Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 01:41:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Caro  (Przeczytany 1645 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Caro
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 29 Styczeń 2013 - 23:03:12 »

Witam wszystkich

Dla niektórych pewnie zabrzmi to dziwnie, ale od ponad roku nie miałam w ręku ołówka, przynajmniej nie po to, żeby coś narysować. Wszystkie moje rysunki z ostatnich miesięcy, to przeważnie rysunki długopisem na marginesach i ostatnich kartkach zeszytów szkolnych.

Chciałabym popracować trochę nad swoją techniką i będę wdzięczna za każdy Wasz komentarz. Nad czym muszę popracować? Co robię źle? Jak mogę to poprawić?
Na początek wrzucam mój dzisiejszy rysunek ołówkiem, na zwykłej kartce ksero. Od razu mówię, że to miała być woda, i że nie jestem zadowolona z ogólnego efektu, ale mam nadzieję, że będzie lepiej. ;)

1.

GAdS

Linki sponsorowane:

pylus111
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 30 Styczeń 2013 - 11:06:23 »

Witaj na forum usmiech Generalnie Twój rysunek sprawia fajne wrażenie, ale jest trochę monochromatyczny, mogłabyś zaakcentować pierwszy plan. Pamiętaj, że im dalej tym bladziej usmiech Dobrze, że się pojawiłaś i zachęcam do rysowania jak najwięcej, z każdym rysunkiem będzie coraz lepiej. Pozdrawiam.

Artysta nie jest opisywaczem świata, jest jego rywalem.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 31 Styczeń 2013 - 16:06:51 »

No tak, po roku przerwy szału nie będzie. Jednak najlepsze jest to, że chcesz znowu rysować, malować. Ten rysunek, jest faktycznie troszkę blady, brak głębi, no i ten most?, tak nagle wyrasta i ginie, nie ma początku i końca, chyba że byłaby to ziemia, to jakoś inaczej by się na to patrzyło............Tak więc, Caro, ołówki w dłoń- przede wszystkim po to, żeby coś nowego rysować- i do dzieła. Powodzenia życzę, następna praca będzie lepsza, a każda kolejna jeszcze bardziej "lepsza" hihihi tak

usmiech
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: