Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 09:19:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Briksja - prace  (Przeczytany 10813 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sert
Gość
« Odpowiedz #20 : 06 Luty 2009 - 13:39:50 »

Ach te kobiety... Wiedziałem, że mi nie powiesz, że to nie Ty. usmiech
 A tak na serio. Grafiki BARRDZO mi się podobają, w mniejszy stopniu pastele (to tak dla równowagi) i powodzenia w poszukiwaniach.
GAdS

Linki sponsorowane:

Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 07 Luty 2009 - 16:21:33 »

Dzięki usmiech

Dodaję skan, teraz widać co i jak. Format 50x70 (paskudnie się skanuje... nie dość, że wyszło nieostro w niektórych miejscach, to jeszcze kontrast troszkę śmieszny, ale postarałam się go jak najbardziej zbliżyć do tego rzeczywistego portretu)
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 07 Luty 2009 - 19:10:01 »

Dobrą masz kreskę. Fajna kompozycja i nie jest centralna to ją ożywia. Widzę, że dobrze radzisz sobie w rysunku. Dużo czasu musiało ci to zająć by taki efekt końcowy był świetny.
sert
Gość
« Odpowiedz #23 : 07 Luty 2009 - 20:26:30 »

Briksja, jest naprawdę Bardzo Dobrze. A tak poza tematem; pytam nie dlatego, żebym był aż taki ciekawski. Ten smok na butelce ocalał???

Pozdrawiam usmiech
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 07 Luty 2009 - 21:14:05 »

No trochę czasu mi to zajęło, ale to czysta przyjemność :D Zresztą nie czuję, że to jest to. Jeszcze długa droga w nauce przede mną usmiech

Smok ocalał, ale co miesiąc kupowane są nowe ;D. Oj ciężko z taki smrodami małymi. Zwykle siostra bardzo chętnie chce mi pomóc w rysowaniu. Jak namalowałam jej Kubusia Puchatka na ścianie, zaraz pomazała go kredkami. Sesese :D
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 14 Luty 2009 - 15:11:43 »

Praca no 9.

Nowe akwarele trzeba było wypróbować. Namalowana chyba w godzinkę albo mniej, nie pamiętam ;D Ehem, malarką nie jestem, ale jakoś mnie tak wzięło na farby.
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #26 : 15 Luty 2009 - 12:34:55 »

jaki papiurek uzyłaś..? i jakie farebki?
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 15 Luty 2009 - 13:27:36 »

Akwarele  "Essentials/ Royal Langnickel" Ponoć jakieś chińskie, ale najtańsze w sklepie były no i pędzle gratis, to wzięłam :D Powód głupi, ale do ćwiczeń się nada.
Papier z fakturą specjalny do akwareli. Format 50x70
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 17 Luty 2009 - 01:44:50 »

ciekawa praca ta dziewiątka.  sproboj kiedys namalować akwarelką i wzucić na kilka chwil do wody. tak zrbiłem kiedys na biwaku , kiedy nieudaną prace akwarelkową wzuciłem do jeziora. po chwili przybiega znajomy z kartką wyciągniętą z wody i co widze? całkiem niezła  praca wyszła usmiech

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #29 : 04 Lipiec 2009 - 15:35:10 »

uhuh, nie skończone, żeby nie było. Pierwszy portret pastelkami, jeszcze nie jestem pewna jaki efekt chcę osiągnąć, na początku myślałam o połączeniu żółtych-brązowych z niebieskimi, ale obraz wyszedł mi zimny, a chciałam ciepły ;D .............ahm beznadzieja, muszę posiedzieć nad tym
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: