Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Września 2021 - 08:35:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Próba identyfikacji tytułu obrazu i artysty  (Przeczytany 180 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
maciej_333
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 16 Lipca 2021 - 09:23:27 »

Chciałbym prosić o pomoc w identyfikacji pewnego obrazu, który znajduje się w mojej rodzinie od wielu lat. Być może ktoś jest w stanie dać choćby jakieś wskazówki w tym zakresie. Zamieszczam fotografię tego obrazu, jak i sygnaturę artysty. Niestety nie dysponuję lepszymi zdjęciami. Sam obraz zaś chyba był werniksowany. Przedstawia on drogę gruntową lub być może strumień wodny. Trudno też powiedzieć jakie jest przeznaczenie widocznej barierki. Jeśli jest to woda, to faktycznie ma to ewentualnie jakieś uzasadnienie. Początkowo myślałem, że jest to jesień, ale jednak należy przyjąć, że drzewo z prawej strony jest suche. Zatem jest to raczej lato. Sygnaturę artysty odczytałbym jako "JoJo" lub "ToTo".

Jest oczywistym, że obraz ten "nie jest wart funta kłaków" pod względem materialnym. Nie o to tu rzecz jasna chodzi. Z obrazem nie wiąże się nawet żadna ciekawa historia rodzinna. Został on kupiony gdzieś na bazarze przez mojego tatę jakieś 25 lat temu.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: