Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 13:17:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Briksja - prace  (Przeczytany 10820 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 21 Listopad 2008 - 12:04:56 »

Zostałam zachęcona do stworzenia galerii, więc voila:

Całą galerię możecie obejrzeć tutaj: http://briksja.digart.pl/digarty/

A tu kilka wybranych prac:

1. Kredki Kooh-i-noor

2.Martwa natura

3. Portret

4. Surrealizm

5.Mam sentyment do tej pracy. Może technicznie nie jest piękna, ale tak jakoś ją lubię.

GAdS

Linki sponsorowane:

nickt
Gość
« Odpowiedz #1 : 21 Listopad 2008 - 12:11:45 »

okok  dla mnie bomba  ghiii
Sylvia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 21 Listopad 2008 - 14:35:08 »

Witam usmiech

Bardzo mi się podobają Twoje rysunki a zwłaszcza portrety (obejrzałam również te z digartu).

Jeśli chodzi o te które tutaj przedstawiłaś to przypadła mi do gustu praca nr 3 (choć wydaje mi się, że ramię tej kobiety wyszło troche dziwne - być może dlatego, że pod spodem jest druga ręka).

Wg mnie najsłabsza jest ostatnia, właśnie ta, do której masz sentyment (mechanicznie wykonana i zachwiane proporcje)

Nie odbierz źle moich uwag. Masz w sobie ogromny potencjał.
Pozdrawiam

P.S. Czy one są rysowane ze zdjęć?
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 21 Listopad 2008 - 14:56:52 »

Jeśli chodzi o portrety, to tak. Oko kredkami również ze zdjęcia (z małymi zmianami, np. kolor włosów). Buty z natury, a kompozycja z oczu i smeagle z wyobraźni.

Co do uwag - nie widzę w nich nic złego, przyzwyczaiłam się do krytyki i dla mnie najlepszą oceną pracy jest właśnie wytknięcie błędów, niż pochwała. Także, proszę o uwagi ;D
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #4 : 28 Listopad 2008 - 21:38:34 »

no tak technicznie nieźle ,1 mnie przekonuje ,ciekawa kompozycja, wykonanie ,delikatna kolorystyka która jest zasługą dizajnerów z kohinora

3.szarości ciekawa ,jak dla mnie jednak zbyt mało cienia na postaci w stosunku do tła i włosów , twarz postaci jest nieproporcjonalna i odstaje od ciała ,proporcje się kłaniają ,no i to nieszczęsne ramię, im lepiej rysujemy tym więcej naszych warsztatowych błędów wychodzi ,a i odbiorca więcej wymaga.

2.buty jak buty męczyłaś się z nimi i to niestety widać

surrealizm który w istocie jest abstrakcją jest ciekawy podoba mi się

5 przypomina mi szkic malarski , inspiruje ,spróbuj to rozwinąć może być ciekawie

no to tyle ogólna ocena ,całkiem tu rozsądnie, dawaj dalej
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 06 Grudzień 2008 - 12:29:12 »

Masz rację, w postaci jest dość sporo błędów (mnie osobiście najbardziej razi tło, a porównując do zdjęcia, to już wszystko mnie razi :D)
- dzięki za krytykę usmiech
Co do 5. nie pomyślałam, że to mogłoby posłużyć pod coś malarskiego. Może spróbuję rzeczywiście coś z tym zrobić.

Mam kolejne prace - obiecana pastela - niestety proporcje są straszne (zgubiłam piony, a i szkło sztucznie wyszło) oraz coś malarskiego. To ostatnie niestety na małym formacie, ale nie ja wybierałam temat i format.

Praca nr 6. Pastela

Praca nr 7. Farby - trochę pojechałam, bo żelazko w rzeczywistości jest białe :D
nickt
Gość
« Odpowiedz #6 : 06 Grudzień 2008 - 12:34:35 »

szkoda, że takich nie sprzedaja ... dobrze, że nie jest białe okok

MZ  -  koniakówka powinna być przed karawka, nie za nia, bo burzy spokój kompozycji  oczko
Briksja
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 06 Grudzień 2008 - 12:46:31 »

Koniakówka specjalnie za karafką, bo kompozycja miała być dwustronna :D Tylko ta druga strona jest nieskończona, dlatego nie dałam. usmiech
nickt
Gość
« Odpowiedz #8 : 06 Grudzień 2008 - 13:16:34 »

ok
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 06 Grudzień 2008 - 14:26:33 »

technicznie sobie niezle radzisz, talent jest.tematycznie zas..... eeeee.... zelaska, buty, zas jutro skarpetki???
masz talenta i znajdz siebie zabardzos rozchwiana jak mniemam. dzialaj. talent duzy tematycznie troche nudno, nieliczac tego siedzacego polnagiego pana, naprawde niezle. 

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: