Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 05:38:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szkicownik Espero  (Przeczytany 3493 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 12 Sierpień 2013 - 08:50:37 »

przez administrację forum.

Jak zrobić szkicownik pokazałem w dziale technicznym (inne techniki). Tam też pokazałem co mi wyszło, ale zapomniałem pokazać co tam szkicuję. Założyłem więc ten wątek, żeby oddzielić moją główną galerię od tych szkiców. Tam są poważniejsze prace, a tu tylko zabawa w szkicowniku, którą polecam każdemu.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

GAdS

Linki sponsorowane:

rafaltaras
Gość
« Odpowiedz #1 : 12 Sierpień 2013 - 10:30:49 »

No no no:) Robi to wrażenie (nawet kiedy ogląda drugi raz usmiech ) To jest widać Twoja strefa. Jedyne co mogę powiedzieć: jest taka pozycja anglojęzyczna o botanicznych ilustracjach "Botanical Illustration in Watercolor" Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jak na razie to nie spotkałem w naszym kraju nikogo kto miał by takie zacięcie do kwiatów. Nie chodzi mi o tutaj o artystyczne podejście, tylko o pewną dbałość i czystość. Z tego po prostu można na prawdę "wyczesać" bardzo dobrą pozycję w artystycznym świecie. Są kluby, stowarzyszenia i organizacje artystów zajmujących się ilustracjami botanicznymi. W Polsce ta dziedzina w ogóle jest "niezaorana". Jest kilka osób, ale raczej mogłyby tobie pędzle nosić....

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 12 Sierpień 2013 - 11:16:46 »

Jak miło oglądać pracę, którą dzieli się artysta z innymi.
Pięknie  espero, wielkie podziękowania za Twoje wiadomości z uchylenia zza kulis roboczych.
Takie wiadomości są bardzo cenne zwłaszcza na forum, gdzie rzadko użytkownicy piszą o swoich zmaganiach.

Wielcy świata artystycznego też robili sobie notatki w szkicownikach i pozostały dla pokoleń.  usmiech
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 27 Lipiec 2014 - 18:05:30 »

Wyciągnąłem ostatnio z szuflady szkicownik, bo nie mam teraz czasu ani też nie mogę się skupić (przygotowuję się do wyjazdu) na czymś większym i dokładniejszym. Ale w szkicowniku praca idzie bardzo szybko. Więcej zdjęć i opisów jest na moim blogu.

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 28 Lipiec 2014 - 04:50:57 »

Wiesz dobrze, że podziwiamy Twoje dzieła i Twoją pracę. Wielkie uznanie Krzysztofie dla Ciebie, a tak w ( ) gdzie kolego wyjeżdżasz?
Czy ten wyjazd łączysz z malarstwem? jak tak, to prosimy o fotki z malarskich przygód.
Pozdrawiam i powodzenia życzę. usmiech
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 28 Lipiec 2014 - 17:15:07 »

Dziękuję Tereso usmiech Staram się korzystać z ostatnich chwil przed wyjazdem, ale nie biorę się za nic poważniejszego, bo nie bardzo mogę się skupić. Wyruszam na 5 tygodni do Singapuru, Malezji (Kuala Lumpur) i Indonezji (Jawa i Bali). Jedziemy z przyjacielem. To raczej turystyczna wyprawa + naukowa, bo będziemy na międzynarodowej konferencji językoznawczej. Malował tam nie będę prawie na pewno, ale na pewno będę robił tysiące zdjęć i filmów, bo po powrocie mam zamiar jakąś serię obrazów z tamtymi motywami namalować.
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 29 Lipiec 2014 - 04:32:34 »

Krzysztofie życzę Ci powodzenia w tak pięknej wyprawie i gratuluję zaszczytnego celu tej podróży.
Zdjęcia  i parę ciekawych wrażeń (opisów) chętnie po Twoim powrocie tu na forum obejrzymy.
Baw się zdrowo i dobrze. tak usmiech
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 29 Lipiec 2014 - 10:55:39 »

U la la..........to całkiem niezła wyprawa Cię czeka tak Udanego podróżowania więc życzę i tak jak Tereska, czekam na relację w postaci zdjęć i zapewne prac również usmiech

usmiech
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #8 : 30 Lipiec 2014 - 10:34:10 »

Dziękuję bardzo usmiech Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jestem dobrej myśli. Po powrocie na pewno zdam relację  tak
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: