Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
23 Maj 2019 - 02:01:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: martwa natura 10 sposobów -pomocy  (Przeczytany 4349 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dzidzius
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 14 Luty 2009 - 03:49:01 »

lubie martwe natury ,czyjes ,bo w swoich ciągle jeszcze sie doszukuje czegos tam ,to nie jest łatwe dla mnie malarstwo ,
siedze dłubie ,dłubie i myśle ,(w niektórych obrazach kompozycyjnie inspiruje sie podobienstwami)typu nauka swiatła,odbic i tm p.
ale kompozycje moje

1
2
tu moje wszystko kompozycja i obrus,,,,,
3
to tez jest -moje z głowy i nadaje sie do martwych
4
2001r.
5
moje ze zdjecia
6
dzbany tak rozswietla marek chmielewski ,robi to 100% lepiej niz ja
7
a tu spiewalam jak malowałam ,kompozycja własna
8
sledziki na p rosyjskiego malarza kronowa j.tam
9
wlasna kompozycja jedyny obraz co nie mam do niego zastrzerzen
10
własna wizja własnego akwarium

chciałabym bysciemi moze pomogli wybrac styl tych martwych ,,,ech bo sie pogubiłam,

GAdS

Linki sponsorowane:

Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 14 Luty 2009 - 08:35:34 »

Strasznie maleńkie te zdjęcia. Ale jak wtykam nos w monitor i sie przyglądam to podobają mi się prace nr 1 za kolory, 2 za wszystko i 5 mimo że nie wiem co to jest. Wrzuć większe zdjęcia

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
Davanita
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 14 Luty 2009 - 10:58:25 »

No, maleńkie... ale z tego co widzę to skłaniałabym się do 1 - fajnie namalowane, 3 - kolorystyka, niestety nic więcej powiedzieć nie mogę, bo na malarstwie się nie znam...
kratke
Gość
« Odpowiedz #3 : 14 Luty 2009 - 11:34:16 »

Doradzić nic nie doradzę, bo nie jestem "martwym specjalistą", ale...
Najlepsze w tych pracach jest to, że są różne.
3 i 8 są MSZ (Moim Skromnym Zdaniem;)) genialne.
A ponadto trochę prywaty.
Otóż uważam, że 7 znakomicie wygląda na mojej ścianie:) Niezmiennie kojarzy mi się z de Chirico.
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 14 Luty 2009 - 12:25:53 »

Dzidzius a maluj chociaz by i na 20 sposobów. robisz to fajnie, odkrywasz na co raz to inny sposob siebie i w tym siedź.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 14 Luty 2009 - 13:45:49 »

Dzidziusiu nie ma jednego sposobu na martwą naturę ,nie przejmuj swię że ktoś robi coś lepiej,zawsze ktos taki się znajdzie stety niestety ,Ty może sama nie widzisz, że robisz to naprawde dobrze więc chyba powinnaś dalej nie przejmując się innymi i dobrze bawiąc bo ja widzę dużą radosć malowania,spontaniczność ,a to najwazniejsze chyba nieprawdaż usmiech.Twoje prace są jeszcze z racji wieku nieco naiwne ale dodaje im to tylko czaru.
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 14 Luty 2009 - 19:02:14 »

chciałabym bysciemi moze pomogli wybrac styl tych martwych ,,,ech bo sie pogubiłam,

Dlaczego chcesz wybrać konkretny styl? Przecież te poszukiwania są najwspanialszą rzeczą w malarstwie usmiech Nie można dać się zaszufladkować do jednego stylu czy tematu. To że artysta tworzy na różne sposoby świadczy o jego kreatywności:) Po 20-30 latach malowania być może stwierdzisz, że jakiś styl pozostał na dłużej w twoim sercu, a może będziesz dalej poszukiwać i na pewno nie będzie w tym nic złego usmiech

1, 3,4 i 5 wyglądają interesująco usmiech Szkoda, że takie małe zdjęcia.
Dzidzius
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 15 Luty 2009 - 11:10:50 »

Jestem Bardzo poruszona tak przychylnymi słowami ,martwych jest juz owiele wiecej ,teraz pracuje nad oliwkowa ,Oliwkowa dlatego ze rame ma taką ,

postaram sie wpisac prace wieksze co by Kate nie wtykała noska w monitor ,bo oczka sobie zesuje:),
Davanita -nie musisz sie słoneczko znac na malarstwie ,najczesciej bywa tak ze kto sie nie zna patrzy sercem i wrazliwoscia ,a to najwieksza wytyczna
Kratke ty moj specjalisto i genialny przyjacielu ,i te twoje skromne zdanie ,niesamowicie mnie urzeka
A martwa dla ciebie spiewajaco malowana poprostu bedzie zawsze mnie napawac radoscia ,ale mam do niej zastrzerzenia ,głownie do zdjecia bo wydaje mi sie ze w orginale na twojej scianie jest butelka bardziej prosta:),no ba jak zycie ,czasem chcesz tak a wyjdzie inaczej,,,,
Galandir a skad wiesz ze juz jest na 20 sposobów?hehe no ,to intuicja chyba sie nazywa ,

Jery z racji mojego wieku ,czy niku ,miło ciekawi mnie jak to bedzie jak juz bede taka dorosła ,hehe
a mysli ze ktos lepiej maluje zawsze pra na potecjał ,,,a moze mi sie uda choc tak samo ,podobnie ,a wychodzi inaczej zawsze tak jest ,to sie chyba nazywa inspiracja
Beadom poruszyłas bardzo mnie murtujacy temat juz od 3 lat ,staram sie z bardzo nikłym skutkiem wyrobic sie jak w betoniarce wlasnego stylu ,nie wiem czemu ,ciagle zadaje sobie to pytanie ,ale chyba mój mózg mi kaze cos wybrac ,droge stabilnosc ,a serce sie buntuje ,i tak juz własnie ta rozterka trwa ,wzieła bym sobie 30 plocien i malowała w jednym stylu e nie udało mi sie to jak dotad ,czemu w tym czasie tak chce to osiagnac nie wiem i nie mam zielonego pojęcia ,ale inspiruja mnie obrazy jednolicie płaszczyznowe ,he takie jak w galeriach ,idziesz na wernisaz a tak 30 płucien jedna kreska na 30 sposobów w tej samej kolorytyce ,heheh zmanierowałam sie??? przez wielki swiad ,nie iwem ale napewno to cos mnie nauczy .

postaram sie wieczorkiem wymienic zdjecia na wieksze

a mam pytanko do wszystkich czemu sie kłucicie ,nie bardzo jest miło czasami ,wymiana zdan potrzeban ale bez ,plucia na widownie ,to po pierwsze po drugie ciezko sie połapac w czytaniu wszystkiego jak sie tu tydzien nie było ,troche smutno i juz sie martwiłam ze tak sromotnie odstaje w tyle ,a

A tu taka miła niespodzianka ciepłe słowa ,DZIEKUJE ,ale sie nie kłudzcie ,bo mi sie strony sklejają

usmiechusmiechusmiechusmiechusmiech:)i je omijam ,a potem to nic juz nie wiem bezradny
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 15 Luty 2009 - 12:12:50 »

Mam nadzieje że nie chodzi o mnie i moje potyczki z Oldmalarzem (chyba chodzi) My się nie kłócimy my dyskutujemy, a to co innnego, a to że czasem temperatura rośnie to nic nie szkodzi tym wieksza wartość.
Co do własnego stylu to dla mnie nie jest on żadną wartością świadczy raczej o zawężeniu postrzegania lub nachalnej manierze ja sam wolę być zaskakiwany,nic na siłe .Poszukiwanie własnego stylu może wpędzić w schizofrenie więc lepiej po prostu sobie spokojnie maluj,inspiruj się do woli jesteś w najlepszym do tego czasie.Ja osobiście nie mam żadnego szczególnego własnego stylu i dobrze mi z tym,owszem coś jest charakterystycznego w sposobie malowania bo malarstwo to rodzaj pisma ,a to wiadomo jest bardzo różnorodne. W każdym razie w twoich pracach widać upór i dążenie do celu ,a także niepospolitą kreatywność ,a to są wartości pierwszorzędne  oczko
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 17 Luty 2009 - 01:47:28 »

znając dzidziusa osobiście powiem szczerze ze bardziej wtorczej kobiety w zyciu nie widziałem. dzidzius ty po prostu jestes perwersyjna w tym co robisz.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: