Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 23:19:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: chii  (Przeczytany 10665 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 05 Styczeń 2009 - 22:52:13 »

1. santorini zima
olej na plotnie 1,5 metra x 1 metr, w kiepskiej jakosci bo jak namalowalam to zrobilam fote a pozniej zmniejszylam rozmiar zdjecia, pozniej formatowalam kompa i mi gdzies wcielo oryginalne zdjecie, jak sie kiedys zmobilizuje to zrobie lepsza fote :P wstawiam cokolwiek zeby bylo  rotfl .. ze pogiete.. no coz.. czesto mi sie zdarza nabijac plotno "po zabawie" .. :P

2. tytul chyba oczywisty oczko

olej na plotnie 21cm x 28cm, w przyszlosci jak sie dorobie to przykleje na deske  rotfl poki co do kartonika przypiete :P inspirowane sztuka bizantyjska, zanim sie dowiedzialam o co w niej chodzi, wstawiam dwie foty jedna ze skanera niby dokladniejsza ale nieco blada, druga z cyfrowki z kolei mniej dokladna ale ma intensywne barwy, tak sobie tylko dodam, obraz powstal bez zadnego szkicu pomocniczego usmiech

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
GAdS

Linki sponsorowane:

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 06 Styczeń 2009 - 23:06:51 »

chii czy płótno pierwszego obrazu obrazu było obite na blejtramie?? usmiech sprawia wrazenie ze nie:)
ciekawa ta zima. taki troszke symboliczny chyba.
ikona tez niezła. odnosze wrazenie ze mało pokazałac co potrafisz. czekam na dalsze prace

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 07 Styczeń 2009 - 00:13:05 »

galandir dzieki ze tu zajrzales usmiech oczywiscie ze nie bylo nabite i do tej pory nie jest.. ale coz zrobic.. w domu mam kilometry plotna, kilka pedzli, farby i taker.. cierpie na chroniczny brak blejtramu pod reka.. jesli moge to w ten sposob ujac.. i tak to sie zazwyczaj konczy ze jak mnie najdzie na malowanie to przyczepiam plotno do czego sie da zeby w miare bylo rozprostowane.... bezradny

a ta zima.. czy symboliczna.. tak wyglada na Santorini, latem niebo jest czyste i ciagle swieci slonce, niebo "blednie" zima  usmiech

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 07 Styczeń 2009 - 00:27:50 »

bo z tego co rozumiem Chii mieszka we włoszech ??;)
blejtramy zawsze mozna zamowic na wymiar u stolarza. to naprawde  tania inwestycja. ja kiedys za 6 blejtramów dalm 50zł. mysle ze warto pujsc i popytac. to nic nie ksoztuje:) zali czekam na następne prace

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 07 Styczeń 2009 - 00:41:49 »

hehe jesli chodzi o Santorini to akurat Grecja, a ja niestety obecnie betonowe Ateny..

6 blejtramow 50 zl! u mnie kosztuje 1,5 - 2 euro w zaleznosci od wymiaru.. tylko do sklepu mam bardzo daleko... i ciezko sie wybrac

chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 20 Styczeń 2009 - 12:23:58 »

a to by bylo jedno z zamowien z czasow gdy mieszkalam jeszcze we Wloszech..

olej na plotnie wymiarow nie pamietam ale duzy cos ponad metr na okolo metr

3. http://i43.tinypic.com/2vs3v4y.jpg (mozna powiekszyc)

Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 20 Styczeń 2009 - 12:38:42 »

Ikona bardzo fajna ma swój wyraz bardzo ekspresyjna i dobra w kolorze ,( czekam z niecierpliwością na twoje tempery ).Santorini pewnie duże? dlatego płótno się pogniotło usmiech też ciekawe,najmniej podoba mi się martwa natura mimo, że widać w niej naprawde dużą biegłość i jest bardzo poprawna niestety czarne cienie i czerń (tak działa,może to odcień silnie brunatny) użyta do modelowania i ogólnie mała barwność odbiera wiele wdzięku temu obrazowi.
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 20 Styczeń 2009 - 12:46:40 »

mhm dzieki przy czym natura nie jest taka blada, tak wyszlo zdjecie temu co ja robil, kolory sa bardzo intensywne i zywe, pamietam ze kto widzial mowil ze jak prawdziwe ze mozna by podejsc wziac do reki i zjesc usmiech , jesli o taka barwnosc chodzi,  zreszta z tego co widze to chyba to za szklo wstawili  usmiech

a tempery .. no to jeszcze sobie poczekasz  rotfl

dzieki za komentarz usmiech

Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 20 Styczeń 2009 - 12:55:22 »

Tak pomyślałem że to wina zdięcia usmiech
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 18 Wrzesień 2009 - 22:00:49 »

przez administrację forum.

4. Swiety Prorok Izajasz - 26x20 cm; plotno przyklejone do deski; tempera jajowa

5. Swiety Jan Chrzciciel - 26x20 cm; plotno przyklejone do deski; tempera jajowa

Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: