Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 13:23:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tworzymy Razem 2014  (Przeczytany 15109 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 15 Luty 2014 - 15:14:11 »

Co do regulaminu wszystko  okok zrozumiałe, ale zastanawia mnie fakt co do minimalnej liczby biorących udział, ( bo nie zauważyłam by było coś o tym wspomniane w regulaminie) tzn. co stanie się w sytuacji jeśli ktoś się napracuje wstawi prace do TR jako jedyny i co wtedy ... jego czas i praca pójdzie na marne?

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 15 Luty 2014 - 17:38:32 »

Słuszna uwaga nokiu. Jeśli taka sytuacja nastąpi / co w regulaminie trzeba zaznaczyć/
praca zostanie oceniona przez administrację. Pozytywna ocena gwarantować będzie wystawienie dzieła na 7 dni na gł. panelu Forum jako "Dzieło tygodnia"
Nie mając jednak twórca tej pracy "Malarza miesiąca". Nie sądzę by autor pracy się napracował na próżno, ponieważ dzieło swoje zachowuje w swojej kolekcji domowej, jak również sprawdzić może swoje możliwości i osiągnąć satysfakcję z wykonania, lub zawsze może sprzedać. Obrazy tego typu tz. kopie, własne interpretacje czy też improwizacje dzieła jak Sławnych Mistrzów Malarstwa na pewno z łatwością znajdują kupców, tym bardziej o ile jest wykonane dzieło bardzo dobrze. Przykładem jest dzieło "Trzy gracje"z lat 1504-1505 obraz autorstwa Rafaela Santi.
Współczesny malarz Jacek Lipowczan - malarz z Istebnej
ostatnio wystawił na portalach ostatni swój improwizowany obraz zatytułowany "trzy Gracje"
jak również można spotkać wiele takich dzieł namalowanych na podstawie sławnych dzieł sztuki malarstwa.

zapisano:
REGULAMIN / " Tworzymy razem"/ VIII ETAP (a)

Ps.
Sadzę, że taka wersja zabawy jest o wiele ciekawsza no i w pewnym stopniu lżejsza niż KONKURSY MALARSKIE.
(może kiedyś też do nich wrócimy) ponieważ mamy gotowy temat, podgląd, wzór, gotowe kompozycje - wszystko jak na talerzu,
tylko mamy za zadanie się spiąć i powiedzieć sobie "ja tak namaluję lub przerobię co nie co w tym obrazie jak ja to widzę."
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 17 Luty 2014 - 11:31:42 »

Pomysł super mi jak najbardziej się podoba  okok, będzie większa motywacja by malować bo ost. się z tym malowaniem ociągam  bezradny

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 21 Luty 2014 - 05:10:00 »

Jestem rozczarowana takim małym zainteresowaniem.
Tylko dziewięć osób łącznie z adminem i kumakiem, który nie maluje, oddało swój głos na tak.
Gdzie reszta użytkowników? przecież wchodzili na forum i co ? nie obchodzi ich taki program malowania?
Cóż, szkoda, ale  liczą się Ci, którzy chcą malować i chcą brać udział w życiu naszego forum a zatem
od marca sprawdzamy swoje zdolności tworzenia w zabawie "Tworzymy razem"

Mile widziana dyskusja odnośnie "Tworzymy razem"

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 22 Luty 2014 - 13:19:51 »

Na pewno będzie więcej chętnych w trakcie tworzenia  usmiech Przecież to świetny sposób sprawdzenia swoich możliwości i ciągła nauka w doskonaleniu warsztatu no i obraz można sprzedać pózniej, więc same plusy  okok  tylko trzeba chcieć i sobie dobrze zorganizować czas na tworzenie.

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 22 Luty 2014 - 13:41:44 »

nokiau jesteś dobrym duchem tego forum, ja też mam taką nadzieję. usmiech
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 22 Luty 2014 - 18:05:40 »

Tak trzymaj nokiu, ja też jestem tego zdania, mimo, że nie jestem malarzem a tylko skromnym rysownikiem portrecików.
Bardzo dobra myśl z tym tworzymy razem,  może być to wspaniała zabawa i ile może powstac dobrych obrazów  cwaniak a potem kasa,kasa.

ps. (widzę,  że kuleczka już płacze)

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 22 Luty 2014 - 18:58:45 »

Nooo, mało jakoś opinii na temat tego działu bezradny Ja tak jak Nokia mam nadzieję, że może jednak się co niektórzy ożywią........i tego nam wszystkim życzę tak

usmiech
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 23 Luty 2014 - 12:57:28 »

Malarstwo dawnych mistrzów od dłuższego czasu stanowi formę inspiracji dla malarzy a także dla fotografów. Można teraz spotkać dzieła malarskie i fotograficzne oparte na dziełach naszych i zagranicznych wielkich artystów.
Są prowadzone kampanie reklamowe takich prac.np. scenka foto na tle dzieła sztuki, nie zły pomysł na "Tworzymy razem".
np. robię sobie lub komuś fotkę i maluję na tle lub na kompozycji obrazów Leonarda da Vinci,(Mona Lisa) takie jakieś czy inne pomysły mozna zawsze zrealizować, co wy na to? mysl

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
kumak
Nowicjusz
*
Aktywność:
3%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 24 Marzec 2014 - 09:38:37 »

Dotyczy mniej - więcej postu grzymka jak w temacie     
"W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja "
Jakoś te dyskusje nie wychodzą na tym forum.  Jak widać od paru dni nie ma tu nikogo, nikt nie pisze i nie wstawia swoich prac.
Najwidoczniej poprzenosili się na inne fora i tam myślą, że będą ulepszać swoje malarstwo, może to dobry sposób rozreklamowania się w internecie.
Znudziło się na forum tessart, więc trzeba trochę poskakać pod innymi nikami na innych portalach a tu robić od czasu do czasu dobrego użytkownika,
wymawiając się brakiem czasu i nadmierną pracą Moim zdaniem admin powinien zrobić "czystkę" wyeliminować tych, którzy się nie udzielają  i tych, którzy przeszli na inne fora a sporo ich widziałem tylko pod innymi nikami. Myślę, że z "Tworzymy razem" będzie to samo co na konkursach. Szkoda tylko zachodu i wysiłku administracji forum. Znam odpowiedź o ile taka będzie, że nie maluję itd , itd. i nie mam nic do powiedzenia. Tworzymy razem dobra sprawa, ale czy rzeczywiście widać tu ludzi zainteresowanych tym tematem, chyba, że nokia, która jest wiernym, dobrym użytkownikiem i nie od parady ma rangę "Przyjaciela" bo inni "szkoda gadać"
Obserwuję fora malarskie, jestem miłośnikiem malarstwa i wielka, ogromna szkoda jak mało macie tu - artyści do przekazania. Inni wchodzą na forum nie wiadomo po co, zalogują się i wylogowują. Czego szukają ? katastrofy forum ? PRZECIEŻ UŻYTKOWNICY TWORZĄ FORUM. SAMI SIĘ UNICESTWIACIE. Śmieszne. rotfl  Rodzicie się na nowo pod innymi nikami na innych forach z tymi samymi pracami i postami. O co tu chodzi? czym się kierują tzw. artyści?
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: