Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 21:42:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W poszukiwaniu wspomnień - ale jaja  (Przeczytany 27514 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
grzymek
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 03 Luty 2014 - 04:55:11 »

artyści proponujecie tematy, glosujecie,ale udziału w konkursie nie beirzecie,jawny bojkot,ale wstyd,po co tak się osmieszacie na całym necie
nawet moderator  jeszcz się nie pojawił. Zamknąć konkursy !!!

grzymek
GAdS

Linki sponsorowane:

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 03 Luty 2014 - 08:49:10 »

Hmmmmm, no dziwne trochę , pasowało by, by autor wygranego tematu wziął udział ale również wszyscy inni głosujący, oddając głos na temat to jakby zobowiązanie wzięcia udziału  bezradny

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 03 Luty 2014 - 11:37:48 »

Grzymek, tematy są proponowane dla wszystkich, a już od jakiegoś czasu frekwencja bardzo niska. Twoich prac też tu raczej nie było.
Nokiu, jak zaproponowałam kiedyś temat i on wygrał, to choć w biegu ale coś dodałam, bo wydawało mi się, że nie wypada nie uczestniczyć. Czy oddanie głosu na dany temat to jednocześnie zobowiązanie?, można polemizować. Ja sama głos oddałam........planów miałam że hoho, ale nie zawsze udaje się je zrealizować, powodów sporo,  niestety bezradny Często widzę, że ileś tam głosów oddanych jest na daną pracę, czyli ktoś zagląda, ale ciągle jakby z "ukrycia". Czy jest rada na to, żeby więcej osób uczestniczyło w życiu Forum, niż tylko Ci z pierwszej strony listy użytkowników?Zdarza się tak i na innych portalach, że z początku jak coś jest "świeże" jest ciekawe, można coś dodać, szukać czegoś nowego, a potem entuzjazm gaśnie........wydaje się, że wszystko już było (choć nigdy nie dość wiadomości), nic nowego nie możemy wnieść (złudzenie). Przeczytaliśmy wszystkie posty, wiadomości.........oj długo by wymieniać powody absencji. Na tym forum jest bardzo dużo cennych informacji dotyczących technik malarskich, mediów czy też ciekawostek na temat znanych artystów. Nie raz widzę, że liczba gości jest spora, czyli forum jest ważne, potrzebne, przydatne......... ale bardziej od strony technicznej. My sami rzadziej zabieramy głos, oceniamy prace...........no bo co tu znowu napisać?.....No a same konkursy?Może faktycznie jakby mogli "ludzie z zewnątrz" brać w nich udział, więcej by się działo......... bezradny bezradny

usmiech
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 03 Luty 2014 - 13:54:12 »

Grzymek - nic nie będzie w tej chwili zamykane , nie Ty o tym decydujesz i jako bądź co bądź nowy uzytkownik (z niewielkim stażem tu) , tudzież jako uzytkownik w ogóle  - powinieneś zachować troche więcej kultury. 

Moderator był i wczoraj wieczór, i w nocy również na chwile, ale wszelkie niecodzienne decyzje wymagają czasu , chwili  namysłu.

Sytuacja jaka wynikła jest niecodzienna , ale sporo racji w słowach Wendii jest (nie pierwszy raz).
Konkursu całkiem usuwać nie będziemy,  temat na pewno jest do przedyskutowania , czy nadal sie chcemy bawić czy nie chcemy,
może zmienić formulę nieco (np otwarty czas konkursu w przypadku braku odpowiedniej liczby zgłoszeń (np 3 , 4 , 5 ..)

Wasze propozycje i przemyślenia (konstruktywne)  są tu mile widziane  tak

Czasem trudno jest pogodzić zycie osobiste z hobby, a też ciężko wymagać od kilku osób by non-stop pracowały na wizerunek forum.
Nic na siłę nigdy i nie możemy nikomu zarzucać  że nie wziął udziału.

Należy docenić autorów prac wrzuconych, tj Autorkę  tak

Nokiu - w tej chwili zamykamy, Twoja praca jest świetna, klasyka po prostu ,ale -w obliczu braku konkurencji -konkurs  niestety zostaje zamknięty.
Przyjmij przeprosiny  kwiat  i jak by nie było brawa bo praca super   tak

Co dalej z konkursami  - sytuacja w najbliższym czasie wyjaśni się.

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 03 Luty 2014 - 14:45:05 »

Dzięki Know , nie ma problemu  usmiech

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 04 Luty 2014 - 16:26:53 »

No cóż, Moderator zadecydował o zamknięciu konkursu, niech tak będzie. Co dalej ? zależy od użytkowników.
Są może zmęczeni konkursami, lub co niektórych nie interesuje taka zabawa na forum. Trudno, rzeczywiście nic na siłę.
Jak know1126 napisał:
Wasze propozycje i przemyślenia (konstruktywne)  są tu mile widziane
Administracja też czeka na jakieś z waszej strony propozycje, ale jak do tej pory nikt się jeszcze nie wypowiedział.

grzymek, rzeczywiście może zareagował zbyt krytycznie  "zamknąć konkursy", ale
też się nie dziwię dlaczego tak ostro,  bo jeśli proponujemy tematy, głosujemy, to też jakaś odpowiedzialność na
nas ciąży względem Konkursu. Natomiast jeśli jesteśmy już zmęczeni konkursami wystarczy
zakomunikować moderatorowi lub adminowi, że róbmy sobie przerwę i wówczas mielibyśmy jasną sytuację i nie
narażalibyśmy się na żarty w necie. mysl

pozdrawiam ogół.

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 04 Luty 2014 - 20:28:04 »

A ja myślę, że być może stare zasady konkursów się znudziły  bezradny, może warto spróbować zmian ?  tak jak pisałam wcześniej tzn. wysyła się  swoją prace adminowi lub moderatorowi  i administrator/moderator ostatniego dnia wystawia prace ale bez nicków by nie było wiadomo czyja to praca jest, nikt nie będzie się wtedy sugerował, że tego lubi i na niego zagłosuje lub go nie lubi itd.....np. numerycznie( praca nr 1,2,3 itd.) i bez żadnego tytułu . Tytuł by był jeden wspólny... czyli wygrany TEMAT ale nie portret , tylko zawęzić np. konkretnie portret dziecka, kobiety itp. jak pejzaż to pejzaż jesienny, wiejski itd... by można było ocenić kto najbardziej wstrzelił się w temat i go również pod względem technicznym dobrze namalował. Po głosowaniu ogłaszane są wyniki pierwszych 3 miejsc i koniec ... myślę, że to jest bardzo sprawiedliwe dla każdego i przecież nic się nie straci próbując a można wiele zyskać .
Niech inni wyrażą swoją opinie, bo pisać dużo i każdy potrafi ale by napisać i zaangażować się to już nie każdy, więc mile widziane opinie zaangażowanych chcących brać udział w konkursach i w życiu forum  oczko  okok

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 04 Luty 2014 - 23:43:15 »

Sądziłam, że na tym forum są dorosłe i odpowiedzialne osoby. Wystawiając pracę, wierzę, że głosujący sugeruje się tylko i wyłącznie pracą, tematem i wykonaniem, a nie autorem pracy, bo to odbiera całkowicie sens pokazywania  czegokolwiek, nie tylko w konkursach, ale również w naszych galeriach.  Druga rzecz, sądzisz Nokiu, że jak już jedna osoba wrzuci pracę konkursową, to inne osoby mogą się sugerować, tym że jest dobra i nie mają szans, bądź odwrotnie, ta jest do niczego więc ja mogę wygrać? To co mnie się podoba innym niekoniecznie i odwrotnie, więc ukrywanie prac do zamknięcia konkursu wydaje się trochę dziwne, a jeszcze dziwniejsze, że ktoś może tak myśleć.......ale to jest tylko mój punkt widzenia.
Tak na marginesie jeszcze jedno. Nokiu, jesteśmy tu już jakiś czas, poznaliśmy trochę własne  techniki i styl malowania, i powiedzmy jest pokazana praca Dalberta, albo Vagabonda, albo Twoja, Espero czy Tereski.........dość szybko rozpoznamy kto jest autorem,  czy potrzebny tu nick?.......CHIBA nie bezradny
Nie wiem jak inni, ale można albo wydłużyć czas oddawania prac, albo na razie "zawiesić" konkursy........może w międzyczasie znajdzie się jakieś inne rozwiązanie. Innego pomysłA na razie nie mam..... bezradny

usmiech
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 05 Luty 2014 - 02:16:12 »

Wednii ma racje, tzn ja sie zgadzam, bądź mam nadzieje że na forum sugerujemy się (zwłaszcza przy konkursach )  tym czy dana praca jest dobra, czy nam sie podoba. Praca, nie autor , sympatia.

Co więc sądzicie o tym , by ustalić w regulaminie  minimalną liczbę prac , bez których nie ma konkursu.
Mamy powiedzmy 4 tygodnie na stworzenie czegoś, a jesli nie bedzie odpowiedniej liczby - dodajemy kolejny miesiąc. Było by to coś w stylu Tworzymy Razem,
bardziej otwara formuła.. Tamten dział niestety zamarł, ale nie o nim teraz tutaj...

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 05 Luty 2014 - 08:31:42 »

Dałam zwykły przykład tego co by można było zmienić bo może inni na to inaczej patrzą , z tego co widzę zostałam osądzona że to ja to tak odbieram. W takim razie róbta co chceta, ja się już nie odzywam. Upieracie się przy tym co macie, i jakie są rezultaty ... takie że nikt nie dał pracy i się nie udziela.

Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: