Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
27 Stycznia 2023 - 17:59:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Espero - Sowa i nocne niebo  (Przeczytany 4509 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 09 Lutego 2015 - 15:27:13 »

Na filmiku widać jak krok po kroku malowałem kartkę z sową i nocnym niebem.

Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 09 Lutego 2015 - 17:11:59 »

Wspaniała fotorelacja okok Film świetnej jakości z wielka przyjemnością ogląda się w powiększeniu na YouTube okok
kayna
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 09 Lutego 2015 - 18:02:34 »

espero film płynny i przejrzysty a obraz dobrej jakości, zdradzisz w jakim programie powstał ?
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 09 Lutego 2015 - 19:17:14 »

Dziękuję! usmiech Kayna - wszystkie filmiki robię w zwykłym Windows Live Movie Makerze.
kayna
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 09 Lutego 2015 - 19:44:47 »

dzięki i masz racje jest nie zawodny też go używam.. a jak omijasz problemy z  muzyką w tle,  mi ostatnio na fb odrzucili filmik z podejrzeniem o naruszenie tychże praw :(

* praw autorskich
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 09 Lutego 2015 - 20:34:14 »

Zdarzyło mi się dwa razy, że zablokowali mi zarabianie na filmiku. W pierwszym przypadku to była moja wina, bo użyłem do filmu jakiegoś utworu klasycznego, coś Beethovena chyba, bo pomyślałem, że to klasyka, nie będzie problemu. Okazało się, że to jeszcze zależy KTO wykonywał dany utwór. A to była jakaś orkiestra, która nagrała ten utwór kilka lat temu i nie mogłem po prostu użyć ich wykonania.
Drugi raz był bardzo dziwny i do dzisiaj nie ma rozwiązania. Od tamtej sytuacji z Beethovenem szukam w internecie ludzi, którzy udostępniają swoją muzykę w ramach licencji Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License (Royalty Free). Sporo jest takich osób. Tworzą muzykę i można z niej korzystać, ale trzeba podać "credits", czyli np. link do strony twórcy, czyli wymiana: ja używam utworu za darmo, a w zamian podaję link. No i znalazłem fajny utwór, użyłem go, podałem link, wszystko jak trzeba i dostaję wiadomość, że naruszenie praw autorskich. Okazało się, że dany twórca przypisał sobie autorstwo danego utworu, a tak naprawdę podkradł go od kogoś innego. Niestety ja wyszedłem na tego, który złamał prawo autorskie.
Ale generalnie nie ma z tym problemu, stron z taką licencją jest mnóstwo. Ostatnio np. używam ciągle muzyki stąd, bo mi się podoba: http://www.bensound.com/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: