Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Grudnia 2022 - 18:38:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z hostingami - zdjęcia na forum  (Przeczytany 1459 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« : 18 Marca 2021 - 12:14:22 »

Drodzy użytkownicy dotychczas dość często korzystaliście, również ja korzystałam z hostingów z których mogliśmy wrzucać zdjęcia swoich prac na forum. Jednak jak widać po galeriach, zdjęcia w większości poznikały w takich przypadkach pokazywanie naszych prac jest bezcelowe. Zapewne wiemy, że większości hostingów żądają rejestracji konta i  opłacania miesięcznego za ich usługę toteż proponuję, odszukać hosting wiarygodny i zupełnie darmowy lub wrzucać zdjęcia swoich prac BEZPOŚREDNIO ZE SWOJEGO KOMPUTERA NA FORUM, KTÓRY MA OPCJĘ DO TEGO DZIAŁANIA. Kiedy piszesz post w danej pozycji  to na dole jest tak zwana opcja dodatkowa tz. "+ Opcje dodatkowe.."._ naciśnij i otwórz, wówczas będziesz mógł - mogła wrzucić swoją pracę bezpośrednio na serwer Forum. Przeszukując hostingi zauważyłam,że te chwalone i rzekomo darmowe jak  "Z zapodaj i fotosik" to niestety w obu przypadkach widzę, że po jakimś czasie wstawione zdjęcia są czyszczone z serwera (można poznać po tym, że na forum zamiast zdjęcia po pewnym czasie pojawia się pustka lub tylko jakieś znaki.oznacza to,że limit wrzucanych zdjęć się skończył lub też serwer był nie opłacony. Proszę za tym byście wrzucali fotki bezpośrednio na forum ze swoich komputerów. Warunkiem jest tylko by nasze fotki nie przekraczały 600 KB. wymiary zalecane 600 x 800 piksel. Tutaj wasze prace nigdy nie znikną dopóki Forum istnieje i zupełnie za darmo.

Przykład: zdjęcie bezpośrednio z komputera

Pozdrawiam - admin.
grzymek
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 19 Marca 2021 - 17:22:25 »

Właśnie to jest problem nie lada jaki bezradny

grzymek
kumak
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 29 Stycznia 2022 - 08:31:17 »

Może ja podam darmowe hostingi

Zapodaj.net to serwis oferujący darmowy hosting zdjęć dla każdego

fotosik.pl
Fotosik to serwis, który od lat cieszy się uznaniem internautów. Oferuje zarówno darmowy, jak i płatny hosting obrazków,

ImgBB — darmowy hosting obrazków

imageshack.

imgur

Właśnie tą fotkę wrzuciłem bezpośrednio z forum z opcji w dole postu
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: