Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 23:28:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stopa  (Przeczytany 110659 razy) Średnia ocena: 5
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #220 : 26 Grudzień 2009 - 18:03:53 »

na dylematach oparte jest piękno sztuki . mam czuć w obrazie twoje zawahanie i decyzje, z pełnymi jej konsekwencjami
GAdS

Linki sponsorowane:

sert
Gość
« Odpowiedz #221 : 26 Grudzień 2009 - 23:34:36 »

Moim zdaniem propozycje Infry kompletnie nie trafione. Twoja praca jest dobra, a jeśli bym coś zmieniał to tylko zrezygnował bym z barw tęczy na rzecz bardziej mono. Niepotrzebny ten kolorystyczny "krzyk".

Mam nadzieję, że nie masz pretensji o te przeróbki, ale mieszanie ascetycznego gradientu lub czerwonego czegoś tam z Twoją pracą to jakieś jaja.
Ella
Gość
« Odpowiedz #222 : 27 Grudzień 2009 - 00:05:01 »

Hmm....Następny obraz to będzie penis z drabinką? To w końcu też problem medyczny.  rotfl
 Dla  AM to zbyt artystyczne i na tablice "poglądową " stanowczo się nie nadaje,zaś da konesera kto wie...... mysl
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #223 : 27 Grudzień 2009 - 01:06:38 »

Oo kolejne wariacje, bardzo mnie cieszy to zainteresowanie
i boże broń nie mam pretensji o przeróbki, wręcz zachęcam
także podobają mi sie, szczególnie ostatnia i właśnie w tym
kierunku będe podążał drogi sercie. W pierwszej odsłonie
ciekawie stało się w okolicy prawej stopy a w dwójce znowu
światło dużo zyskało, napewno dużo wyciagne takze z tych
przedstawień, dziękuje usmiech

Przemyśle tego penisa z drabinką Ellu  rotfl

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #224 : 27 Grudzień 2009 - 01:42:55 »

Dwa światy,
dwa spojrzenia
W którym siebie odnajdziesz?
W żadnym  okok

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #225 : 27 Grudzień 2009 - 10:43:14 »

hehe usmiech może i w żadnym , ale jak coś wyciągnie z tego to dobrze , i tak dalej będzie szedł swoją ścieżka . sądzisz dalbercie że nie budowałeś swojego doświadczenia także na sztuce innych ?? \

Moim zdaniem propozycje Infry kompletnie nie trafione.
to zależy na co się stawia , ja postawiłem na ekspozycje formy która mnie intrygowała , ty całkowicie przemalowałeś obraz .w sumie nawet Ci to wyszło .tylko ja lubie tęczowe kolory stopy , takie zestawienia jak dałeś są dość oklepane .

ascetycznego gradientu
co to jest??

dalbert
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #226 : 27 Grudzień 2009 - 12:51:52 »

hehe usmiech może i w żadnym , ale jak coś wyciągnie z tego to dobrze , i tak dalej będzie szedł swoją ścieżka . sądzisz dalbercie że nie budowałeś swojego doświadczenia także na sztuce innych ?? \

Ależ skądże infrawizjerze, takim zakłamanym ignorantem to ja znowuż już nie jestem. Jest wręcz wskazane szlifować swój warsztat na doświadczeniach niekoniecznie własnych. Nawet sobie myślę, że niepotrzebnie zapytałeś. Kontekst, w którym umieściłem okok jest czytelny.  Oczywiście, że dalej będzie szedł bezgruntem, swoją ścieżką „nad przepaścią, bez łańcuchów, bez wahania” itd., itd… nie od wczoraj jestem na tym forum, zdążyłem się w niego trochę "wgryźć" ( w Stopę ), co pozwala mi na wnioskowanie, że kogo jak kogo, ale jego na pewno nie dotyczy ten przypuszczam znany cytat: „Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał”.

Nawet w zupełnym odosobnieniu, nawet czytając tylko Biblię i pijąc mleko, nie można się odizolować od ducha epoki - "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicz
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #227 : 27 Grudzień 2009 - 15:09:11 »

dziękuje usmiech liczyłem na taką odpowiedź usmiech
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #228 : 18 Styczeń 2010 - 17:18:26 »

Autoportet
Technika. Olej na płótnie
Wymiar. 50 x 70

Zbliżenie

i krówki z nudów

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
joan
Gość
« Odpowiedz #229 : 21 Styczeń 2010 - 14:15:55 »

no! niezły ten portret jest  tak tylko pytanie mam, skąd to wpisanie w postać świętego? Nie żebym zarzucała ci, żeś nie godzien.... z ciekawości jedynie- czy to przypadek że z aureolką czy zamierzone działanie pod wpływem lektury o żywotach świętych czy innych doznań, bo nic nie piszesz o okolicznościach. Tak czy inaczej, czy z kółeczkiem, czy bez- podoba mi się i kolorystyka i uchwycenie mimiki, która też nie kojarzy mi się z frasobliwym, raczej dumnym...ach, przekrzywiona aureolka może też świadczyć o "wymowie z przymrużonym okiem"  mysl

Co do ginekologii nie wypowiadam się, bo już samo patrzenie boli smutny
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 31   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: