Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 09:31:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: loveeely  (Przeczytany 4135 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
loveeely
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 21 Styczeń 2013 - 23:19:19 »

1. Dapple Gray Arabian
A4, akwarela, tusz, pastele

przez administrację forum za techniczne wykonanie.

2.Indian
A4, akwarela, tusz, pastele

przez administrację forum za techniczne wykonanie.

3.Sun
A6, farby olejne
GAdS

Linki sponsorowane:

jarygon
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 22 Styczeń 2013 - 00:58:55 »

Koniki bardzo ładne i na dodatek w akwarelach  okok
Zibelius
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 22 Styczeń 2013 - 08:54:33 »

Bardzo podoba mi sie to co malujesz i konie i kwiaty.Kapitalnie spasowane kolory w obrazie ze słońcem i faktury super.Wiesz czego chcesz.Pozdrawiam
Cichy
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 22 Styczeń 2013 - 10:12:15 »

Konie ciekawe - brawo.Praca olejna mnie nie przekonuje.Spasowanie kolorów - to dla mnie za mało - praca zahacza niebezpiecznie o kicz - zbyt blisko balansuje na granicy tego co zalewa Galerie w każdym większym mieście.To tylko moje prywatne zdanie - mam nadzieję ,że następne olejne prace pokażą mi , że się mylę.
pylus111
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 23 Styczeń 2013 - 21:05:33 »

Witak! Drugi konik świetny! Odnośnie oleju, zgodzę się z Cichym, czekamy na kolejne prace. Ciekawie się zapowiada usmiech Pozdrawiam !

Artysta nie jest opisywaczem świata, jest jego rywalem.
loveeely
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 01 Luty 2013 - 18:01:31 »

Dzięki za komentarze i wyróżnienia! O.o

Cichy i pylus111 czy możecie podać jakoś więcej szczegółów jeśli chodzi o ten kicz w tym olejnym? usmiech Nie jestem pewna czy dobrze się domyślam co macie na myśli, a chciałabym uniknąć błędów. W każdym razie nie miało to być jakieś dzieło, to właściwie pierwszy obrazek farbami olejnymi, w dodatku na formacie A6 głównie do ćwiczeń, ale tak jakoś spodobało mi się jak wyszło.
Cichy
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 03 Luty 2013 - 17:59:11 »

Przepraszam,że teraz odpowiadam ale miałem swoje sprawy.
Zdanie podtrzymuję - napisałem,że praca ociera sie o kicz a nie że jest kiczem.
Bardzo podobną pracę widziałem w internecie i podzielałem o niej opinię.
Bardzo podobne obrazy malowane są w galeriach internetowych,różnią się te obrazy od Twojego tym,że czasami są zadziwiająco efekciarsko wykonane i zawierają najczęściej jeszcze jeden namalowany element ,którego u Ciebie nie ma.
Dawniej to byłby jelonek - teraz to nie przechodzi - artyści na tle słońca umieszczają jakby kontury pary ludzi - powiedzmy zakochanych.
Ale jest jeszcze jeden element
To Ty zadałaś mi pytanie - ale tak naprawdę to ja miałbym do Ciebie parę pytań.Więc dalej Ci jeszcze odpowiem , że zakładając iż malujesz od niedawna to 2 obrazy koników odbiegają poziomem (na plus) od 3 pracy.Powiem nawet ,że po dogłębnej analizie techniki ,kreski ,a nawet podpisu pracy znowu cisną mi się nowe pytania do Ciebie.
Nie uczestniczę już w życiu Forum,po prostu uważam za swój obowiązek Ci odpowiedzieć.
W Twojej galerii poczęstowany zostałem pysznym deserem ,potem dostałem dokładkę ,ale jako trzecia została podana mi zimna kawa w dodatku przesłodzona -a zamiast śmietanki pływały w niej kawałki fakturowego lukru.
Mając taki warsztat jak w konikach proponuję Ci namalowanie jako 2 pracy olejnej zwykłego bukietu w wazonie.
Potem nową pracę porównaj z tą co wstawiłaś i sama sobie odpowiedz na Swoje pytanie.
Ale Ty mi uświadomiłaś jeszcze jedno - stare kozły takie jak ja - powinny siedzieć w swojej zagrodzie a nie wdawać się w rozmowy o sztuce ,której we współczesnym wydaniu już nie rozumieją.Jeżeli Cię czymkolwiek uraziłem to przepraszam - wracam na swoje miejsce w szeregu.
Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć bo już więcej na żadne pytanie nie odpowiem.

Zibelius
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 03 Luty 2013 - 18:37:01 »

Ta praca ze słońcem i kapitalnie spasowanymi kolorami podoba mi się bardzo.To dużo lepszy obraz od koników które są też fajne.To słońce nie jest to kicha rodem z tandetnych galeri ale mądrze namalowany przez Ciebie i z dużym wyczuciem obraz .Przypomniał mi od razu malarstwo sławnego ,malarza DAVIDA HOCKNEYA.Kilku wielkich miało podobne   jak ty podejście do natury,przyrody.Tu daję link do obrazu  też ze słońcem,wprawdzie farby wodne ale stylistycznie podobny Modern
http://re-title.typepad.com/features/2009/11/artnet-auctions-launches-modern-contemporary-sale.html
Jak będzie trzeba dam Ci wiecej przykładów olejnych zeby Cię utwierdzić że, idziesz dobrą WŁASNĄ drogą i widzisz swiat po SWOJEMU.Ja Ci gratuluje pomysłu.
Zibelius
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 03 Luty 2013 - 19:10:46 »

Zapomniałem dopisać ze,kapitalnie wymyśliłas ten tunel na końcu ze światłem i kwiaty które od tego światła(słońca) grzeją się i przez ten tunel unoszą się do światła .Pomysł wyśmienity. oklasky oklasky
Cichy
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 03 Luty 2013 - 19:31:07 »

Andrzeju - wyrośnij z krótkich spodenek.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: