Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 12:40:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Stopa  (Przeczytany 109078 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 25 Marzec 2009 - 11:09:46 »

PIERIESTROJKA   byka zrobiłem ;d
IX  "Dżizus" Linoryt

usmiech dziękuje za uwagi, miło się czyta takie rzeczy, właśnie te grunty mnie wykańczają, chęć tworzenia i marzeń niecierpliwość odbierają mi czas który powinienem im poświęcić, formaty są takie średnie pół metra, metr

ło komentarz zniknął ^^
X reprodukcja "Tristan i Izolda" S. Dalego na mojej ścianie usmiech suchy pastel na tapiecie

XI "Autportret"

XII "Martwa"

XIII

tutaj jeszcze nie skończone

większego zdjęcia nie mam ;/

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

I moja galeria http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=976.
GAdS

Linki sponsorowane:

Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 28 Marzec 2009 - 21:54:30 »

Nikt nie krytykuje, nikt się nie wypowiada. A ja chce znać zdanie innych. Co mógłbym poprawić w swoich pracach jestem samoukiem więc pewnie pełno jest takich rzeczy, więc czekam na wypowiedzi forumowicze..

"Każdy może tworzyć byle co i ma prawo być z tego zadowolonym, byle by nie był w swej pracy szczerym i znalazł kogoś, który równie kłamliwie będzie to podziwiał." Stanisław Ignacy Witkiewicz

sert
Gość
« Odpowiedz #12 : 28 Marzec 2009 - 22:20:46 »

Bardzo trudno mi się odnieść do Twojej twórczości przede wszystkim dlatego, że sam jestem zwolennikiem realizmu w malarstwie (chyba nawet bardziej niż zwolennikiem usmiech) Natomiast interesują mnie Twoje inspiracje. Co je stanowi, skąd je czerpiesz? Gdybyś napisał o tym kilka słów (a może nawet więcej niż kilka) wówczas pewnie byłoby mi łatwiej zrozumieć to co malujesz i dlaczego właśnie tak malujesz.
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #13 : 28 Marzec 2009 - 23:42:58 »

rotfl  heh apo co krytykować..?..podoba ci sie twoje malowanie..? jeżeli tak to jakiekolwiek zdanie nie ma najmniejszego znaczenia..
..mi sie na przykład zajebiscie podobaja kolorki ..forma surrealizmu tez swietna ...pytanie jaki cel ma twoje malowanie jesli go spełnia i osiaga .to jest OK! tak
ewentualnie mozna wziac na tapete od strony warsztatu czyli techniki..

ale chłopie masz extra robote.. tak...  wiecej wiary we własne siły i mozliwosci .. tak
ta ostatnia robota swietna trzymaj włanie taki "kurs"
rozkosz i madrosc  tak

surrealisty to chyba jeszce nie mamy w naszym "przybytku" mysl
apostate
Gość
« Odpowiedz #14 : 29 Marzec 2009 - 09:24:26 »

...ale te kolorki, jakieś takie "zimne", chyba że to wina zdjęcia, pomimo tego jest świetnie
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 29 Marzec 2009 - 09:57:27 »

Religia, erotyka, historia, moja Kobieta to w jakiś sposób mnie inspiruje czasami to próbuje łączyć no nie wiem co tu dużo mówić. Obserwuje i pomysły same przychodzą do głowy usmiech ale nie tylko takie wariacje posiadam, rysuje też rzeczy których nie nawidze tylko dla ćwiczeń taka forma samo-doskonalenia mam na myśli chociażby martwe np. XI 
...ale te kolorki, jakieś takie "zimne", chyba że to wina zdjęcia, pomimo tego jest świetnie
o którą prace CI chodzi ?

apostate
Gość
« Odpowiedz #16 : 29 Marzec 2009 - 10:16:23 »

we wszystkich chłodem wieje
Stopa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 29 Marzec 2009 - 10:22:56 »

Czy ja wiem X, Xii i VI napewno ale reszta  bezradny może taki był zamiar już nawet nie pamiętam ^^
"Opuszczając" "Porzucając" obrazy zapominam jakie były zamysły i przemyślenia z nimi związane. Chyba zacznę to zapisywać będe mógł się wtedy wytłumaczyć w takich chwilach ;)
XIV "Papież" olej na płótnie

XV

XVI  "Klapsy" Witraż powstały w szkole pod opieką pani M. Górczyńskiej
technika: witraż, ołów, malowanie na ciepło
Niestety witraż uległ częściowemu zniszczeniu, niektóre jego części zdarły się a reszta zaśniedziała..

XVII reprodukcja Starowieyskiego

XVIII "Piłat"

panciupanga^^
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 01 Kwiecień 2009 - 12:25:21 »

intrygująca mysl mysl

Explore the mind and reach salvation
Solve the puzzle of creation
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #19 : 01 Kwiecień 2009 - 19:01:05 »

Witaj Stopa. Jakoś nie miałam Cię sposobności  przywitać na naszym Forum, chyba przegapiłam, no cóż ale nigdy nie jest za późno.
Właśnie zainteresowały mnie Twoje dzieła.
No, no, ciekawe są Twoje prace. Twoja wyobraźnia jest rzeczywiście intrygująca.
Jest się nad czym zastanawiać. mysl  tak
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: