Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 13:52:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Monika  (Przeczytany 9793 razy) Średnia ocena: 3
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 17 Styczeń 2009 - 14:19:33 »

bezradny
Strasznie się Was boję ale chęć przeczytania jakiejś opinii jest silniejsza...chyba jestem masochistką... : usmiech

nie wiem jak edytować poprzedni wątek,z góry przepraszam administratora bezradny i przepraszam za jakość zdjęcia  i że w ogóle ośmieliłam się je tu wystawić... stres dobani

(od kratke - na przyszłość - masz "u góry" wysłanej wiadomości przycisk "modyfikuj", tam możesz edytować i przy okazji, witam na forum i... nie bój się tak;))

GAdS

Linki sponsorowane:

szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 17 Styczeń 2009 - 16:22:09 »

troche stare te zdjęcia -  sprzed prawie 3 lat
no i to sa kopie klasyków - nawet niezłe
z warsztatem chyba nie masz problemów
a cos nowszego i Twojego nam pokażesz  ?

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 17 Styczeń 2009 - 17:40:30 »

szklanytygrysie -nawet nie wiesz jak się cieszę ,że ktos się odzewał hura
z moją wiarą w siebie nie jest o.k -gdzieś tam podświadomie czuję,że malowanie może mi pomóc w odnalezieniu ...tego czegoś?!

Tak mi się trzęsą łapy,że nie moge pisać...wstawię jeszcze coś mojego ,też sprzed 3 lat bo od tylu próbuję malować i niewiele udało mi się do tej pory usmiech

p/s
co masz na myśli pisząc ,że z warsztatem nie mam chyba problemów?co to jest warsztat?(sposób nakładania farby?)

Za kolorystykę - wyróżnienie
przez administrację forum.

wiem,moje pytanie o warsztat jest infantylne
sposób nakladania farby to pewnie jest technika a warsztat kojarzy mi się  z płótnami,farbami ,pędzlami i tym wszystkim co jest potrzebne do malowania...tylko ,że jeśli jest tak jak piszę to jest oczywiste ,że mam to płótno,pędzel i farby i nie mam z tym problemów usmiech a może chodzi jednak o jakiś inny "warsztat" i nawet nie wiem ,że go mam?

nickt
Gość
« Odpowiedz #3 : 17 Styczeń 2009 - 20:48:44 »

poza tym, ze sukienka wyglada jak wklejona z innego obrazu to mi się podoba,  okok
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 17 Styczeń 2009 - 20:52:19 »

hej  usmiech
nie przesadzaj z ta skromnoscia i przepraszaniem za wszystko usmiech
Twoje prace nie są gorsze od innych prac na forum. Ja też zaczałem malować troche ponad 3 lata temu, więc można powiedziać że jesteśmy rówieśnikami ;)
A warsztat to oczywiście wszystko to co stanowi ze wykonujesz swą prace dobrze - narzędzia i  sposób ich używania, wprawa z jaka to robisz.

Jak do warsztatu dodać duszę artysty to wtedy mamy sztukę.

Ten ostatni obrazek podoba mi się ...  co to jest  ??

nickt
Gość
« Odpowiedz #5 : 17 Styczeń 2009 - 21:53:28 »

pole lawendy, nie widzisz?
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 17 Styczeń 2009 - 21:59:54 »

że pole lawendy to widzę i gdzie takie pola sa tez wiem
ale cos więcej... 

ale ok, sam sie prosiłem
głupie pytanie - głupia odpowiedź

nickt
Gość
« Odpowiedz #7 : 17 Styczeń 2009 - 22:09:43 »

lawenda namalowana doskonale, czuje jej zapach....
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 17 Styczeń 2009 - 23:09:03 »

Bardzo Wam dziękuję za to co napisaliście.Dla mnie to bardzo dużo.Malowanie jest dla mnie terapią,może kiedyś pomoże mi odnaleźć to coś...

szklanytygrysie-zapytałeś "co to jest?" a mi ze strachu spociły się dłonie bo tak naprawdę nie wiem-czekanie ? na siebie?

Dostojewski napisał, że to tragiczne być "żywą naturą bez szczególnego talentu" .

Nickt-Tobie też bardzo dziękuję za poświęcenie czasu i miłe słowa usmiech

Znikam stąd, bo na tyle starczyło mi odwagi.Teraz wezmę się z większym zapałem  za swoją terapię. usmiech usmiech usmiech
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 17 Styczeń 2009 - 23:33:05 »

1 - cudowne - Vincentowe cyprysiki i ta łąką, widać w niej odbicie lata a nie szarości tak jak pokazuje moja książka twój obraz ma żółcie podobne do obrazów pochodzących z twórczości zainspirowanej Arles - "słońce Prowansji". To właśnie tam odkrywał intensywne barwy i kontrasty przyrody. No nic po prostu czuje się te zboża :D Jak wspomniałem żółcie podobne do przykładowo  widoku równiny Crau pod Arles z Montmaourw tle, z roku 1888, z tego obrazu podobne są też góry w twojej reprodukcji. Moje pytanie inspirowałaś się kilkoma obrazami Van Gogha jeśli tak to jakimi ? Czy może sama skomponowałaś całość widząc jakieś tam skrawki zdjęć przed oczyma ? Ogółem wszystkie prace są cudowne lecz ta 1 nie daje mi spać :d, choć 3 też bym z chęcią powiesił  sobie na ścianie. Pozdrawiam - i się tak nie stresuj !
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: