Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Styczeń 2019 - 04:02:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Beadom  (Przeczytany 77566 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 04 Sierpień 2007 - 20:52:23 »

Maluje od grudnia 2006 r. więc jestem na początku mojej "przygodzy z pędzlem" ;)

1. "Martwa natura" (akryl 30x40) (miałam problem ze zrobieniem zdjęcia, ciągle odbijało mi światło)

2. "Świeczniki" (akryl 30x40)

3. "Światło" (akryl 24x30) (Brak prądu przyczynił się do powstania tego obrazu ;D)

4. "Śniardwy" (akwarela 30x40)

5. "Czekając na wiosnę..." (akwarela 30x40)

6. "Liliowce" (akwarela 30x40)

GAdS

Linki sponsorowane:

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 05 Sierpień 2007 - 02:17:04 »

Witam pięknie.
Jako że spać nie mogę a godzina późna, zajrzałem na forum i ujrzałem Twoją galeryję.
Muszę powiedzieć, że na tak krótki staż to Twoje prace są naprawdę dobre. Aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat  :oki:

Podobają mi się Twoje prace, ale muszę powiedzieć, że piątka (czekając na wiosnę) rządzi! Dla mnie rewelka.

Pozdro.
Joka
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 05 Sierpień 2007 - 18:47:50 »

A mnie się podobają wszystkie, ale najbardziej chyba "Światło". Ma taki ciepły klimat, a przedmioty wyglądają jakby wszystkie były wykonane z prawdziwego wosku - miękkiego, miłego i ciepłego.

teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 06 Sierpień 2007 - 17:42:14 »

A co ja mogę powiedzieć?
Mnie natomiast podoba się akwarelka nr.4 "Śniardwy"
Praca ta nie przypomina techniki akwarelowej, malowana jest bardzo precyzyjnie,
jak gdyby malowana była różnymi farbami.
Odbicie traw w wodzie jest takie łagodne, perspektywa ładnie zachowana, a przy tym
paleta barw spokojna i w jednolitym odcieniu. Pierwszy plan obrazka  szczególnie mi się podoba,a co jest ważne, to że w całej tej pracy jest równowaga kolorów,
plam i szczegółowych kresek.
....................................... ....................................... ....................................... ..........
Oczywiście praca nr.5 też zasługuje na wyróżnienie,ale w moim przekonaniu ze względu
na Twoją ciekawą pomysłowość. (drzewko).
....................................... ....................................... ....................................... ..........

Pozdrawiam i czekam na więcej.. :aniolek:
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #4 : 16 Wrzesień 2007 - 00:54:06 »

ja stawiam zdecydowanie na pierwsze dwa z tym ze swieczniki górą ...in minus u mnie za niebieskie tło bo nie lubie zinmych kolorów ale to szczegół choc dla mnie musi obraz byc ciepły i przyjemny budzacy sympatie widza..
marioskate
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 20 Wrzesień 2007 - 21:37:50 »

3 pierwsze są super jak dla mnie i myślę ze jak zapał nie minie to będziemy podziwiać piękne dzieła lol  :-D
kratke
Gość
« Odpowiedz #6 : 27 Wrzesień 2007 - 06:14:57 »

MZ:
-najlepsza praca nr 2, lekko tchnąca surrealizmem,
-na drugim miejscu praca nr 1,
-ciekawe te akwarele, w ogóle nieakwarelowe:), najlepsza z nich jest martwa... Śniardwy są zbyt dopracowane, takie pozbawione lekkości akwareli, kwiatki OK...

Podsumowując: w mojej opinii akwarela nie jest "Twoja", na ten moment idź do akrylu/oleju, ewentualnie innych technik...
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 27 Październik 2007 - 19:14:15 »

7. "Gruszki" (akryl 24x30) Jest to mój pierwszy obrazek wzorowany na ilustracji z książki do nauki malowania. Wrzucam tu bo mam do niego sentyment ;)

8. "Tulipany" (tusz 30x40) Pierwsza, i jak narazie jedyna praca w tuszu. Sorki, że z datą...

9. "Nenufar" (akryl 30x40)

10. "Bratki" (akwarela 24x32)

11. "Krokusy" (akwarela 24x32)

12. "Storczyk" (akryl 30x40)

13. "Malwy" (akryl+akwarela 30x40)

14. "Arbuz" (akryl 30x40)

15. "Róże" (akryl 24x30)

16. "Kot" (pastele 30x40) Próba malowania pastelami z książeczki "Kurs Malowania Pastelami"

17. "Łeba" (akryl 18x24)

18. "Bon Apettite" (akryl 30x40)

19. "Klif w Orłowie" (akryl 30x40)

20. "Inny Świat..." (akryl 30x40)

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 27 Październik 2007 - 21:24:25 »

7. Gruszki zacne, chyba nawet wiem jak smakują, jadłem kiedyś takie - są deczko cierpkie i mają twardawą skórkę.

8. Tulipany w tuszu bardzo mi się podobają - świetny pomysł z tą kratką w tle. Nie wiem czy to wina zdjęcia, czy używałaś brązowego tuszu na beżowej kartce. Ja bym to sobie raczej tak wyobrażał - podgląd

16. Świetny kociak - nadawałby się idealnie jako ilustracja do jakiejś książki.

17. Łeba - ...mmm, przypomniały mi się zeszłoroczne wakacje w Jastrzębiej. Tam było podobne dojście do plaży. Fajnie dobrane kolory.

18. Bardzo mnie zaintrygowały te butelki - ciekawy sposób na oddanie faktury szkła  :oki: Ładne stonowane barwy, ser widać że jest pleśniowy... Ten nóż też jest szklany?  :roll:

Pozdro.
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 27 Październik 2007 - 22:43:53 »

VanGob, Ty to masz wyobraźnię, aż poszłam zobaczyć moje tulipany… Nic dodać nic ująć, właśnie tak wyglądają. Normalnie czarodziej jesteś :D Od momentu jak namalowałam tulipany nauczyłam się, gdzie wyłącza się datę i że nie robi się zdjęć przy sztucznym świetle;)
Co do serka cieszę się, że da się zauważyć, iż pleśniowy, a nóż hmmm…powiedzmy, że miał być szklany :D
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 24   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: