Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 06:50:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: infrawizjer aka suriw - exclusive art  (Przeczytany 6821 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« : 19 Czerwiec 2008 - 21:53:26 »

1.dualizm

2.stereotypy

3.namiętność

4.oddanie

5.kompozycja

GAdS

Linki sponsorowane:

MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 20 Czerwiec 2008 - 22:15:13 »

witaj
Masz swój styl , ale ja niestety nie znam się na tym zawstydzony
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #2 : 21 Czerwiec 2008 - 10:36:54 »

masz przekaz oczko ..moze bys startowal o zrobienie papierow "ministerialnych"

obled  usmiech dramatyzm- linia krwi -macierzynstwo.. niestała materia zawieszona w przestrzen
,pogranicze rzecywistosci zawieszone w niewymiarowym czasie i miejscu

to sa słowa ktore mi sie nasuwaja gdy na patrze na twoje prace..
fajny styl biegunowo odległy od typowej tworczosci i szablonu malarskiego..

malgorzato ..pogranicze abstrakcji i ekspresji jaka tworzy infrawizjer polega na wlasnym odczyciu i emocji ,postrzegane za pomaca wlasnej wyobrazni..tu nie trzeba sie znac ..poprawnosc tecniczno-warsztatowa jest nie istotna
tworczosc infrawizjera jest obliczona jest na osobistym wrazeniu odbiorcy..
MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 23 Czerwiec 2008 - 16:38:34 »

masz przekaz oczko ..moze bys startowal o zrobienie papierow "ministerialnych"

obled  usmiech dramatyzm- linia krwi -macierzynstwo.. niestała materia zawieszona w przestrzen
,pogranicze rzecywistosci zawieszone w niewymiarowym czasie i miejscu

to sa słowa ktore mi sie nasuwaja gdy na patrze na twoje prace..
fajny styl biegunowo odległy od typowej tworczosci i szablonu malarskiego..

malgorzato ..pogranicze abstrakcji i ekspresji jaka tworzy infrawizjer polega na wlasnym odczyciu i emocji ,postrzegane za pomaca wlasnej wyobrazni..tu nie trzeba sie znac ..poprawnosc tecniczno-warsztatowa jest nie istotna
tworczosc infrawizjera jest obliczona jest na osobistym wrazeniu odbiorcy..

Zgadzam się z Tobą  !
Taka twórczość daje nam do myślenia  :mysl:co dany artysta za pomocą swojej  twórczości chciała nam przekazać ?
Taka praca pobudza nasze zmysły i wyobraźnie , nie jest ona prosta w przekazaniu swoich myśli ? Prace tworzone z wyobraźni  są wyjątkowe, nie przerysowujemy to z jakiegoś zdjęcia lub z pleneru ?! Jest to dla mnie wielka sztuka wyobraźni którą jak na razie nie potrafię stworzyć ponieważ na razie się uczę od podstaw , ale mam pomysł więc może też sprobuje bo z pewnością jest to wyjątkowa forma przekazu swoich myśli  oczko
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #4 : 24 Czerwiec 2008 - 20:51:38 »

hmmm... możliwe ...czasem jednak zastanawiamy się czy to ma jakiś sens ...

exclusive 1

niemoc

exclusiwe2

Lena
Gość
« Odpowiedz #5 : 15 Lipiec 2008 - 22:29:49 »

Infrawizjerowe światy ...... usmiech
Niby mają wspónly mianownik, ale jednocześnie tak są  od siebie różne, że gdyby wziąć po jednej pracy z każdej galerii (np 1 barwna olejna, 1 dlugopisowa i 1 stąd) i zestawić je razem jednocześnie, to ma się wrażenie, ze stworzyły je różne osoby ;)
Różnorodność - to oczywiście komplement usmiech

Dalej może powiem tak - kompozycyjnie dla mnie są bez zarzutu, więc skupię się na treści usmiech :
- najmniej przemawiają do mnie "stereotypy" - pozostałe gdyby nawet nie miały tytułów,  to przekazują myśl z nimi zgodną (najwyżej obserwator opisałby je trochę innymi słowami, ale emocje byłyby te same)
- lubię sobie popatrzeć na "dualizm" (z przyczyn blizej nieokreślonych)
- Armia mórwko-ludzików wędrująca po estetycznym światku  mysl jedni w prawo, drudzy w lewo ... ,
- z modliszką o stalowych pazurach i slepych oczach lepiej nigdy się nie spotkać  krzyk,
- zastanawia mnie czemu to wstążko-kobieta z "Namiętności" ma na twarzy stan upojenia, a wstążko-pan umęczenia? ;) ,
- postaci z "exclusive 1" nie lubię , drażni mnie, spotkana w realu omijana byłaby przeze mnie szerokim łukiem..., te okularki czarne noszone nie po to, zeby oczy ochronić, lecz po to żeby nie wiadomo było gdzie Toto patrzy, ten pireścień z pietyzmem eksponowany i roztaczany zapach perfum... wrrrr,
-  ze stanem "niemocy" fizycznej i psychicznej miałam niiedawno do czynienia... kojarzy mi się z bezradnścią wobec choroby, choć nie tylko. Aż takiego bezmiaru jak tu został przedstawiony bez możliwości odwrotu wolałabym nie doświadczać i nie życzę nikomu...  smutny
-  ktoś z "exclusiwe2" otoczony wonią kadzidełek , przymykając oczy, marzy o ... ? gejszy?.... o barwnym świecie z japońskich ceramik, malowideł, parawanów? Świecie, który niczym wachlarzyk-okno otworzy widok na inna rzeczywistość niż ta, która go otacza i pozwoli na chwilę zapomnieć o bezbarwnej pustce

ps Infrawizjer, to w tym wypadku niby mniej ważne, ale czym Ty to i na czym wykonujesz? usmiech
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #6 : 16 Lipiec 2008 - 16:56:02 »

akwarela i tusz , nic więcej nie zdradzę
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 28 Lipiec 2008 - 22:37:29 »

fajny poparcik.  niestety nie rozumiem przekazu. ja to taki  tradycjonalista:)  mimo wsyztsko ciekawe

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #8 : 09 Sierpień 2008 - 11:15:51 »

n2.

n3

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #9 : 24 Sierpień 2008 - 09:23:49 »

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: