Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 00:51:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: fetysz ekspresja ... suriw aka infra  (Przeczytany 3667 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« : 07 Styczeń 2009 - 17:23:43 »

1. jadalnia. tusze, ołówek, marker

zapraszam do rozmowy chętnych usmiech
GAdS

Linki sponsorowane:

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 08 Styczeń 2009 - 10:01:04 »

o kurde. niewiem jak sie odnieśc do tego obrazu ;) szokowanko???
tak aasbtrakcyjna ilutracja do filmu Silent hill ;)
ale do rzeczy. taki ekspresje mnie czasami ciekawią, taka mala odskocznia od tradycyjnego malarstwa.
jeśli to kuchnia to nie wiem co przedstawia, chyba za wysokie progi jak na mnie. moge podedukowac ze widzę tam robieranego wieprzka, wszedzie flaki , krew ;) taki obraz-bunt przeciwko niehumanitarnemu traktowaniu zwięrząt w ubojniach ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Feen
Gość
« Odpowiedz #2 : 08 Styczeń 2009 - 10:40:34 »

No musze przyznać ,że mocne ,dziala na moje zmysły i podoba mi się ,a dlaczego?Bo widze odarte z pachnacych szmatek i pudru prawdziwe oblicze czlowieczka,kuchnia jak i wyro -dla jednych profanum ,dla innych sacrum,a tutaj zimne spojrzenie na fakty ;-)Super praca.Mocne zestawienie czerwieni ,bieli ,czerni -aż mrozi i trwoży.Uprzedmiotowiles czlowieka,czy tylko go pacnąłeś paluchem ;-)?
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #3 : 08 Styczeń 2009 - 11:08:52 »

a ja tym razem sie nie zachwyce..(oczywiscie od strony technicznej)
co prawda kompozycja jest fajna i ciekawa..natomias troche mi nie pasuje walor tej czerni ..intensywnosc plamy czarnej jest taka sama na drugim planie na tej ala scianie z wegla jak i na trzecim planie na samej scianie ..zlewajac sie czern nie daje poprawnego wrazenia głebi...
jeszcze ten nóz czy bolec na srodku ,jest za mało plastyczny wespół ztymi białymi paskami pokreskowanymi z lewej i prawej strony obrazu..
nie współgraja stylem reki zamaszystoscia .....cos koło tego ..oo nie siedzą mi w obrazie jak cała reszta ..powiem tak..
ten fiolet z prawej jest dobry tylko czy aby nie umiescic go z lewej strony..aby wydobyc przestrzen....
nie wiem czy mam racje suriv.. mysl bo na konstruowaniu takich obrazow sie nie znam ..ale pisze to co czuje..
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #4 : 08 Styczeń 2009 - 12:11:38 »

tu właściwie przyznam racje jeśli chodzi o przestrzenność to nijak to nie gra a jak gra to słabo(zdjęcie też marne nie wszystko na nim widać) ale przestrzeń nie była tu istotna ... popatrz na to jak na rodzaj abstrakcji:)   ...kurde to nie jest nóż już słyszę 4 opinie i żadna nie jest prawdziwa ...ciekawa sprawa... nie umiem malować  rotfl rotfl rotfl
Feen
Gość
« Odpowiedz #5 : 08 Styczeń 2009 - 12:18:40 »

Noż?...To ja jeszcze cos innego widze hehe-korpus (wieprzowo-ludzki;-))z wlotem i klapą na srodku i rurami odprowadzajacymi ,jak i doprowadzajacymi  :rotfl:Coś na kształt organizmu podtrzymywanego przy zyciu za pomocą zewnetrznych dań energii oczko
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #6 : 08 Styczeń 2009 - 13:33:04 »

Feen dziękuje ci , w istocie właśnie to jest to ... wprost ze zgliszczy naszej cywilizacji ...
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 08 Styczeń 2009 - 23:07:21 »

No i jest element falliczny  pewnie niezamierzony rotfl.Nie przeszkadza mi spłaszczenie i podobny walor i brak plastyki "trzpienia" uważam ,że praca jest odważniejsza od innych twoich prac które bywają czasem zbyt zachowawczo estetyzujące, tutaj jest brak przegadania pewien fajny prymitywizm i przypadek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #8 : 08 Styczeń 2009 - 23:22:43 »

moja lady też twierdzi że to fallus heh ... dzięki jery staram się rozwijać ...
alpunia
Gość
« Odpowiedz #9 : 10 Maj 2009 - 20:19:31 »

ekspresja...hmm, szalenie trudny styl i na dodatek w 3 kolorach. Nie idziesz na łatwizne. BRAWO !
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: