Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 23:34:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ekspresja ...suriw  (Przeczytany 13714 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #40 : 06 Styczeń 2009 - 17:44:05 »

wracajac do tematu ..

swoja droga to ciekawe ze suriv badz co badz bardzo "artystyczny" artysta.. dał wyraz szacunku do klienta KADEGO!! jak i umiejetnosci wszechstronnych..
realistycznych (co uwidoczniło sie w autoportrecie)
juz wczesniej zauwazyłem ta metamorfoze.. twoje odczucia sa bardzo bliskie moimi choc nie jestem artystą takim jak ty..
ja uwazam ze taki stan zeczy swiadczy o pewnosci tego co sie robi w malarstwie o wartosci własnych umiejetnosci i szerszego spojrzenia na otaczajaca rzeczywistosc w swiecie malarstwa..
GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #41 : 06 Styczeń 2009 - 17:55:32 »

wracajac do tematu ..

swoja droga to ciekawe ze suriv badz co badz bardzo "artystyczny" artysta.. dał wyraz szacunku do klienta KADEGO!! jak i umiejetnosci wszechstronnych..
realistycznych (co uwidoczniło sie w autoportrecie)
juz wczesniej zauwazyłem ta metamorfoze.. twoje odczucia sa bardzo bliskie moimi choc nie jestem artystą takim jak ty..

punkt widzenia leży na wprost siedzenia ...  rotfl  nie cierpię się oszukiwać , bez jakiegokolwiek odbiorcy wpieprzalibyśmy korzonki i najpewniej zgnili byśmy zanim cokolwiek pięknego z pod naszych rak by wyszło . Poza tym egoistyczna sztuka tworzona dla siebie ... to albo obłuda albo potężna trauma ...

skoro ci "artyści" mają gdzieś odbiorce to po co robią wystawy ???

ja widzę trochę inną różnice pomiędzy mną i oldim a teresą i kratke... na swoim przykładzie powiem tak . dziś dostałem zamówienie na pejzaż.. sam raczej pejzaży nie maluje ...ale za pieniądze to zrobię ...i wiesz nie będę płakał z tego  powodu ..bo tak czy inaczej kocham malować, tak czy inaczej dowiem się czegoś nowego, do tego dostane kasę kupie sobie wódę położę nogi na stole i powiem wielki fuck tym wszystkim biednym pseudo idealista z wyboru

teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #42 : 06 Styczeń 2009 - 20:31:42 »

wole nie byc artysta ..a widziec radosc mojej partnerki..
Bardzo mi zaimponowały te słowa, nie każdy swoją partnerkę szanuje.
Wyrzeczenia - (nie być artystą) dla radości swojej połowy. Oldi masz wielkie serce. tak usmiech
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #43 : 06 Styczeń 2009 - 21:22:42 »

no cóz ..jestem sprawiedliwy ...moja partnerka warta jest tego aby poswiecic dla niej to co kocham ,sztuke, malarstwo nawet siebie.
..bo czyż męższczyzni nie zyja tak naprawde dla kobiet..?
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #44 : 06 Styczeń 2009 - 22:44:10 »

tu  bywa różnie żyjemy dla siebie ,dla ludzi , po to by dać świadectwo istnienia ... po to by nas zapamiętano,po to by przetrwać  , czasem żyjemy tylko dlatego że czas mija ...

...był sobie raz pewien świat...
nickt
Gość
« Odpowiedz #45 : 06 Styczeń 2009 - 23:37:57 »

Oldi jestes prawdziwym mężczyzna ! człowek jest istotą jak każda inna nastawiona głównie na prokreację dla zachowania gatunku i samica, kobieta jest tym najwyzszym dobrem, ale nie wszyscy tak myslą, bo nie wszyscy są samcami - mężczyznami, oni myśla,że sa więcej warci, bo myślą że mają więcej testosteronu, że sa mucho, że są ponad przeciętność, coż za PROSTATA  ( nie mogłam sie powstrzymać,)

"świadectwo istnienia"??
"po to by przetrwać"???

musze coś dodać- " zyjemy dla siebie"?    nikt nie robi niczego dla siebie...- po co komu pierscionek z diamentem ? po co do czego słuzy( nie mówcie o lokacie kapitału) a po co komu  Viper - 4s do setki na polskich drogach? .....(coś wiem o tym)"
niczego nie robi sie dla siebie "-FREUD

pociagnęłam dalej watek, ale jak zostanie uznany za offtop to .. ok... 
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #46 : 07 Styczeń 2009 - 00:39:00 »

pierscionek z diamentem? tez nie wiem po co, chyba zeby w Afryce wiecej krwi sie przelewalo i zeby czarny rynek diamentowy kwitl i znajdowal drogi do przenikania niepostrzerzenie do tych "legalnych" diamentow.. ale to tak odnosnie diamentow..

a tak na zdrowy leb to mi sie wydaje ze jak ktos zyje zeby jakos przetrwac albo dla siebie to szczescia prawdziwego i spokoju w zyciu moze nie zaznac, bo czymze jest radosc brania w porownaniu do radosci dawania? z tym zapamietaniem tez roznie bywa, przecietnego czlowieka prawnuki maja ogromny problem przypomniec sobie jak mial na imie, no chyba ze byl jednostka wybitna, ale co mi po tym ze ktos bedzie o mnie pamietal skoro mnie juz tu nie bedzie, zyjemy tu i teraz, zycie dla siebie to egoizm.. nie wierze ze moze egoista byc szczesliwy, moze najwyzej czerpac jakas nieuzasadniona dume z tego kim jest i co ma, ale w glebi duszy bedzie przezywal konflikt i spokoju nie znajdzie, wiec sie sam zaplacze w tym swoim egoizmie i bedzie zazdroscil ze sa ludzie ktorzy potrafia sie oddac innym ludziom.
nie nawiazuje do zadnej wypowiedzi, od tak taka refleksja  oczko

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: