Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Marzec 2019 - 12:42:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs nr 45 - Światło-cień  (Przeczytany 4217 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 06 Marzec 2013 - 23:39:39 »

Witam wszystkich w kolejnej odsłonie Hall of Fame,
w której to mam przyjemność ogłosić wyniki, które w zasadzie połowa już zna,
wszak głosowanie skończone już dawno  oczko  a więc...

Miejsce I  : Nokia75,  Las w świetle cienia [4 pkt.]
 kwiat oklasky  kwiat oklasky  kwiat oklasky

Miejsce II : Espero, Martwa natura z młynkiem [2 pkt.]

Wyróżnienia : BarBarek, Kwiaty w oknie  [1 pkt.],
            oraz    Apollo, Spisek  [1 pkt.].

Miejsce I

Miejsce II

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Serdecznie gratuluję wszystkim,
Nokio- kolejna Twoja praca na podium, tym razem pierwsze miejsce - i również tym razem wszystko zasłużenie.
Piękne barwy, żywa praca, światło pięknie wydobywa się z Twojej pracy przez ekran kompa prosto do pokojów wszystkich, którzy oglądają  okok
Espero - było blisko pierwszego miejsca, ale przy takiej konkurencji sam przyznasz, że drugie miejsce to prawie jak pierwsze.. Bravo, super praca  oklasky ,
jak również gratuluje dwójce naszych wyróżnionych : BarBarek i Apollo - dwie zupełnie odmienne prace, obie tak samo dobre  tak

Na koniec nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich do Galerii zwycięzców oraz do rozmów w   kąciku dyskusyjnym

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 07 Marzec 2013 - 16:49:59 »

Dzięki Know  usmiech
Bardzo dziękuje wszystkim którzy oddali na moją pracę głos hura , gratuluję Espero, wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział ,piękne prace  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
apollo
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 07 Marzec 2013 - 21:52:05 »

dziękuję za głosy. tym bardziej, że obraz jest nietypowy. Celowo nie do końca realistyczny (posągowy, trochę niedojrzały), bez dbania o szczegóły.
Sam byłem ciekawy czy to może się spodobać komukolwiek.
Dzięki jeszcze raz.
Gratuluje zwycięzcą. Wiedziałem, że wygracie.
podobała mi się też praca know1126, ale jak sam zaznaczył nie skończona usmiech.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 07 Marzec 2013 - 23:55:16 »

Dzięki Apollo ;)  a zgadza się - jabłka muszę jeszcze skończyć (jak wiele innych, które są zaczęte i czekają..)  Najpierw zrobiłem podmalówke,potem się bawiłem z nimi długo, a na końcu wszystko zmazałem i raz jeszcze niemal od nowa..  Za jakiś czas się skończy ;)

Twoja praca ma klimat  okok no i oczywiście to co było tematem - światło i cień , więc nie było możliwości by się nie spodobała  oczko

Nokio- nie ma za co , bo jest pięknie, Twoje prace to już na tym forum pewna marka , rozpoznawalna z daleka niemal ;) czasem tylko akryl przypomina akwarele, ale to plus - bo tak jak tu w Twoim "Lesie w świetle cienia" (super tytuł notabene;) - drzewa i reszta nabierają lekkości i ulotnosci właściwej dla akwareli  tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 08 Marzec 2013 - 11:35:36 »

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom. Miałam trudny wybór, praca Nokii świetna jak zwykle, ale urzekł mnie obraz Apolla, taki tajemniczy a jednocześnie niezbyt mroczny, te postaci jakby z drewna wyciosane, nooo, jednym słowem świetna praca. Potem jeszcze Barbarek, lekka, delikatna akwarelka. Dawanita, Espero........naprawdę trudno było wybrać najlepszą tak

usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
37%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 08 Marzec 2013 - 19:28:45 »

Gratulacje dla wszystkich uczestników w tym konkursie.
Prace bardzo dobre. kwiat
Nokia75 bardzo pięknie uchwyciła światło i cień, chociaż nie ukrywam, że  pierwsza praca, którą  nokia
wymieniła bardziej mi się podobała. Ta oczywiście jest też super. Masz talent dziewczyno, gratuluję  kwiat
Espero, "Martwa natura z młynkiem" - wspaniała. cudownie oddane światło i cień. Bardzo przejrzysta praca w temacie.
Kolorystycznie bardzo profesjonalna.
 BarBarek, "Kwiaty w oknie"  lekka i delikatna praca. Takie kwiaty często spotyka się w naszych ogrodach.
Pięknie oddałaś ulotność tego kwiatu, bowiem w rzeczywistości są też bardzo delikatne. W temacie konkursu pięknie się prezentują.
Apollo, "Spisek" niewątpliwie bardzo interesująca praca, wizualnie dość ciężka, zapewne poprzez kolorystykę jaką nadał tej nasz artysta  Apollo.
Praca akwarelowa "Alex" - tak naprawdę myślę, że malowała ją wendipo na szybko. Bohater akwarelki piękna i wdzięczna postać.
agatki 1 " Okno " trafnie zaobserwowane światło i cień. Szkoda tylko, że fotka jest zbyt mała by można pokusić się na ocenę.
"Żegnaj romantyzmie- czyli na pomoc powstańczej Warszawie" - czyCztery chyba brakowało czasu na malowanie ale i tak rysunek jest ok. - podoba mi się.
"Światło"- Davanita jak zwykle bardzo dobre rysunki. Światło i cień oddane wspaniale. Natomiast nasz drogi moderator know1126 pewnie zabrakło czasu. Owoce piękne, ale niema tego co sugerował nam temat konkursu. Mam jednak nadzieję, że Krzysiu ukończy tę pracę i nam ją pokaże.
Gratuluję jeszcze raz wszystkim pomysłów i wykonań.    oklasky
agata 1
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 09 Marzec 2013 - 20:19:42 »

Gratuluję zwycięzcom   oklasky
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: