Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Październik 2019 - 02:36:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jerzus  (Przeczytany 66955 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 29 Grudzień 2008 - 13:31:41 »

Stworzyłem nową galeria, bo myślę, że debiut już mam za sobą. Postaram się, aby było już tylko lepiej.

1 - "Zima słońcem malowana" - Olej 50x70

2 - "Cztery żywioły" - Olej 70x100

Fotorelacja z powstawania obrazu ---> http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=687.0
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 29 Grudzień 2008 - 18:12:22 »

Podoba mi się ten zimowy obraz. Odniosłam wrażenie iskrzącego się śniegu
Myślę jednak, że jest  jeden błąd, a mianowicie środkowy cieć drzewa, który pada, jest zbyt przezroczysty i robi wrażenie "wody"
Brak pewnego załamania od konara drzewa.
http://img519.imageshack.us/img519/7565/k11po8.jpg

Poza tym światło czysto zimowe, udało Ci się je wyzwolić. usmiech
Sylvia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 31 Grudzień 2008 - 15:37:18 »

Mnie akurat bardziej podoba się ten drugi. Interesujące połączenie czterech żywiołów (ziemia, ogień, woda i powietrze). Czuję, że zaraz będzie BURZA.  rotfl

A jeśli chodzi o "zimę" - nie znam się na tym, ale uważam, że odcienie bieli są naprawdę trafione, takie prawdziwe, naturalne, ale nie podoba mi sie ta symetryczność.

Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 05 Styczeń 2009 - 10:02:10 »

3 - "Przywołanie" - Olej - 70x100

Fotorelacja z powstawania obrazu ---> http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=744.0

chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 06 Styczeń 2009 - 21:28:36 »

Jerzus, jesli moge spytac, kiedy znajdujesz czas na malowanie?? zona Cie nie bije butem po glowie? rotfl sama mam coreczke ktora ledwo co zaczela 10 miesiac i przyznam ze czasu wiele juz nie mam, tzn w ciagu dnia to wcale, a jak juz mam to jestem przewaznie zmeczona i sobie mowie "jutro jak poloze mala spac" i tak tych "juter" to juz minelo bezowocnie tyle..

ciekawa tworczosc, odnosze wrazenie ze przepelniona niepokojem.. nawet ta zima na pozor spokojna ma element mrocznosci albo mi sie tylko tak wydaje usmiech pod wzgledem technicznym sie nie wypowiem bo na forum tyle specjalistow ze az mi sie glupio robi  usmiech nie czuje sie na silach do tego typu komentarzy, tym bardziej ze czesto "bledy" odbieram zupelnie inaczej jak specjalisci, bo one tez wnosza cos do dziela i nadaja mu charakter, ciekawe obrazy, choc z jakiejs przyczyny, swojego rodzaju skrzywienie sie we mnie odzywa,  kiedy na nie patrze w glowie uklada mi sie analiza psychologiczna stanu ducha  rotfl "co autor czul tworzac" rotfl
 konczac, obraz numer 3 podoba mi sie najbardziej

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 07 Styczeń 2009 - 08:31:43 »

Otóż czas na malowanie to oczywiście tylko po wykompaniu i usypianiu, co wykonuję osobiście. Jak jest już po wszystkim to uciekam pomalować trochę i wychodzi z tego jakieś 2 godzinki dziennie. W dzień też raczej odpada.

ciekawa tworczosc, odnosze wrazenie ze przepelniona niepokojem.. nawet ta zima na pozor spokojna ma element mrocznosci albo mi sie tylko tak wydaje usmiech 
konczac, obraz numer 3 podoba mi sie najbardziej

Ktoś mi już to kiedys powiedział, więc faktycznie może coś w tym jest. Na codzień jestem bardzo łagodny i raczej pogodny, wię to może moja druga natura "wylewa" się na płutno usmiech, Mr Hyde wyciąga łapska czy coś..... :D

@Sylvia - brakowało mi tytułu do "2"  - dzięki za podpowiedź, nazwę go "Cztery żywioły" usmiech
Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 23 Luty 2009 - 08:11:26 »

4. Zachód słońca - farba olejna, wymiary: 70x100 cm.

Fotorelacja z powstawania obrazu - http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=849.0
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #7 : 24 Luty 2009 - 17:55:28 »

Ahhh ... Wolałem sie wstrzymać i juz nie potrzebnie nie słodzić. ALE ...
Gdy zobaczyłem prace numer 3 to odrazy se pomyślałem "Bóg tam jest"  haha
A praca numer 2 mmmm ... Ziemia, ogień, woda, wicher, w połączeniu zatwardzająco-powalającego efektu wizualnego  haha
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 02 Marzec 2009 - 19:52:15 »

troche niepokoim mnei niebo i to ze wpadasz w lekką maniere.  moze tak mi sie tylko wydaje. a tak to bardzo ciekawa praca usmiech mimo wszytsko gandalfik ze sokiem rządzi usmiech
zachody słońca ogolnie sa nudne i neiciekawe, dlatego moze lepiej je czyms urozmaicać?? pomysl nad tym.  pisalem kiedys o mig'u na tle nieba usmiech dla mnie bomba usmiech a nawet łódeczka ,

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Jerzus
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 06 Kwiecień 2009 - 21:17:38 »

Filipek - moja pociecha usmiech
Olej 40x50 cm

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: