Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 01:05:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Małgorzata  (Przeczytany 6159 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #10 : 07 Lipiec 2008 - 19:31:28 »

mi się avatar podoba mam na nią ochotę .. ghiii ghiii ghiii .. prace spoko i sie podobają... tak jak mówi sui szczególnie te o smaku orientalnym mam sentyment do japońskiej sztuki
GAdS

Linki sponsorowane:

MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 07 Lipiec 2008 - 20:49:10 »

Dziękuje bardzo za odwiedzinki  haha
Lubie malować na szkle ,ale farby juz mi zaschły  smutny bo tak naprawdę to chyba trzeba je trzymać w lodówce  bezradny Malowanie na szkle wydaje się proste na pozór bo można już gotową pracę podłożyć po szkło i tylko przemalowywać , ale farby szybko schną  tak jak lakier do paznokci i trzeba się spieszyć no i poprawiać  już raczej nie można chyba że zdrapać . Malując ta farbą widać  każde  prószko i  ślady pędzelka a także   pozostawione bąbelki powietrzne  glupol Taka praca musi być bardzo starannie wykonana z wielka cierpliwością bo wszystkie defekty zaraz widać  usmiech mysl 
Paveletz
Gość
« Odpowiedz #12 : 08 Lipiec 2008 - 17:32:24 »

Podobają mi się Małgorzato Twoje obrazy na szkle. Co do pastelek - hmm - jelonek to dość "śliski" temat i przyznam, że mam bardzo mieszane uczucia co do tej pracy. oczko
MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 08 Lipiec 2008 - 20:12:45 »

Podobają mi się Małgorzato Twoje obrazy na szkle. Co do pastelek - hmm - jelonek to dość "śliski" temat i przyznam, że mam bardzo mieszane uczucia co do tej pracy. oczko

Słowa krytyki bardzo mi się przydadzą bo tak naprawdę to są moje pierwsze pastelowe  prace i zdaje sobie sprawę ze wiele mi  jeszcze potrzeba nauki  mysl oczko
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #14 : 08 Lipiec 2008 - 20:37:18 »

ja moze z taka glupia drobnostką ale ...pastele "miekkie" to wg ciebie ktore? te suche czy olejne?
bo tak jakos przez ten monitor nie moge rozroznic..
MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 08 Lipiec 2008 - 21:52:22 »

ja moze z taka glupia drobnostką ale ...pastele "miekkie" to wg ciebie ktore? te suche czy olejne?
bo tak jakos przez ten monitor nie moge rozroznic..
pastele suche  zawstydzony

Jednak zachęcam do krytyki moich pastelek  mysl
W końcu są to moje pierwsze prace i nie mam doświadczenia jeśli Ty je masz to proszę podziel się nimi , będę ogromnie wdzięczna   usmiech 
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: