Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 12:39:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe sielanka  (Przeczytany 3486 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 15 Grudzień 2008 - 02:38:52 »

pare wrzutek moich. takie sielankowe obrazki.  niepohamowana chęć namalowania czegos  sielankowego.  tradycyjnie, malo czasu na opracowanie tematu i jazda. 

1. Łowy                             

2. Powrót                           

3. furmanka i dziewczęta 

4. biesiada.                         

ten ostatnii sporo przeszedł, przemalowany byl ze 3 razy. retuszowany , odstawiany az wkoncu uzylem sporo skrótów perspektywicznych by szybko go zakonczyc  no i wyszedl taki prymitywizm ;)

atoli   jakem chop ze lasów nadbużańskich nie mogłem sie powstrzymac i rychtyk popełniłem ów wyzej  wrzucone malowidła ;)

p.s. prosze o budujace slowa krytyki wlacznie z "-"

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
GAdS

Linki sponsorowane:

Feen
Gość
« Odpowiedz #1 : 15 Grudzień 2008 - 21:23:15 »

Galandir ,Twoje prace bardzo pieknie obrazowałyby lektury podobne "Starej baśni".Naprawde urocze,no i las,drzewa,leśne osady -kojące scenki sielskie niemalże :okok:Widać Twoją słabość do natury i ziemi ,fajnie usmiech
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 15 Grudzień 2008 - 21:35:33 »

jak kazdego z nas  stac na o wiele, wiele wiecej. no ja nie jestem zadowolony z efektow ale jest mi milo to co czytam z twoich palców feen. dzieki 

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
nickt
Gość
« Odpowiedz #3 : 15 Grudzień 2008 - 21:52:19 »

galandir, nie mozna być niezadowolonym z fajowej pracy, która nie ma TAKIEJ DRUGIEJ mnie bardzo sie podoba , nie wiesz co gadasz milczek
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 15 Grudzień 2008 - 21:55:25 »

fajowa nei znaczy dobra.. fajowa nie znaczy taka z ktorej bym byl zadowolon.  fajowa nie znaczy ze bede wracał do niej i z chęcią wspominał. fajowa tak, fajowo słodka z pewnoscią:] jednak dla mnie te prace sa jakies takie... o!! do tematu teraz obowiązujacego,  KICZOWATE :] i bez polotu usmiech z pomyslem ale wykonanie mierne. przepraszam... pan malarzyna ma chandrę ;)

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 15 Grudzień 2008 - 22:20:41 »

Galandir, Twoją mocną, ba, najmocniejszą stroną - są ilustracje. Przynajmniej ja tak sądzę. Wszystkie powyższe obrazy mogłyby być ilustracjami czy to książki, czy komiksu. Masz fantazję, bez dwóch zdań.
Jeżeli będę kiedyś robił grę  ghiii na pewno Ciebie zatrudnię. 
Właśnie. Nie myślałeś nigdy o tym, żeby wydać swój własny komiks, choćby online? W takim właśnie starosłowiańskim klimacie, lub innym?
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 15 Grudzień 2008 - 22:29:40 »

a to zes mi nosa utarł ;) ilustracje.  tak zajżyj na takie próbki do ilustracji gry RPG http://galandir.deviantart.com/gallery/#Virus-RPG.
tak hobbystycznie mam tego cala mase ale wierzta mi , rynek jest upchany lepszymi projektami i pracami, rynek ma juz swoich panów ktorzy podbieraja co wolne "mlodym ilustratorom".  w sumie mi nie zalezy. ja chce tylko malowac.
pytanie do ciebie Vangobie, czego tym pracom brakuje by osiągneły statut obrazu sciennego a nie ilustracji :]

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 15 Grudzień 2008 - 22:40:26 »

Galandir, a kto powiedział że ilustracji nie można wieszać na ścianie?  milczek
Nie wiem, może to sposób w jaki oddajesz ludzi czyni je takimi komiksowymi?  mysl Jak nie ma ludzi jest typowo ściennie.

PS
Aguilera z "ulubionych" - cud miód
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 16 Grudzień 2008 - 17:05:40 »

zgadzam sie z tobą vangobie. postacie traktuje albo karykaturalnie albo  po omacku, symbolicznie, linearnine, jak w komiksie. tak to prawda.  mysle ze nastepne obrazy z postaciami zrobie jak trzeba. za duzo sie nasluchalem juz o tych moich twarzach komiksowych, moze czas wziąśc wnioski z tego.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: