Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 12:44:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Black Ofelia Art  (Przeczytany 21032 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #40 : 03 Listopad 2008 - 02:07:43 »

Do Szanownego Tajgera ;)
tygrysie szklany, nie jesteśmy marudami, usiłujemy tylko zwieść niewiaste na manowce perfekcji. Praca ładna ale panne stać na więcej. Zali Tygrysie nie mąć wody, bo kto wie jakaż potwora z niej wypełznie. O!

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
GAdS

Linki sponsorowane:

Sylvia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 03 Listopad 2008 - 11:55:21 »

Jeśli chodzi o mnie, to nadal uważam, że pierwszy rysunek jest najlepszy - on pokazuje, że stać Cię na więcej. Ten jest trochę za "płaski" (o czym zresztą pisali już poprzednicy).

Tak trzymaj, głowa do góry i cała na przód.

P.S.
Black Ofelio. Napisz coś jeszcze o tym rysunku. Czy był tworzony z natury, czy ze zdjęcia? A może jest to postać z filmu, albo z Twojej wyobraźni?
Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 03 Listopad 2008 - 14:26:37 »

Jest to rysunek który robiłam ze zdjęcia obrazu. oto link do oryginału. http://realmofvenus.renaissanceitaly.net/wardrobe/DurerYoungVenWoman.jpg
I dziękuje za słowa krytyki usmiech bardzo się przydadzą na przyszłość. Na razie rozpoczęłam prace nad pastelem. Zobaczymy co wyjdzie :D.

\"W dal idą na smutek i życie tułacze, <br />A z oczu im lecą łzy... Rozpacz tak płacze...\" L.Staff
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 03 Listopad 2008 - 14:41:48 »

Sam wzór durerowski jest taki więc został dobrze w tym rysunku ujety.Moim zdaniem bardzo dobry rysunek ,a co z tego, że głównie  linearny.Rrysunek nie musi być światlocieniowy żeby być dobry .Samym natężeniem,napieciami kreski wywołujemy złudzenie bryły zajmujemy się tym czym zajmował sie w swych rysunkach Cezanne który z takim uporem twierdził, że w naturze linia nie istnieje.Jedyna uwaga Black Ofelio to taka , że jak już cieniujesz to cieniuj drobnym kreskowaniem,takie rozcierane sfumato nie wyglada dobrze nie spaja się z rysunkiem  ,a wszystkie renesansowe rysunki świadczą o tym ,że ówcześni artyści lubowali śię w gradacjach odcieni uzyskiwanych z kreskowania po formie i różnordnego przecinania się kreskowań czasem tworzących ciekawe wzory.Postudiuj sobie stare grafiki w necie np. Annibale Carracciego ,Hendrika Goltziusa ich ryciny mają wspanialą skalę gradacji światłocieniowej uzyskanej z róznorodnego kreskowania i krzyżowania się linii.
Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #44 : 25 Grudzień 2008 - 12:49:16 »

Nowe :D
Taki szybki szkic ze wczoraj. Bo dostałam szkicownik ,sztalugę stołową Talensa i nowy zestaw ołówków :P

\"W dal idą na smutek i życie tułacze, <br />A z oczu im lecą łzy... Rozpacz tak płacze...\" L.Staff
Davanita
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #45 : 25 Grudzień 2008 - 15:22:31 »

Fajne prezenty  tak śliczny kotek, podoba mi się ten szkic...
Kate
Tubylec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #46 : 25 Grudzień 2008 - 15:49:58 »

Jaki kochany kociak... ja dzisiaj jestem w takim samym sennym nastroju i w takiej sennej pozie co on,

Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem... ;)
Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #47 : 25 Grudzień 2008 - 16:21:51 »

Dziękuje :P
Kot jak tylko zobaczył  że go rysuje to mi się tyłkiem wypiął :P Taka z niego mała wredota :F

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #48 : 25 Grudzień 2008 - 16:37:10 »

jak ze są święta to napisze że bardzi fajny kotek usmiech gdyby świat nie było napisal bym ze fajna kompozycja ale kreska jeszcze do rozwinięcia. mimo wszysko uwielbiam KOTY też męczyć :P

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: