Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 08:24:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: hikos  (Przeczytany 6105 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
hikos
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 13 Listopad 2008 - 20:43:54 »

1. róża...
(pierwsza praca co Wy na to)

2.róza pastele

3.róza pastele  II

GAdS

Linki sponsorowane:

szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 13 Listopad 2008 - 20:56:23 »

To zależy co rozumiesz przez "pierwsza praca"... Pierwsza w Twoim życiu  ??  Czyb pierwsza na Tym forum ??
Jeżeli pierwsza w Twoim Zyciu to całkiem nieźle,   jakiego jest rozmiaru ??
a jak pierwsza na forum to powiedz proszę nam cos wiecej o sobie  usmiech

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
hikos
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 13 Listopad 2008 - 21:05:43 »

jestem 23 letnim warszawiakiem . ogólnie troszke rysuję . pierwsza praca pędzlem w moim życiu.
chodzi mi o ocenę .Wasze zdanie na temat pracy.
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 13 Listopad 2008 - 21:13:13 »

usmiech

jężeli to Twoja pierwsza praca pędzlem to bardzo dobra. Widać ze nie boisz się tego. Podoba mi sie Twoje lekkie podejscie do szczegółu.
Maluj Dalej

hikos
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 13 Listopad 2008 - 21:15:25 »

co dokładnie masz na mysli .....lekkie . co zmienić nad czym więcej popracować....
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 13 Listopad 2008 - 21:29:22 »

Nie zmieniaj i nie rób niczego czego nie czujesz, a popracuj nad kolejnymi pracami.

Ta jedna jest, ładna ale to trochę za mało.... Cóż mozna Ci powiedzieć   popraw to w rogu, nie zmieniaj tego z lewej ??  Więcej kolorów ??...  W tej akurat pracy pewnie chodziło Ci o monochromatyczność i jest ona tu jak najbardziej na miejscu. Oszczędne ruch i forma, pewność ... lubie tak... podejrzewam, jak na pierwszą pracę to nie jest to praca z natury tylko kopia czegoś podpatrzonego... i bardzo dobrze, ucz się obserwując prace innych i znajdź to co do Ciebie najbardziej przemawia, a potem przyjdzie czas na Twoje własne wizje. Jeżeli jest to Twoja własna w 100% praca to potraktuj moje słowa jako komplement.

hikos
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 13 Listopad 2008 - 21:34:55 »

wielkie dzięki ....usmiechusmiech dla Ciebie prosze o dalsze oceny wszystkich . zapraszam
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 14 Listopad 2008 - 10:21:15 »

Ogolnie to temat kwiatow jest dla mnie taki jakis obcy i nijaki, jednak że przyznam, technicznie wykonales prace fajnie.
Proponowalbym jednak wyjsc z kajetem na ulice i narysować "ruch". wtedy więcej się dowiem o tym co robisz.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #8 : 14 Listopad 2008 - 10:50:41 »

ogólnie sie nie wpier...m w komentowanie bo uwazam że to nie ma sensu..ale jesli chcesz dobrze malować drogikolego to odpusć sobie kwiatki.
bo ten temat nie uczy i jest dosc łatwy błedy jakie si robi w kwiatach sa niezauważalne ....jesli chcesz sie uczyc malować maluj twarze ..to jest najtrudniejszy temat w malarstwie..jak sie nauczysz twarzy to bedziesz potrafił wszystko namalować...
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 14 Listopad 2008 - 10:58:43 »

Temat kwiatów obcy i nijaki jak można tak myśleć.Przecież kwiaty są wszędzie otaczają nas i są tak rozległym i bogatym fascynującym tematem , że można ślęczeć nad nimi całe życie ( pod warunkiem odrzucenia stereotypu wazonik +bukiet ) tylko trzeba zacząć patrzeć, obserwować,przyglądać się bo jeśli się tego nie będzie robić temat kwiatów pozostanie zawsze obcy i nijaki.Nie trzeba wcale wychodzić z kajetem na ulice,może w czasach Leonarda to było nawet fajne,różne dziwaczne typy fizjonomiczne ale teraz co nowe wypasione marki samochodów,spaliny i nabzdyczone ,wyniosłe twarze,dziękuję za ulicę.

Praca ciekawa bo używasz w niej czerni i czerwieni mieszając je i uzyskując ciekawe barwne tony,bardzo bogata praca pędzla,ekspresyjna i zdecydowana.Środek pracy może nieco zbyt graficzny dlatego dobrze jak jeszcze coś tutaj zamieścisz wtedy będzie można się przekonać jak się rozwijasz i co Ciebie naprawde interesuje,jak na początejk to duży plus.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: