Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
29 Listopada 2022 - 19:08:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dyskusja odtabletowa - czyli (kolejny raz) sztuka a rzemiosło  (Przeczytany 9639 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #10 : 11 Sierpnia 2008 - 17:34:14 »

zgadza sie Maniek ..dobrze powiedziane uczulam..bo nikt za nikogo roboty nie zrobi i wiedzy do głowy nie naleje to jest wysiłek osobisty i własne samozaparcie .
sui Fong..ma talent i to wielki  gdyby wykonal to co mu proponuje to pewnie by mnie przeskoczyl ze dwa trzy razy.. ale sadze ze komiks interesuje go na dzien dzisiejszy bardziej ..a moze i na zawsze..

a z pewnoscia pierwszyk krokiem jak wspomniałes jest wykonanie w roku ze 300 rysunkow ,i wykucie na pamiec podstawowej palety barwnej i ich rozpoznawalnosc...w mgnieniu oka..bo chyba kazdy przyzna ze jest to "plama" jak malarz pyta malarza :"stary co to za kolor tu uzyłes ?...".-
.mmm... nie wiem chyba ..czerwony ?.. usmiech""

..jak to swiadczy o koledze z branzy..?

jezeli oczywiscie poruszamy sie w dalszym ciagu w klimacie "korporacji rzemieslniczej"... oczko
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 11 Sierpnia 2008 - 17:47:13 »

No tak.
Jesteś mimo wszystko ostry. Z pamiętaniem nazw kolorów to i ja czasem mam. Mam straszną pamięć do nazewnictw. Ostatnio do siostry powiedziałem Łukaszu nawet:D

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #12 : 11 Sierpnia 2008 - 20:06:10 »

Sui fong. Coś ci się pomyliło! Nikt ci nie karze! 

Po pierwsze Galandi nie powiedział bym ze ktoś mi coś może kazać . Takiego czegoś niema u mnie póki co . Kazać mi może ktoś coś jeśli sie do czegoś zobowiązam (żona, rodzina, dom ,samochód,...) .
Ewoluuj Sui fong i za wcześnie w samozachwyt nie wpadaj;)

Oczywiście może trochę mnie poniosło ... I zachowałem się jak samozwańczy narcyz ale czy to źle ze czerpie przyjemności z tego co robie?
Czy to źle ze zapalaczem do mojego rozwoju jest to co robie w tej właśnie chwili a nie to co powinienem czy to źle ze znalazłem swój sposób bycia i treningu jak na początek tego co mnie czeka. Owszem lepiej tą drogą która będzie doskonała ale czy ta droga która lekko odbiega która zachwyca mnie swoim urokiem jest zła? (Tak jak np. na początek kupuje sie słabe złe farby a nie najdroższe najlepsze najświetniejsze po to by poznać wartości tych najlepszych i tych najsłabszych żeby nauczyć sie nimi obsługiwać ...) najwyraźniej się mylę ...

sui Fong..ma talent i to wielki  gdyby wykonal to co mu proponuje to pewnie by mnie przeskoczyl ze dwa trzy razy.. ale sadze ze komiks interesuje go na dzien dzisiejszy bardziej ..a moze i na zawsze..

Nawet oldi daje mi do zrozumienia ze źle robie a to ten właśnie styl i ta rzecz sprawia ze chce ją posiąść nie dlatego ze jest najwyższej pulki a dlatego ze jest skromna łatwa na swój sposób a przede wszystkim od działowy wuje na moją psychikę ... Dzięki czemu chce ją piętnować całym sercem anie tym ze powinienem
Ja z natury jestem leniem i szczerze nie przyłożył bym się do tego żeby dopracować to tak jak umiem a co dopiero tak jak powinienem umieć a jeśli sprawia mi to przyjemności to zmienia postać rzeczy i sprawia ze całą swoją siłą nawet tą która nie posiadam pragnę to zrobić . Zmieniam się z roku na rok i moje upodobania się zmieniają może gdy to nastąpi rzucę to i zajmę się czym innym ale póki co nie rozmyślam o przyszłości tylko kieruje się teraźniejszością którą teraz posiadam . A żeby cię przewyższyć old-senseji nie mogę być tobą bo  "Kopia nigdy nie dorówna oryginałowi" a jeśli mam być lepszy to muszę wykreować swój styl swoją kreskę i swoją paletę barw która będzie inna ...
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 11 Sierpnia 2008 - 20:21:43 »

no wiesz. farbami niemusisz zaczynac doskonalymi. ja zaczynalem od renesansów ;) tanio  i dużo usmiech
oj juz widze jestes przeczulony na punkcie swojej tworczosci ;) zbytnio sie rozdrabniasz i tłumaczysz:)  twórca nie musi sie tłumaczyc z tego co  robi usmiech . ukierunkujesz sie według rad albo nie. logika nakazuje robić swoje:) wiec i róbmy. ja zas czasami kozystam z rad Oldiego bo czemu nie miałbym usmiech pomocny chłopak i zna sie na rzeczy ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #14 : 11 Sierpnia 2008 - 20:36:23 »

Jeśli chodzi o farby to to była metafora
Rozdrabniam sie i tłumacze? Niestety jestem strasznie podatny na słowa które lecą w moim kierunku. Choć tego nie widać to biorę sobie każde słowo nawet żartem do serca ....
A jeśli ktoś ma jakięs "ale" do tego co robisz to czemu nie możesz mu tego nie przybliżyć? nawet jeśli on i tak tego pod uwagę nie weźmie ...
A jeśli chodzi o pojmowanie niektórych rzeczy
To jak to oldi mówi "Słuchaj tych i tamtych patrz ucz się i wyciągaj swoje wnioski"
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 11 Sierpnia 2008 - 20:54:53 »

"Słuchaj tych i tamtych patrz ucz się i wyciągaj swoje wnioski"
<---- prawie jak w akademi.
 co racja to racja. 
odbierasz rady jako atak?  oducz sie tego ;)  no ale jesli poczules sie urazony do sorki w moim i oldiego imieniu ;)
pozdrawiam i tymczasem znikam na chwil kilka niezmiennych ;)

Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #16 : 11 Sierpnia 2008 - 21:14:53 »

Nie traktuje tego jak atak raczej jak wyzwanie ...
Nie masz za co przepraszać
To dla mnie jak kolejna lekcja na której mogę się nauczyć czegoś nowego i wykreować nowe opcje ....
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: