Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Wrzesień 2019 - 19:35:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stopa  (Przeczytany 109510 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #260 : 27 Maj 2010 - 20:58:08 »

bardzo świetny autoportret, nic dodać nic ująć  okok oklasky
GAdS

Linki sponsorowane:

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #261 : 12 Czerwiec 2010 - 19:53:59 »

Dziękuje bardzo wszystkim komentującym,                   
ale czemu tło jest takie, iż mroczniej jest z prawej strony tam skąd pada światło a z lewej jest widniej? nie powinno być odwrotnie? bardziej logicznie? jeśli się czepiam to sorry;)

W rzeczywistości obraz ma bardzo jednolite tło co widać na zblizeniu trochę, i taka polemika powstała przez moje nie chlujne fotografowanie  rotfl

Kolor tła jest ten sam co w obrazie "Jezu ufam tobie"  ostatnio to zauważyłem nie było to zamierzone . Chodzi o drugą wersję tę właściwą.

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #262 : 23 Czerwiec 2010 - 20:35:29 »

"Czy Pani Pali ?"

Dla odprężenia między kolejnymi autoportretami ;)

Technika. Akwarela
Wymiar. A4
Oryginał pochodzi z 48 numeru tygodnika "AS" z Niedzieli, 28 Listopada 1937 roku. Strona 25 (Gazeta Polska)

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

krakowianka
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #263 : 23 Czerwiec 2010 - 20:45:20 »

Świetne! Kolorki rewelacyjne i ten pedzelek ci czary robi na papierze!

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #264 : 24 Czerwiec 2010 - 08:44:01 »

No technicznie pięknie... szkoda że nie młodsza z twarzy ta pani jest, tylko stara taka  /żart  oczko /  ta sukienka, biel  - bardzo ładna , lekka... i nogi z bucikami okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #265 : 24 Czerwiec 2010 - 15:31:48 »

Dziękuje usmiech

Kolejny autoportret

Technika. Pastel suchy i olejowy Wymiar. 46 x 78

jarygon
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #266 : 25 Czerwiec 2010 - 00:00:47 »

Autoportrety świetne ! Bardzo mi się podoba kolorystyka . No i do tego akwarelka ,, Czy Pani pali " też się podoba .
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #267 : 27 Czerwiec 2010 - 11:58:15 »

Dzięki usmiech

Miniaturowe Studium Portretowe Ukochanej

Technika. Olej na płycie
Wymiar. 12,5 cm x 10 cm

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #268 : 03 Lipiec 2010 - 21:08:15 »

Stopa ,aż wstyd się przyznać ,ale dopiero dziś przysiadłam przy twojej galerii i starałam się ogarnąć ogrom twojego talentu .

Fantastyczny zbiór prac,niektóre wprowadzają człowieka w zupełnie inny wymiar ,nie wnikam gdzie w której części umysłu u ciebie to siedzi ,nieraz przerażające nieraz zadziwiające ,ale brnie się dalej i chce się więcej, mają swój ukryty urok.

Chociaż często przeze mnie nie zrozumiane ,ale jednak nie można powiedzieć ,ze nie wpływają na emocje.

Beksiński wprowadzał mnie w podobny stan,seria autoportretów świetna ,ale to już wspominałam ,Judyta  okok,ostatnia akwarelka myślę ,ze powinna znaleźć kupca, jest powalająca-dobra robota.

Ostatnia praca dla Ukochanej ,jedno lewe oko trochę martwe bez życia przynajmniej na tym zdjęciu ,  ale widziałam je  gdzieś indziej i chyba było lepiej widać pewnie to wina foto ,ale liczę się z tym ,ze tak mały rozmiar pracy tez przysparza trudności ,o włosach już wiesz ,zgadzam się z tym, oprócz tego jest piękna.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #269 : 04 Lipiec 2010 - 11:21:00 »

W akwareli się zakochałam ^^ jest świetna ^^

ostatni autoportret też wygląda na prawdę imponująco ^^ tylko się zastanawiam czy ty masz na prawdę tak wielkie ucho ^^' czy powiększałeś w jakimś celu ?

\"W dal idą na smutek i życie tułacze, <br />A z oczu im lecą łzy... Rozpacz tak płacze...\" L.Staff
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: