Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Styczeń 2019 - 03:07:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: galandir  (Przeczytany 22763 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 26 Lipiec 2008 - 20:52:15 »

witam.
no co tu by napisac.  maluje, popełniam malastwo i czy komus ono sie bedzie podobacz czy nie  ja bede je popełniał nadal az do konca ;) maluje tak usilnie do 4 lat a tak wogole to cale zycie ale tak niedzielnie, jak to mowia, od imprezki do imprezki. talent maly ale jak mawiał oldmalarz, trening czyni mistrzem ;) zapraszam do poogladania mojej galeryjki. pozdrawiam all obsade forum ;)

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #1 : 26 Lipiec 2008 - 21:44:47 »

nie cierpię pejzaży , a jednak nr 3  ma coś fajnego w sobie , lubię dobre składnie kolorystyczne ta konkretnie jest perfekcyjna , kompozycje bez zarzutu ,prace na pewno spodobają się fanom widoczków... wieki plus za plamę  ghiii ghiii ghiii
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 26 Lipiec 2008 - 22:15:36 »

dzięki ;)  w sumei pejzarzyki polubilem od niedawna. mnie zaś jakos nie gna do abstrakcji i bardziej lub mniej wymyślnych  stylów w malarstwie.  ostatnio tez bawie sie w apokaliptyczne ilustracje (nie fotomontaże)  ale to robione na tablecie wiec chyba  podpiać pod to forum nie mozna:]

zamieszczam nizej moje ulubione fioleciki ;)

takie prace na zleconko. miały byc fioleciki wiec byly :] 

i kuniki z plenerku
taka prawie ze podmalówka.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 27 Lipiec 2008 - 22:29:30 »

robert , pewno czepisz sie bieli ;) tak az duzo uzywaj jej jako farby uzupełniającej, przez co obrazy bardzo dlugo mi wysychaja. jstem jednak w trakcie niwelowania tego nawyku ;)

a to moja w sumie nie podobizna ale wizja z przed wielu wielu lat galandira ;) do czasu pewnego mój awatar.
praca wykonana najpierw ołówkiem  potem zaś rapitografem ( ktory mi wysechł :\)

i zabawa wiadomo z kim;) valejjo moim zdaniem to swietny temat do kształcenia  sie w kierunku ołówka.  praca równiez ma jkaies kilka lat. 

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #4 : 27 Lipiec 2008 - 23:03:31 »

etam.."Maniek" fajny towarek.. spoko ..wszystko ok co mam sie czepiac..juz ci mowiłem ze od Mogilna to zes milowe kroki poczynił.. oklasky
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 27 Lipiec 2008 - 23:05:49 »

robert daj pan spokuj z tym mańkiem ;)  a tak na serio to planuje zmienic palete , wywalic to i owo i wejsc gdziemi w duszy gra. niewiem co z tego wyjdzie bo narazie mnie stagnacja dopadła. mimo wszytsko musze 3 obrazy na plener namalowac i moze sprzedam, mysle ze sprzdam by sie na dojazd zwrocilo ;)

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #6 : 27 Lipiec 2008 - 23:20:45 »

no ta twoja to juz "pietrowa" rotfl i zmien sztaluge na skrzyniową juz ci nie wypada malowac na takim  trójnogu..

a na jaki plener..?jedziesz jednak do Zastawna..?
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 27 Lipiec 2008 - 23:26:51 »

w sumie mam zastawno gdzie pojade napewno  no i braniewo  tyle ze bym musil gdzies przekimac ze 4 dni :]  bo blisko siebie plenery a z domu mam tak czy siak jkaies 600km :D  pomysle jak wyjdzie. ale przyznam ze jak tak ma wygladac malowanie jak w pienięznie to wole nie jechac.  jak widziales brak formy , nic sie nie kleiło i kompozycja siadala.  jakis  głupi czas no i akcja z kobietą  nie wzbudziły mojej aktywnosci plastycznej.

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #8 : 27 Lipiec 2008 - 23:32:19 »

ty to podadaj z Andrzejem Zielinskim na pewno cie przekima w pracowni to swoj czlowiek ...
a z forma nie było tak zle domek wyszedł swietnie ...
a akcja z Magdą nie masz sie co przejmowac mówie ci.. okok
 zreszta forma sie nie liczy tylko  ludzie ..
gdyby jeszce kratke vangob pavelec i infravizjer pojechali ..to frombork zdobylibysmy w jeden dzien.. rotfl rotfl
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 27 Lipiec 2008 - 23:48:37 »

tak, ale moze jkaies kobiety?? plener bez kobiet jest jak malarz bez swego pędzla ;)  no moze szpachli ;) reasumując muzy muzy malarz poczebuje ;)

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: