Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 08:52:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Black Ofelia Art  (Przeczytany 21027 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #30 : 02 Listopad 2008 - 10:26:22 »

Mnie bardzo denerwuję ocenianie prac na podstawie tego ile czasu były robione i jeszcze wycenianie ich na tej podstawie no tak tutaj się napracowałeś, więc może w podtekście kosztować nieco wiecej.Uważam podobnie jak Wy ,że ilośc włożonego w prace czasu nie ma najmniejszego znaczenia mimo ,że czas może ujawnić w pracy brak doświadczenia lub pewne niedociągnięcia ale też nie zawsze, czasem pośpiech wymusza szybsze odważniejsze decyzje.
Malowanie to nie praca w kopalni ani kopanie ziemniakó ,można zrobić coś zadowalającego bardzo szybko i żądać za to godziwej zapłaty bo płacący płaci nam też za nasze doświadczenie i wieloletnią naukę bez której taka biegłość nie miałaby miejsca.

Black Ofelia zrobiłaś fajną Halloveenową prackę oczko ekstra są te zdecydowane krechy na ubiorze.
GAdS

Linki sponsorowane:

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #31 : 02 Listopad 2008 - 13:35:05 »

Kratke a twoja wypowiedź jak zwykle w kratke;p
tak mam 2 kolegów skinhead;) no już nieco spoważniali ze względu na wiek. A w gimnazjum to ma waść żonę pewno;p
wyobraźcie sobie miałem zapaść senną, spałem jak kamień do 12.45. Nikt niemogł się mnie dobudzić. No ale to temat na inny dział. Papa

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
kratke
Gość
« Odpowiedz #32 : 02 Listopad 2008 - 14:07:29 »

A w gimnazjum to ma waść żonę pewno;p
Od żon moich wara!

A moja wypowiedź miał na celu uświadomienie Ci galandirze, że takie odzywki (łysy, grzywka itp.) to raczej nie przystoją... Po co wchodzić w jakieś osobiste docinki? Jak wypowiedź czyjaś nie pasuje to się polemizuje z wypowiedzią, a nie takie takie rodem z gimnazjum odzywki sadzi...  Czemu dałeś zresztą wyraz tekstem o "żonie w gimnazjum". Po co tak? Nonsens, rzeknę...
Ot, i tyle. Starczy w tym temacie.

A co do wypowiedzi Jery'ego to jest bardzo celna, w kwestii "zapłaty za krótką robotę". W odwiecznej (na tym forum) dyskusji na temat godziwej zapłaty, jakoś nikt się nie kłóci z tym, że hydraulik za godzinę roboty bierze stówkę, bo przecież "on to umie, a ja nie". A jakoś w temacie malarstwa, czy też szerzej, sztuki, wciąż nie da się takiego podejścia przeforsować...
Sylvia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #33 : 02 Listopad 2008 - 15:15:01 »

Witam usmiech

Według mnie najlepsza z tych czterech prac jest ta, którą umieściłaś jako pierwszą. Ta druga też jest fajna. Szczególnie podoba mi sie twarz, ale mam wrażenie, że nie jest jeszcze dokończona. Włosy za bardzo zlewają się z tłem. Właściwie od tła oddziela je tylko kontur. W trzeciej podoba mi się kolorystyka i kontury. Natomiast koło (w tle) jest drażniąco krzywe, brakuje tu też trójwymiarowości (ale być może tak ma być). Jeśli chodzi o prace na halloween to przede wszystkim podoba mi się pomysł, a oprócz tego fajna jest głowa i kot na szyi. Ubranie tego stracha moim zdaniem wymaga dopieszczenia.

To tyle jesli chodzi o moje spostrzeżenia.
POZDROWIAM
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #34 : 02 Listopad 2008 - 18:16:11 »

Panowie – wyjaśnijmy coś sobie: ja nawet nie próbuję oceniać prac Black Ofelii, bo jak ona sama sugeruje - nie są one takie, jakie mogłyby być. I nie ma znaczenia czy spowodował to pośpiech, czy malowanie po ciemku, czy też brak odpowiednich narzędzi. Co to za autor, który broni swoje prace przed krytyką zasłaniając się „trudnościami obiektywnymi”?
 mysl
Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #35 : 02 Listopad 2008 - 20:02:04 »

Dam jeszcze starą pracę z której jestem zadowolona męczyłam sie z nią parę dni przed rokiem i jest jedną z najlepszych jakie zrobiłam.

\"W dal idą na smutek i życie tułacze, <br />A z oczu im lecą łzy... Rozpacz tak płacze...\" L.Staff
Lena
Gość
« Odpowiedz #36 : 02 Listopad 2008 - 21:38:38 »

Jeśli chodzi o ostatnią Twoją pracę ... to bardzo ładnie...
A teraz poprosimy coś z Twojej wyobraźni usmiech
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #37 : 02 Listopad 2008 - 22:48:28 »

Praca ciekawa lecz jak by brak w niej  światłocienia.  Jak mniemam to ołówek-potęrzna broń dla rysownika.Tyle waloru, kresek... . Czekam na nowe prace.
Kratke: waść się nie oburza! Waść niech równierz pożartuje! Nie róbmy z forum "kabaretu starszych panów". Życie za krutkie na fochy, a lekka nutka piekącego żartu nigdy nie zaszkodzi. No ale skoro uraziłem to 1000-krotne wybacz.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #38 : 02 Listopad 2008 - 23:56:05 »

Za Galandirem - światło słabiutkie i trochę całość "płasko" wyszła. Widzę, że skupiłaś się na twarzy, a naszyjnik i suknię potraktowałaś trochę "po macoszemu". IMO, jeżeli rysujesz z detalem, powinnaś być w tym konsekwentna w całej pracy. Nie jest źle, ale jeszcze masz sporo pracy przed sobą. Będzie dobrze. okok
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #39 : 03 Listopad 2008 - 01:10:45 »

Stado marud z was  tak

Ta praca a tamte minutówki to poprostu  WOW !!!!

mi sie bardzo podoba
Jest piekna

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: