Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 15:04:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Marioskate;)  (Przeczytany 7514 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marioskate
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 21 Wrzesień 2007 - 19:31:20 »

stare ale chyba jare heh
GAdS

Linki sponsorowane:

Joka
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 21 Wrzesień 2007 - 20:01:48 »

Pooooszedł z kopyta!
Bardzo dynamiczna praca. Pięknie oświetlony koń wybija się zdecydowanie na plan pierwszy. Podoba mi się paleta barw jakiej użyłeś zwłaszcza przy malowaniu konia i roślin.

Tetra
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 22 Wrzesień 2007 - 10:08:51 »

No następny konik jeszcze lepszy od poprzdniego. Bardzo fajnie uchwyciłeś ruch. I wogóle niezły styl malowanie nie wdawający się zbytnio w szczegół operowanie rozmytą plamą. Podoba mi się. ;-)
marioskate
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 22 Wrzesień 2007 - 10:35:01 »

dzieki wam bardzo lol Tetra o co biega z ta rozmyta plamą sa jakies inne plamy :hihihi: ja sie na tym nie znam maluje poprostu i tak wychodzi.. :-/
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #14 : 22 Wrzesień 2007 - 14:46:00 »

marioskate.
Są malarze  którzy malują laserunkowo, są malarze, którzy malują detalicznie, są malarze, którzy malują fotograficznie i malarze, którzy malują plamą.
Ja na przykład maluję plamą. To jest taki styl malowania.
....................................... ....................................... ........
Ty akurat tak, namalowałeś tego galopującego konia.
no i resztę obrazu też w tym stylu.
Dlaczego piszę o tym ? bo rzekomo nie wiesz (jak napisałeś).."ja sie na tym nie znam maluje po prostu i tak wychodzi.."
Otóż marioskate zachęcam Cię do poczytania ciekawych pism o malowaniu.
Przepraszam że Ci coś sugeruję, ale mam nadzieję, że przy Twoim talencie do malowania przyda Ci się trochę wiedzy...
....................................... ....................................... ....................................... .........
Obraz tego galopującego konia jest naprawdę udany.
Światło ładnie rozplanowane, poza tym widać w tym koniu energię i ten piękny ruch.
....................................... ....................................... ....................................... ........
Pozdr..    :-D
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 05 Listopad 2007 - 10:39:03 »

MS pamiętam Twoje pierwsze prace jak stawiałeś nieśmiałe kroczki (oczywiście malarskie :D). Nie mogę wyjść z podziwu jak rozwinąłeś się i to w tak krótkim czasie...Rewelacja.Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam:)
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #16 : 15 Listopad 2007 - 19:45:19 »

Mi też, mimo że konie to chyba nie mój temat, podoba się galopujący koń, wyjątkowo realistycznie oddany. A jeżeli dodać do tego jeszcze wyjątkowo realistycznie oddany za pomocą plamy, to podoba mi sie jeszcze bardziej  ;).

Świecznik też ładny, dobre kolory i .......  plamy  ??   usmiech  Tak czy siak, ma coś w sobie choć...

Teresa wspomniała o "nietakim rozplanowaniu i ciężkości" ... czy jakoś tak. Może powiem teraz coś arogancko-impertynenckiego... Osobiście uważam że te wszystkie historie o środkach ciężkości, symetri, równomiernym rozłożeniu... itp  i itd są po to żeby je jak najszybciej zapomnieć. Obraz ma się podobać i trzeba go czuć.... ....  ale akurat w tym przypadku muszę zgodzić się z mistrzynią - jest coś nieprzyjemnie niepokojącego, jakiś mały zgrzyt w ułożeniu świecznika na płótnie... choć osobiście uważam że problemem jest nie ustawienie go" niepośrodku".... to akurat uważam za słuszne, ale jakieś nie takie nachylenie w przestrzeni.

Podsumowując.

Jeśli dodadać jeszcze do tego tego pierwszego konia  "bez grzywki" to wychodzi na to że obrazy piękne, z pasją... tak dalej, a popracować musisz planując obraz nad jego (sorry za niemalarski zwrot)  wykadrowaniem

Pozdrawiam

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
nemo2000
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #17 : 24 Listopad 2007 - 20:39:11 »

Podobają mi się Twoje prace, ale jakoś mi ciężko pisać bo obraz tam a piesze tu.. lol
koń w biegu i świeca. czemu nie tworzycie swoich galerii,.... :-D  :-/  było by łatwiej..
ale to moje zdanie.... :-D

byś żył przez wszystkie dni swego życia..
J. Swift
marioskate
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 11 Czerwiec 2008 - 23:57:50 »

Żyd olej płótno 40x50

WINOgrona olej na płycie (pierwszy raz wiec dziwnie wyszło wole płótno;d)

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: