Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
31 Październik 2014 - 15:41:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Regulamin / "Tworzymy razem" 2014./
Od marca br. będziemy mogli się popisać swoim talentem na "Tworzymy razem"

Malujemy"Dziecko z gołębiem"- Pablo Picasso w "Tworzymy razem"
Prace uczestniczące  w "Tworzymy razem" zgłaszamy do 09.11.2014r. tj.(Niedziela)

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs nr 51- Martwa natura - ołówkiem  (Przeczytany 1019 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 22 Grudzień 2013 - 16:01:41 »

Witam Was wszystkich w to szare, niedzielne, zimne i grudniowe popołudnie ;)

Hall of fame dziś dość ciekawy a to za sprawą kilku rzeczy.
Po pierwsze - więcej prac zgłoszono w dodatkowym terminie , niż w terminie podstawowym, ciekawe...
po drugie - bardzo wyrównane głosowanie i na trzeciej lokacie znalazły się aż 3 prace,
po trzecie - szok, moja praca wygrała  krzyk

Sobie gratulować nie będę, bardzo mi miło i bardzo się ciesze z tego w/w względu,
tworzyłem to dobrych kilkanaście minut  ;)  tak na szybko, sądzę że każdy prawie tak - taka już była tematyka i technika  tak
Oto chodzi w ołówku po części - można coś ciekawego na szybko zdziałać, potem ewentualny jakiś obraz na podstawie tego...

Co do mojej pracy, to pragnę nadmienić, iż będzie olej w takim razie (te manekiny), założyłem sobie, że jeśli spodoba sie komuś, to będzie  tak (jakiś mroczny może).  W sumie to nie jest tak, że nic nie działam, obrazów które zacząłem i nie kończę wala mi sie cała masa, część czeka na dokończenie, część podzieli zapewne los tych, których już nie ma...  Ale coś na pewno będzie malowane, bo ciągle jest coś malowane ;) Tak, że na pewno wrócę do aktywnego bycia artystą-hobbystą tak

Gratuluje serdecznie wszystkim biorącym udział, Nokii -  drugiego miejsca,   
wyróżnień: BarBarek, Wendipo, CzyCztery  - brawa  oklasky  oklasky  i   kwiat kwiat

Podsumowując:

I miejsce (4pkt) - Know1126, Manekiny
II miejsce (2 pkt) - Nokia75, Martwa natura z cukierniczką

wyróżnione (1pkt) : CzyCztery, Martwa natura z Wehikułem Czasssu i okiem (przymrużonym) ,
                                BarBarek, Buty
                                Wendipo, Martwa natura z kawą

I miejsce

II miejsce

Wyróżnienia

Wszystkie zwycięskie prace znajdują się w Galerii zwycięzców.

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
6%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 22 Grudzień 2013 - 16:19:06 »

Gratuluję Know  oklasky oraz gratuluję wyróżnionym i biorącym udział w konkursie. Dziękuje za oddane na moją pracę głosy  oczko  hura

Co komu po tym że choć by cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
agata 1
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 22 Grudzień 2013 - 17:10:33 »

Gratuluję okok

Może i mi kiedyś uda się namalować  lub narysować coś dobrego.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
11%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 22 Grudzień 2013 - 17:47:16 »

Gratuluję Know,  nie wiem czy bardziej podoba mi się wykonanie, takie jakby od niechcenia, ale uchwycone co trzeba, czy temat?  ale głosowałam na nią bo naprawdę świetnie Ci to wyszło. Gratuluję pozostałym, Nokiu naprawdę idziesz jak burza tak i dziękuję za głosy oddane na moją pracę usmiech

usmiech
BarBarek
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 22 Grudzień 2013 - 18:40:44 »

Gratuluję nagrodzonym, prace są świetne. Cieszę się, że i moje buty się spodobały, dziękuję za głosy oddane na nie  tak
Pozdrawiam
teresa
Admin
*

Aktywność:
37%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 23 Grudzień 2013 - 09:14:08 »

Wszystkie prace były bardzo dobre, ale najlepsza w tym (nie malarskim konkursie lecz w konkursie rysunku) okazała się praca knowa1126.
dlaczego głosowałam na tę pracę? jeśli co niektóre prace były technicznie lepiej wykonane, np. praca Noki75 " Martwa natura z cukierniczką",
piękny rysunek, widać więcej pracy włożonej przez naszą artystkę Nokię niż w pracy knowa1126. Krzysztof widać miał pomysł, temat nietuzinkowy, nie
banalny, wręcz zaskakujący
dlatego ta praca w moim odczuciu była najlepsza w tym konkursie. "Manekiny" to prosty rysunek, ale wiele mówiący i
wzbudzający emocje oglądającego tę pracę. Tak  tak Krzysztofie powinieneś ten rysunek przenieść na płótno. Zapewne będzie bardzo interesujący obraz.
Gratuluję wszystkim uczestnikom tego konkursu, tym wyróżnionym i tym mało docenionym, jak "Parasol" Vagabonda, agaty1 "Kompozycja własna"
"Parasol" dość interesujący temat, też ten rysunek przedstawia pewien obraz,wiele mówi, ale prezentacja słaba, tz. fotka mało wyraźna, natomiast rysunek
 "Kompozycja własna" / fotka przekłamana, naświetlona, nienaturalna barwa kreski rysunku w ołówku. To chyba zaważyło na ilość głosów, chociaż i głosujących
było mało, podobnie jak mało uczestników w tym konkursie.  bezradny

Dla wszystkich duże bukieciki  kwiat

ps.
zaprezentowanie prac na panelu głównym Forum / po świętach.
agata 1
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 23 Grudzień 2013 - 19:46:19 »

Wiem, że zdjęcie tragiczne.  Robiłam je przez webcam toy, ponieważ aparatu fotograficznego nie posiadam, a kabelek od komórki zagubił mi się podczas przeprowadzki, no  i wyszło jak wyszło. bezradny
Cebula
Stały bywalec
*
Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 23 Grudzień 2013 - 23:14:15 »

Know, gratuluję wygranej. Temat był dobry, bo wydobywał z każdego jego wykształcone umiejętności warsztatowe i zostawiał mało miejsca na ściemę. Szkoda, że zabrakło uczestnikom czasu na sięgnięcie głębiej w siebie. Nie dziwię się, że praca moda wygrała. Wszyscy rysują tutaj jak malarze, a Twoja praca była najlepszym przykładem tego jak taki malarz powinien rysować. To znaczy użyć rysunku jako formy wspierającej malarstwo. Nic dziwnego, że wszyscy chcą, żebyś przeniósł pracę na płótno. Bo świadomie, czy też nie, taką właśnie formę nadałeś swojej pracy. Jeszcze raz gratuluję!

Nokia, IMHO Twoja praca jest najlepsza warsztatowo, ale nie tylko to się tutaj liczy. Czasem zbyt wiele sukcesów na tym forum może utrudnić uzyskanie kolejnych. Mam nadzieję, że jest to dobre wyzwanie - każdym udziałem podnosić forumowiczom poprzeczkę. usmiech

Burak stroni od cebuli,
a cebula doń się czuli
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 28 Grudzień 2013 - 23:20:54 »

Dziękuje wszystkim,
Cebulo - dzięki i masz racje - zarówno odn całego tematu , jak i moich mazajów:)
Na początku miałem zamiar zrobić ciemny rysunek w klimatach Silent Hill,
ale po co to rozcierać, ktoś mówił kiedy na forum że nie powinno sie rozcierać ołówka, więc zostały kreski , taki szkic,
klimat będzie jak będzie w olejnych, mam nadizeje jak ten dawny "Piramidogłowy", który stoi w mojej galerii usmiech

Praca Nokii naturalnie , że lepsza technicznie , jeśli nie lepsza w ogóle  , Nokiu;)

Dziękuje Tereso  oczko , Wendi   oczko,
Agato - Twoja praca jak sama zauważyłaś sporo traci bez dobrego foto, coz, ale nie znaczy że jest zła, mi sie podoba- przypomina mi prace, obrazy martwej natury Jerzego Nowosielskiego, można troche dopracować np kieliszek,nózke itp i na płótno przerzucać ;)

a zatem dziękujemy za udział i zapraszamy do następnego...     tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
agata 1
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 29 Grudzień 2013 - 01:21:20 »

Dzięki know za dobre słowo.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj