Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 12:41:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Black Ofelia Art  (Przeczytany 21031 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 27 Październik 2008 - 22:20:10 »

pewne partie "twarzy" są troche interesujące... okolice lewego oczodołu i okolice prawego kącika otworu gębowego (lewego i prawego z punktu widzenie twarzy)
są nawet dosyć przestrzenne...  dają twarzy interesujący i fajny, trochę zaczepny wygląd

ale to poniżej wygląda jak nagryzdane z nudów na matmie 

i ciekawe określenie jakości/rodzaju pracy - 30min....   mysl  dzielna jesteś

ale przecież godzina lekcyjna ma 45 min...  ???
mogłaś poświęcić temu jeszcze z 15 min...

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
GAdS

Linki sponsorowane:

Black Ofelia
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 28 Październik 2008 - 14:46:49 »

Robiłam w domu na  szybko bo mi się wieczorem przypomniało że musiałam zrobić plakat na Halloween. Jeszcze było pełno napisów dlatego tak szkicowo .

\"W dal idą na smutek i życie tułacze, <br />A z oczu im lecą łzy... Rozpacz tak płacze...\" L.Staff
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 31 Październik 2008 - 16:38:47 »

Ogólnie dziwie się sobie i innym... czemu służy to określenie: 30minut, szybkościówka. A nie lepiej nam napisać,projekt, szkic?. Czemu tłumaczymy pewne niedociągnięcia czasem itp, itd. Może brakiem pewności siebie, a może niedoskonałością? (tak mam w pracy).
Ogólnie praca ładna,a tematyka którą lubie. Ciekawa kolorystyka i postać którą widziałem albo w jakimś filmie albo long time ago w grze playstation.
Bardzo fajna praca.Działaj

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #23 : 31 Październik 2008 - 22:23:37 »

"szybkosciówka oznacza obraz który mozna poprawnie zrobic szybko czyliw tym wypadku 30 minut.. i wcale nie jest to szkic ...chodzi o łatwy temat niskomplikowaną kolorystyke i forme oraz aby obraz wygladał poprawnie.....mój rekord np "zyda" wynosi godzina 40 minut..i jest to szybkosciówka ale nie szkic..
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 01 Listopad 2008 - 00:30:48 »

Robert. Nazbyt dosadnie bierzesz moje pytania. Między wierszami.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Lena
Gość
« Odpowiedz #25 : 01 Listopad 2008 - 07:57:18 »

A mnie się podoba "definicja" Oldmalarza "szybkościówki" usmiech
nickt
Gość
« Odpowiedz #26 : 01 Listopad 2008 - 10:41:57 »

szybkościówki  malowałam , aby przeżyć, na wystawę dla ludu... i  wiatraki 13x18  45 minut sztuka kilka dni i 50 minitur do ludzi a potem do spożywczego, tak to wyglądałao , to jest brzydko mówiąć "odwałka"
no ala było co do gara włożyć..... ghiii no cóż!...
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #27 : 01 Listopad 2008 - 23:13:06 »

Ponieważ na tym forum nie bawimy się w grzeczności (i nie ma punktów za sposób oceny oczko) - walnę prosto z mostu:
Nie wstydź się tego, że coś ci nie do końca wyszło i ktoś to zauważy. Te teksty z "szybkościówką", pracą do szkoły itp. - są jak dla mnie - strasznym kitem. Nikt nie jest doskonały (a wiem to z autopsji), nie ma więc powodu by się zasłaniać brakiem czasu.

Ok. pojechałem sobie, ale za to szczerze, tak "od serca" pocieszacz. Masz czas na to by jeszcze zabłysnąć i tylko od Ciebie zależy czy tak się stanie. Liczę, że tak właśnie będzie. Czekam na Twoją pracę pod którą wyraźnie napiszesz - "Namalowałam ją bez pośpiechu, najlepiej jak umiałam i podoba mi się to co wyszło" - bo wtedy będę naprawdę mógł z czystym sumieniem napisać Ci co o niej sądzę.  tak
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 02 Listopad 2008 - 00:51:54 »

Paveletz, jak palniesz to jak łysy grzywką o kant kuli;p

Tak apropos wystaw: Rany boskie! Precz z szybkościówką na takie imprezy, kategorycznie. Bylejakość na wystawach po to by się pokazać jest troszkę "nieteges".  Traktujmy sztuke i ludzi poważnie.

kratke
Gość
« Odpowiedz #29 : 02 Listopad 2008 - 07:32:22 »

Paveletz, jak palniesz to jak łysy grzywką o kant kuli;p
Oho, jak widzę galandir ma znajomości w gimnazjum (a może nawet w podstawówce...):P

A tak na serio, w pełni zgadzam się z Paveletzem. Jak się coś pokazuje, to nie można każdej pracy pokazywać z jakimś zastrzeżeniem... To to na szybko, ta to coś tam, ta coś innego. Co innego konkurs "5-minutowy", a co innego prace, które pokazuję do oceny. Oczywiście, można stworzyć COŚ WIELKIEGO w dwie minuty i WIELKIE NIC w dwa lata, ale czas nie ma nic do oceny pracy. Liczy się efekt końcowy. No i czemu nie? Jeśli chcę pokazać na wystawie 10 prac, z których każdą tworzyłem po 5 minut, to też dobrze, oczywiście jeżeli prace są dobre! Zresztą, tak naprawdę co komu do tego, ile czasu malowałem? Powtarzam, liczy się tylko i wyłącznie efekt końcowy.

Dodam jeszcze, że  przecież(czas przy sztaludze) != (czas powstawania pracy). W moim np. przypadku jest tak, że często obraz mi się długo układa w głowie, czymś tam się inspiruję, skądś mam temat, myślę nad kompozycją, czasem jakieś szkice są i jak siadam do pracy to obraz powstaje niby bardzo szybko, ale to tylko pozory... Te, jak wiadomo, często mylą;) Oczywiście nie dotyczy to każdego typu obrazów, bo nad niektórymi długo się nie myśli, bo nie ma nad czym, no ale...
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: