Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 21:40:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kate  (Przeczytany 29419 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jungart
Użytkownik zbanowany
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 11 Luty 2009 - 12:13:57 »

oczywiscie jak skonkludowal  Wolter  .. nie ma skutku bez przyczyny ... pytanie wiec pozostaje a przyczyna pytania gwoli jasnosci w zwiazku z wyzej wyminiona teoria jest prozaiczna okazuje sie czytajac posta dowiadujemy sie  iz robila to w przerwach pisania pracy
GAdS

Linki sponsorowane:

Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 11 Luty 2009 - 16:24:02 »

jak wszyscy prawie widze postepy czy jest jednak jakis szczegulny powod dla ktorego to robisz ?? serdecznosci

Ja przepraszam ale nie rozumie.

szczególny powód dla którego co robię? maluję? czy postępuję?

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
hefalumpek5
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 11 Luty 2009 - 23:36:23 »

ja sie raczej nie wypowiadam na temat prac innych bo sama maluję dopiero od niedawna więc kompetentna  nie jestem, moge tylko powiedziec co mi sie podoba, a podoba mi sie najbardziej obraz
" W trawie" i jest tak jak juz inni pisali roznica miedzy tym obrazkiem a pozostałymi, nie jest płaski i kolorki fajne
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 12 Luty 2009 - 10:45:59 »

Powód szczególny w malowaniu nie jest konieczny czasem to on właśnie najbardziej szkodzi naszej pracy.Dziewczyna wyraża wewnętrzną radość życia w tym uroczym malarstwie i to jest chyba ten wystarczający powód, a to czy robi to na kolanie czy w przerwach na cokolwiek chyba nie ma większego znaczenia,wazny jest efekt.Bardzo ładna praca Kate usmiech
Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #44 : 12 Luty 2009 - 11:19:48 »

tak sobie myślę, że mimo iż nie maluję tak jak np infrawizjer, którego prace są głębokie, mają sens i niosą przesłanie, to chyba nie znaczy że mi tego robić nie wolno. Moje prace są kolorowe, jasne, radosne bo to jest dla mnie najważniejsze. dzięki temu moge odciąć się od wszystkich negatywnych emocji i po prostu cieszyć się tym co robię. Miło mi że widzicie w moich pracach postęp. I tak naprawdę to wszystko dzięki Wam i mam nadzieje że jeszcze wiele sie od was nauczę. dzieki

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #45 : 12 Luty 2009 - 11:28:09 »

jasne masz racje . Gdybania na temat większego sensu naszej pracy ,czy mniejszego ,są bezpodstawne . Nawet jeśli malarstwo służy tylko twojemu wewnętrznemu rozwojowi , to i tak jestem głęboko przekonany że  służy  ważnej sprawie.
Jungart
Użytkownik zbanowany
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #46 : 12 Luty 2009 - 11:40:15 »

Jery widze co piszesz i szczerze doceniam zapewne masz racje jednak mimo wszystko odnosze wrazenie ze kazde pytanie czy sugestia czy tez normalnie zaintersowanie odbierane jest w podtekscie jak atak lub zlosliwosc nie dajmy sie zwariowac to chyba nie oto chodzi w koncu znamy powiedzenie kto pyta nie bladzi a noz jest jakis szczegulny powod i znienacka dowiemy sie jak wspaniale sa subiekcje nie ma potrzeby dostrzegac w kazdym wroga niechetnego czy tez przemadrzalka
sert
Gość
« Odpowiedz #47 : 12 Luty 2009 - 13:30:46 »

Jungart, nie odbieraj naszych wypowiedzi jako atak. Bo i po co mamy kogokolwiek atakować? To co napisali moi przedmówcy to tylko próba wyjaśnienia Ci, że malowanie (malarstwo) może być i pewnie w wielu przypadkach jest, przyjemnością, radością, odskocznią od szarości dnia codziennego i nie każdy czuje potrzebę zagłębiania się w "mroki duszy' aby chwycić za pędzel lub ołówek. Być może dla Ciebie malarstwo to sens życia, filozofia albo wręcz mistycyzm ale dla wielu to poprostu wspaniałe hobby i wręcz wypoczynek. A jeśli jeszcze udaje się to sprzedać... no to pełnia szczęścia. Tak więc nie bądź nadwrażliwy i nie traktuj każdej wypowiedzi, która nie przystaje do Twoich oczekiwań jako atak, bo my Twoich z pewnością nie uważamy za napastliwe. Może tylko trochę "inne".... To "inne" to już moje subiektywne odczucie.
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #48 : 12 Luty 2009 - 13:36:57 »

"Czy to Pana bawi?" zapytał profesor Renoira "Gdyby mnie nie bawiło nigdy bym się tym nie zajmował" odpowiedział artysta. to chyba może stanowić puentę wszelkich tego typu rozważań.

Sens zawsze się pojawi nawet w błachym temacie jeśliu przekażemy mu choć cień naszego doświadczenia wtedy nawet bukiet kwiatów moze wyrazić wszystko."Żeby namalować takie róże trzeba było wiele wycierpieć"- Paul Cezanne o różach Veronesa.

Posty połączone: 12 Luty 2009 - 13:44:46
Jungart, nie odbieraj naszych wypowiedzi jako atak. Bo i po co mamy kogokolwiek atakować? To co napisali moi przedmówcy to tylko próba wyjaśnienia Ci, że malowanie (malarstwo) może być i pewnie w wielu przypadkach jest, przyjemnością, radością, odskocznią od szarości dnia codziennego i nie każdy czuje potrzebę zagłębiania się w "mroki duszy' aby chwycić za pędzel lub ołówek. Być może dla Ciebie malarstwo to sens życia, filozofia albo wręcz mistycyzm ale dla wielu to poprostu wspaniałe hobby i wręcz wypoczynek. A jeśli jeszcze udaje się to sprzedać... no to pełnia szczęścia. Tak więc nie bądź nadwrażliwy i nie traktuj każdej wypowiedzi, która nie przystaje do Twoich oczekiwań jako atak, bo my Twoich z pewnością nie uważamy za napastliwe. Może tylko trochę "inne".... To "inne" to już moje subiektywne odczucie.
Sert byłbyś wspaniałym dyplomatą
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 13 Luty 2009 - 21:45:24 »

Widoczek dla babci jest bardzo ładny, taki świeży i te góry w dali… Łapie za serce.

Bardzo podoba mi się  ulotny i delikatny klimat „W trawie”.  Czuć ciepło lata, ach… przyjemnie popatrzeć, tym bardziej, że za moim oknem śnieg sypie…

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: