Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Czerwiec 2019 - 09:05:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kaYnA obrazy SzKICE malarskie OŁÓWKIEM  (Przeczytany 13052 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #30 : 29 Kwiecień 2015 - 19:06:16 »

"Sióga" ma takie pociągnięcia, jak lubię w malarstwie olejnym. Bardzo mi się podoba, szczególnie to powiększenie, gdzie widać detale. W autoportrecie podobają mi się te kolory, które wybrałaś. Ładnie wszystko się komponuje. No i białą róża, bardzo dopracowana, super.
Niestety, zdjęcia przed "Pocztówką z Kells" - poznikały. Dobrze by było je uzupełnić.
Z kolei ołówkowo-tuszowe portrety jakoś do mnie nie przemawiają. O ile Salvador jest bardzo ciekawy i ładnie gra tam całość, o tyle w "Damianie" i "Kasi" chyba zbyt duży kontrast jest i może nie do końca są one dopracowane. Tak jakby kawałek Ci się chciało, potem już niekoniecznie, później znowu skupienie na jakimś fragmencie i taki misz-masz usmiech
Ale Twoje malarstwo robi wrażenie.
Pozdrawiam! usmiech
GAdS

Linki sponsorowane:

kayna
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #31 : 01 Maj 2015 - 17:03:02 »

Tereso Wendipo Gruszko espero jestem bardzo wdzięczna za wasze komentarze, tyle miłych słów i uwag, bardzo DZIĘKUJE Wam za to usmiech))))) Tymczasem  Obraz "Sióga" nadal w toku, potrzebuję czasu i wiedzy by naprawić to co nie wyszło, ciesze się natomiast, że espero porównał pociągnięcia do tych na obrazach olejnych:)  jest akrylowy w 100% więc to dla mnie ogromy komplement usmiech))))))))
co do oprawy Białej róży dodałam ją  w programie Photoshop, mam nadzieje,  że to pomoże mi później przy wyborze tej realnej przy okazji to twórcza i fajna zabawa usmiech Nie wiem natomiast co się stało z pracami, czemu zniknęły..  dodam je jeszcze raz . Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz dziękuje !
kayna
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #32 : 13 Lipiec 2015 - 10:31:47 »

tak jak pisałam ostatnio -brak czasu na malarstwo,  ale po pracy ostatkiem sił wyczarowałam Anne i Elzę dla mojej cudnej bratanicy usmiech

P.S do środy mam wolne, więc może uda się coś jeszcze wyczarować  ;) pozdrawiam wszystkich gorąco! usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #33 : 22 Lipiec 2015 - 07:09:44 »

Bardzo ciekawa praca. Kolorystyka, równowaga, ruch, lekki temat. Bardzo mi się podoba
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #34 : 25 Lipiec 2015 - 09:18:57 »

Bratanica pewnie bardzo szczęśliwa, że jej taki super obraz wymalowałaś. Tym bardziej powinna docenić, że po pracy, ostatkiem sił rotfl Tak zupełnie serio, to bardzo fajna praca usmiech

usmiech
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: