Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 15:58:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: K7 - trudności i zalety  (Przeczytany 17781 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lena
Gość
« Odpowiedz #40 : 24 Czerwiec 2008 - 13:06:14 »

Infrawizjwer... usmiech "zaczynaj" usmiech w zasadzie nie ma problemu- pytanie zasadnicze GDZIE?

Bo sobie myślę , ze jednak powinien być nowy wątek na ten cel "Prace odrzucone" ? taka chyba była  gdzieś wcześniej zaproponowana nazwa.
A jak ktoś będzie chciał to sobie do galerii wstawi (ja tak zrobię, szkice zasłużyły na to ;) )
Wątek"Prace odrzucone" mógłby być kontynuowany przy następnych konkursach, choć wcale nie powiedziane ze musi.

Gdziekolwiek one będą wstawione, to może jednak powinniśmy poczekać do rozstrzygnięcia konkursu? Choć w zasadzie nie powinno to mieć wpływu.

ps Zresztą ja tu mam najmniej do gadania, bo gdyby nie "dyspensa" Adminów oraz  ich pomoc , to mojej pracy konkursowej w ogóle by nie było. A wiec dziękuje ze jest usmiech  kwiat

ps.ps Jak już sie wypowiecie gdzie i kiedy sie mogę pierwsza wrzucić , co mi tam ;) będzie rehabilitacja za ślamazarzenie sie przy wstawianiu pracy konkursowej ...
GAdS

Linki sponsorowane:

VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 24 Czerwiec 2008 - 14:18:51 »

Tak sobie pomyślałem:
"Prace odrzucone" będą wstawiane w dziale "Kącik dyskusyjny", czyli w tym. Będzie stworzony nowy temat wg. schematu:
Temat wątku: K7. Prace odrzucone. Zamiast 7 wstawiać będziemy nr konkursu którego dotyczą. Oddzielny konkurs - oddzielny temat.
Z tym że - Temat ten można tworzyć dopiero po zakończeniu konkursu, aby uniknąć dyskusji o pracach konkursowych, a tym samym uniknąć niebezpieczeństwa możliwości zasugerowania głosujących.
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #42 : 24 Czerwiec 2008 - 15:27:58 »

aby uniknąć dyskusji o pracach konkursowych, a tym samym uniknąć niebezpieczeństwa możliwości zasugerowania głosujących.

Podoba mi się to zdanie
Widzę ze nasz Admin ma głowę na karku
I wie co w trawie piszczy …  okok
Monika W
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #43 : 24 Czerwiec 2008 - 16:28:11 »

W takim razie czekamy na ostateczne wyniki konkursu  oczko

"Najważniejsze, to mieć w życiu pasję, która nadaje mu sens!" MW - czyli ja usmiech
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: