Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
25 Lipiec 2017 - 15:52:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja  (Przeczytany 17339 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 09 Luty 2014 - 13:00:14 »

...."więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć.....", no cóż, miał, nie miał, zawsze można zapytać, po to są kąciki dyskusyjne.
Nokiu, możemy się denerwować na takie stwierdzenia, ale Vagabond miał niestety rację, co do "wypalonych uczestników". Na jednej stronie galerii użytkowników forum jest 25 forumowiczów, stron jest bodajże 10, można jeszcze doliczyć parę osób które nie mają założonych stron- galerii...........Aktywnych jest ......kilka osób z jednej strony plus kilka postów (bardzo cennych zresztą) Grulla czy Dannyego i to dotyczących raczej technik, bądź materiałów niż życia forum. No i gdyby choć tak jak Vagabond zabierali głos od czasu do czasu, nie byłoby źle.
Czy nam się to podoba, czy nie, tak się dzieje w życiu, że wszystko co nowe przyciąga, potem powszednieje,  i choć tworzymy nadal (przynajmniej część), to nie pokazujemy tego, bo podobne do wcześniejszych, bo to już było itd. itp. Forum, żyje innym życiem, tym co tu jest równie cenne jak prace użytkowników, czyli bogatą wiedzą na temat sztuki, w ogóle i w szczególe.
...."mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę by nie byli potraktowani w sposób że są złośliwi..."
Bardzo lubiłam komentarze Towicza np. nie zawsze przebierał w słowach, ale szczerze "walił" co złe, ale co dobre  pochwalił. Niestety, jak gdzieś napisał to Know, artyści to wrażliwcy, i nie wszyscy i nie zawsze dobrze znoszą krytykę. Mam na myśli oczywiście konstruktywną krytykę.
No! wpadłam tu by się wyrazić rotfl

usmiech
GAdS

Linki sponsorowane:

Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 10 Luty 2014 - 05:46:38 »

"Jak rozumieć Vagabond tych wypalonych użytkowników?"

Nie miałem nic złego na myśli i nie chciałem nikogo urazić.
pisząc "wypalonych" określiłem tym słowem użytkowników, którzy przestali pisać i wrzucać swoje prace. Nie złośliwie się odnoszę do tej sytuacji, przeciwnie rozumiem bo przecież ile można pisac i ile można malować, musi przecież kiedyś nastąpić jakiaś pustka lub kryzys sił a i brak czasu , jak w moim przypadku. Parcuję na zmiany i czasami jestem tak wyczerpany fizycznie, ze nie ma mowy o jakichkolwiek przyjemnościsch. Na forum "wpadam"

a"miałeś chyba na myśli siebie bo bardzo mało się udzielasz , wpadasz napiszesz parę postów od czasu do czasu i znikasz, piszesz o innych ale siebie nie zuważasz to tak jak powiedzenie z belką i igłą w oku"

Ale jestem. Oj nokiu po co te ostre słowa, przecież jesteśmy tu na forum jak rodzina, przepraszam jak cie uraziłem ale ja tez pisze co myślę i nie nie mam zamiaru zmieniac swojego sposobu bycia.

"I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę"

Ten się boi pisać i tamten boi się pisać, ale kogo sie boją?
o czym ty nokiu piszesz? o jakiejś bojaźni. Co tu admini biją?
Nie rozumiem tego stwierdzenia. Wydaje mi się, ze adminka tego forum jest bardzo wyrozumiała i przystępna w dyskusjach. to raczej nasi użytownicy są jak know napisał sa bardzo wrażliwi. Myśle, że nazbyt wrażliwi  co świadczą o tym ostatnie twoja słowa nokiu. A może jednak sternika forum zmienic hahahah.

pozdrawiam i wpadnę jeszcze tu nie raz.
nokiu i już sie nie gniewaj  kwiat

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 10 Luty 2014 - 05:50:02 »

Jeszcz raz.Musze adminowi zakomunikować, że nie mogę modyfikować swoich wypowiedzi bezradny
I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę"
o jakiej prawdzie mówisz?

Komentarz Moderatora odn. edycji - zobaczymy co da się zrobić z tym ;)

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 10 Luty 2014 - 06:03:50 »

a co do  rafałatarasa to po co go chwalić, był kolegą bardzo zlosliwym jak sami pamietacie.
Jego posty nie maja nic wspólnego z prawdą, o której pisze nokia, krytykował wszystkich i wszystko o czym  i o kim tu wspominać.

eb88
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 14 Luty 2014 - 14:30:26 »

Wtrącę słów kilka  z punktu widzenia podglądacza i biernego użytkownika forum....
Jestem tu dla zawartości technicznej tego forum, ciągle się dowiaduję czegoś nowego. Mało się odzywam, bo się nie znam na malarstwie tak bardzo, żeby dyskutować z zawodowcami. Konkursy są fajne, osobiście zawsze podglądam jak sobie poradziliście z tematyką, głosuję i nawet czasem coś zauważę. Nie biorę w nich udziału jako użytkownik forum, bo zdaję sobie sprawę z poziomu moich prac.... ciągle za niski;)
Pozdrawiam
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: