szuka w tej grocie  rotfl (przepraszam) heehhe

Powiedzieć,że jest się sobą to sztuka.Być sobą-bezcenne:)
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #66 : 12 Kwietnia 2009 - 16:10:19 »

doje*ałeś do pieca nie ma co ^^

bartek17
Użytkownik zbanowany
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #67 : 12 Kwietnia 2009 - 16:25:32 »

no co  rotfl nie ja to malowałem heheheeh (rysowałem)  rotfl

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #68 : 12 Kwietnia 2009 - 16:40:12 »

mam gdzieś więcej

bartek17
Użytkownik zbanowany
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #69 : 12 Kwietnia 2009 - 16:41:12 »

aaaaahahahahah czekamy  rotfl  rotfl  rotfl ciekawosc to straszna cecha człowieka no cóż haha haha bywa

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: