Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Październik 2019 - 20:23:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jerzus  (Przeczytany 66984 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Piotrek
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #230 : 28 Styczeń 2010 - 01:39:14 »

Ale masz racje sert... Nie powiedziałem, że należy klepać go po ramieniu i chwalić za zlecenia, ktorych może mieć nawet full po przedstawieniu wcześniejszych prac... Zasugerowałem, że może Jerzus obiniża loty - jak parę osób wypomniało mu na forum, że klient za mało wymagający i  kochający przebielone portrety, które nie spodobały się kracie. Norwegowie dla których Jerzus malował kochają biel i sporty zimowe... tak  Licho wie jak to było z tym przebieleniem...
O podbitym oku panny młodej na ostatnim obrazie nie wspominam, bo moze tam była jakaś przedmałżeńska sprzeczka i Jerzus to wychwycił...  A co do krytyki to o dobrych recenzentów nalezy dbać, troszczyć sie o nich, dlatego ja sie cieszę jak mi się wpisujesz  pod moimi malunkami, a jeszcze bardziej jak krata, którego nawet czasami musze wywołać na czacie i rozłościć, zeby napisal wiecej i taki krytyk krata wali prosto z mostu... To mi się podoba... 
GAdS

Linki sponsorowane:

OGNISTY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #231 : 23 Styczeń 2012 - 13:31:37 »

Witam. Bardzo ładna galeria. Podobają mi się zwłaszcza " cztery żywioły"  oraz portrety.
Dobra robota.

Pozdrawiam.
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: