Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Grudnia 2022 - 17:41:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tworzymy Razem 2014  (Przeczytany 21564 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 25 Kwietnia 2014 - 04:48:29 »

BarBarek w odpowiedzi na Twój komentarz co do hostingu ImageShack
Wrzucanie fotek wygląda tak po zainstalowaniu ImageShack Uploader na swoim komputerze, naprawdę nic trudnego.

Szczerze zachęcam innych użytkowników do zainstalowania sobie tego programu, to nic nie kosztuje a przeciwnie
daje możliwości spokojnego i wygodnego wrzucanie swoich zdjęć na fora i inne portale w sieci.
Chcę zaznaczyć, że przykro mi ale nie będziemy mieli opcji "Przeglądaj" w najbliższym czasie.  bezradny
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 25 Kwietnia 2014 - 09:48:05 »

U mnie wszystko działa fotki dodają się bez problemu  usmiech

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 25 Kwietnia 2014 - 11:20:36 »

U mnie nie działa tak jak trzeba, na razie wrzucam przez jeden z podanych tutaj hostingów. Chodzi mi jednak o coś innego. W rzeczywistości obraz wygląda nieco inaczej niż na zdjęciu, a dodatkowo zmienia go zmniejszanie. Mam pytanie, w jakim programie najlepiej zmniejszać zdjęcia. Przetestowałam już dwa, teraz zmniejszam w paintcie, ale efekt niezbyt ciekawy. Jakieś smugi, kolor też bardziej blady........ech bezradny

usmiech
BarBarek
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #23 : 25 Kwietnia 2014 - 12:03:53 »

Dziękuję Tereso za instrukcję - super  okok
Tylko ja najpierw wgrałam na IS pracę, a potem dopiero wgrałam ten uploader ...
Przy najbliższej okazji sprawdzę działanie programu.

Wendipo - ja zmniejszam i nie tylko to robię w małym znanym darmowym programie IrfanView, czy go też wypróbowałaś?
Mnie na moje prace ze zdjęciami odpowiada  tak
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 25 Kwietnia 2014 - 21:47:06 »

Nie wrzucam ostatnio nic, ale również korzystam z IrfanViev - choćby  na potrzeby aukcji internetowych zmniejszam fotki - kilka mega z aparatu--->  kilkadziesiąt kb..

Potem ten imageUploader i link kopiuje w znaczniki (direct link biorę, też działa)

jak najbardziej  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 26 Kwietnia 2014 - 12:20:51 »

Mam pytanie, w jakim programie najlepiej zmniejszać zdjęcia.

Mam Wandziu program, LICHT IMAGE RSIZER który ściągnęłam z netu. Bardzo dobry program do zmniejszania,
powiększania fotek i nie tylko, różne są w nim opcje. Możesz jedno zdjęcie zmniejszyć, możesz też kilka na raz bez żadnego zepsucia fotki.
Bardzo wygodna praca na nim. Instalujesz na swoim komputerze za darmo.

Ikonka tego programu / dla ułatwienia znalezienia/

Oto link - więcej się dowiesz.
http://download.komputerswiat.pl/grafika-i-fotografia/zmiana-rozmiarow-zdjec/light-image-resizer
Polecam zainteresowanym, którzy mają dużo pracy na komputerze ze swoimi zdjęciami.

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #26 : 27 Kwietnia 2014 - 09:10:59 »

IrfanView już sobie ściągnęłam, ale spróbuję jeszcze ten program Light image rsizer.......Dziękuję wszystkim za podpowiedzi tak

usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 13 Maja 2014 - 09:32:49 »

Nie wiem dlaczego wybrałam tego artystę i jedną z jego prac do "tworzenia razem"?  To, co tworzy jest dalekie od mody, ponadczasowe, może to jeden z powodów. Może dlatego że obrazy tak bardzo hiperrealistyczne bardziej do mnie przemawiają?.....trudno mi jednoznacznie określić, dlaczego ten a ni inny artysta mysl
Trochę jestem zaskoczona, bo sądziłam, że mogę pierwsza wrzucić temat, ale będą też inne propozycje i oczywiście możliwość wyboru z czym/kim się zmierzymy......chyba czegoś jak zwykle nie doczytałam bezradny

usmiech
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 16 Października 2014 - 15:15:51 »

Wendi widzisz jakie masz powodzenie, znowu wygrała Twoja propozycja usmiech Wszystkie trzy były bardzo ciekawe i sam się nie mogłem zdecydować, która jest najlepsza. I wygrał Picasso usmiech Bardzo ładny obraz. Wezmę udział! Nawet już zacząłem tak  hura
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #29 : 27 Grudnia 2014 - 04:26:33 »

Cóż. miałam problemy z oczami i z wklejaniem, ale minęły, mam nadzieję, że będzie można jak dawniej poddawać pod ocenę swoje prace i oglądać niewątpliwie wartościowe dzieła FORUMOWICZÓW. Pozdrawiam serdecznie!
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: