Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Czerwiec 2019 - 05:51:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja  (Przeczytany 26646 razy)
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 05 Luty 2014 - 09:57:30 »

ależ nokiu nie denerwuj się, Twoje propozycje też mają sens, więc parę głosów nie świadczy już o osądzeniu Twojej.

nokia75:
, ja się już nie odzywam.
tak nie można, "trzeba rozmawiać"  jak to Kiepski powiedział  haha

Ps.
Może przerzućmy się na Tworzymy razem
przy okazji odnowimy ten dzieł ?
podobieństwo propozycji noki, choć nie całkowicie, warto zapoznać się z tym działem,
może trochę ulepszyć, zmienić, co wy na to?
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 05 Luty 2014 - 10:55:46 »

Ależ Nokiu kochana, nikt Cię nie osądza. Po prostu tak jak napisałaś wcześniej "mile widziane opinie....." więc wyraziłam swoją i tylko swoją opinię, co sądzą inni nie wiem, bo jakoś spośród wielu użytkowników tylko cztery osoby zabierają głos bezradny Zgadzam się co do konkretnego tematu, jak również nie dodawania tytułów. Można też tak jak proponuje Know, minimalna ilość prac bez których nie ma konkursu. Tworzymy razem, wg propozycji Tereski, też jest do rozważenia. Jednak tak czy owak, cztery osoby nie dadzą rady zadecydować za wszystkich bezradny

usmiech
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 05 Luty 2014 - 23:06:21 »

Droga Nokiu, nie denerwuj się  pocieszacz
Nie ma potrzeby sie denerwować , lepiej cos razem ustalić jakoś , niz sie złościć ;)

To tylko forum, i aż forum. Nasze forum,
i Wasze forum.

Ja oczywiście jestem skłonny wypróbować Twój pomysł z wysyłaniem prac, nie ma problemu, dlatego pytamy resztę. Ja tylko sie obawiam , że bedzie podobnie, ale mozemy od nastepnego konkursu zrobic próbę, jak najbardziej.

Swoją propozycje tez podtrzymuje,
ale i Teresa dobrze radzi - moze odkurzyć wątek Tworzymy razem (tylko juz nie tego Klimta ;)   a konkursy na razie przerwa, po prostu. Przerwa to nie koniec świata ;)

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 06 Luty 2014 - 10:15:59 »

Spokojnie nie jest tak zle ehe  oczko żebym była wkurzona   no , ale ciśnienie trochę mi skoczyło jak czytałam o tym, że jak można "wogóle o tym pomyśleć"...wyszło na to, że ja się sugeruję sympatia itp. a wręcz odwrotnie chciałam by było tak, by czasami inni się nie sugerowali, że to moja praca bo może za często wygrywałam i miałam 2,3 miejsca i ktoś by mógł pomyśleć " że znowu zagłosuję na nokie bo fajnie jej wyszedł obraz" a tak każdy by miał równie szanse. Co do stylu to nie zawsze można poznać czyj to... mogłabym namalować w inny sposób próbując czegoś nowego i już by nie było wiadomo, że to ja. Zresztą trochę tajemniczości dodało by  pikanterii, by po ogłoszeniu wyników wejść z zaciekawieniem i sprawdzić wyniki.  Więc dałam taką propozycję bo wydawało mi się, że warto spróbować, również  co do tytułów  jak pisał wcześniej Rafał Taras, to po przemyśleniu moim miał rację, gdyby nie tytuł to czasami ciężko się domyśleć co jest na obrazie. Np. patrząc na abstrakcję każdy sam powinien tam coś zobaczyć, a wpatrując się w taki obraz widzę coś tam lub całkowicie nic mi do głowy nie przychodzi co by to mogło być a patrząc na tytuł np. magiczne ptaki, zerkam jeszcze raz na obraz i myślę no faktycznie mogą to być ptaki ehe  rotfl

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #14 : 06 Luty 2014 - 15:55:23 »

know1126:
ale i Teresa dobrze radzi - moze odkurzyć wątek Tworzymy razem (tylko juz nie tego Klimta

oczywiście nie musi być Klimat i jego prace, (już przestarzały wątek) jest wiele innych tematów, artystów dzieł, lub jeszcze inne luźne tematy,
opcji jest ogrom, wiec może pobawimy się wspólnie ?

Kto jeszcze inny ma jakieś propozycje ? mysl
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 07 Luty 2014 - 04:31:44 »

Konkursy trwają na tym Forum już długo i brałam w nich udział, rzecz w tym, że wygrywały te prace, które tworzyłam przez dość długi czas. Niekiedy pod presją czasu nie da się czegoś wartościowego stworzyć, więc myślę, żeby określić tematy konkursów wcześniej i terminy, kiedy mają się odbyć. Terminy można np. na trzy przyszłe Konkursy wyznaczyć, lub jak kto uzna za odpowiednie to inne. Może nie należy ukrywać autorów, bo rzeczywiście raczej ocenia się samą pracę, ja tak robię. Co do sugerowania się czyjąś pracą, to się zdarza i sama nie raz z tego powodu nie brałam udziału w Konkursie, bo przykro jest być na końcu, ale to już ryzyko zawodowe. Proponuję tworzenie nowych tematów i działanie od zaraz, a zakres jednego tematu poszerzyć, aby każdy wybrał własną opcję, wtedy może się lepiej wypowiedzieć. 
Mam nadzieję, że padną jeszcze inne propozycje i w sumie znajdzie się rozwiązanie, a Konkursy są potrzebne, myślę, że to chwilowe osłabienie mocy twórczej artystów /było/. Jeszcze jedna sprawa- chodzi o wklejanie, z tym jest różnie i ja potrzebowałam trochę czasu, aby poznać te sposoby najlepsze, ale nie jestem pewna, co się znowu pozmienia w przyszłości, nie każdy ma cierpliwość dociekać co i jak.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #16 : 07 Luty 2014 - 16:55:28 »

Nie ma co się obrażać i strofować grzymka. Jak wiecie on sam witajac się na forum powiedział:
 "Maluję aerografem, trochę inna sztuka malowania niż malarstwo klasyczne"
więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć a, że zabrał głos, to miał takie same prawo jak inni użytkownicy,
wywołał jednak na siebie burzę obrażonych słów, a teraz siedzi cicho. heheh i jak tu gadac na tym forum.
Na temat konkursów powiem tak. Jest Moderator, Admini i wierzę że coś wymysla ciekawego, a jeśli nie, to  odpocznek też się przyda.
Mało ludzi na forum, bo wszystko tu jest, ogromna ilość wiadomości, łącznie z ważnymi informacjami o malarstwie i jeszcze do tego wiadomości z historii sztuki, jest tego od cholerki hheheh, książkę o malarstwie mozna napisać na podstawie wiadomości z naszego forum i co tu się dziwić, że jest tu wiecej gości niż (przepraszam, bez urazy) wypalonych użytkowników.

pozdrawiam i do zobaczenia

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 07 Luty 2014 - 17:00:26 »

Jeszcz raz ja, bo nie mogę modyfikować swoich postów, zauważyłem nowy dział z fotografią.
Bardzo dobrze, możemy też zabawić się w fotografów, to też dobra szkoła dla malarzy i ciekawa. okok

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #18 : 07 Luty 2014 - 19:14:09 »

Jak rozumieć Vagabond tych wypalonych użytkowników? miałeś chyba na myśli siebie bo bardzo mało się udzielasz , wpadasz napiszesz parę postów od czasu do czasu i znikasz, piszesz o innych ale siebie nie zauważasz to tak jak powiedzenie z belką i igłą w oku. Mam nadzieję, że nie o mnie myślałeś pisząc " burzę obrażonych słów" bo nie pasuje Tobie o tym pisać, po tym jak zareagowałeś na komentarz rafałatarasa w swojej galerii, odebrałeś to jak złośliwość a tutaj wszędzie się pisze o konstruktywnej opinii a jak ktoś już taką wyraża to jest zle, to trzeba się zastanowić co wkońcu się chce ...
Czasami warto ugryzc się w język zanim się coś napisze .  mysl I myślę, że właśnie mało osób się tu udziela bo się boją pisać prawdę by nie byli potraktowani w sposób że są złośliwi, warto się nad tym zastanowić mysl Sorry ale piszę co myślę i może nie każdemu się to może podobać, staram się być szczera , jeśli to komuś przeszkadza to nic na to nie poradzę taka jestem, jeśli mi się coś nie podoba lub się z czymś nie zgadzam to wyrażam swoje zdanie .

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #19 : 08 Luty 2014 - 01:28:34 »

Aczkolwiek lepiej że Vagabond wpadł i napisał pare słów niźli miałby nie wpaść  tak

Sami artyści, wszyscy wrażliwi i dlatego tak jest, bo artysta to człowiek wrażliwy ;)

Cos na pewno wszyscy razem wymyślimy już niebawem,
a do tego czasu niech kazdy wpada  > tu <  właśnie by się wyrazić,

zapraszamy  okok

Nie ma co się obrażać i strofować grzymka. Jak wiecie on sam witajac się na forum powiedział:
 "Maluję aerografem, trochę inna sztuka malowania niż malarstwo klasyczne"
więc prosty wniosek, ze dlatego nie brał udziału w naszych konkursach malarskich.
chociaż była dozwolona technika malowania, to jednak miał prawo o tym nie wiedzieć a, że zabrał głos, to miał takie same prawo jak inni użytkownicy,
wywołał jednak na siebie burzę obrażonych słów
Co do Grzymka - np. w mojej wypowiedzi na początku do naszego kolegi nie było wrogości,
tylko uważam, że Grzymek mógł sobie darować prześmiewczy ton swojej wypowiedzi.
Bo skoro jesteśmy tu wszyscy , ci co są codziennie i ci co są raz na tydzień - nie ma lepszych i gorszych, kazdy jest potrzebny i jest kiedy ma czas ,
i traktujemy się wszyscy co najmniej jak koledzy - to z kolegów nie nalezy się wysmiewać.

Co do sensu wypowiedzi  to Grzymek miał racje oczywiście. Tylko bez jaj..

a teraz siedzi cicho. 
Grzymek, kolego, jak coś to pisz, nie siedź cicho oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: