Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 15:05:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: loveeely  (Przeczytany 4117 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
czyCztery
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 03 Luty 2013 - 21:18:01 »

Hej, Loveeely, nie przejmuj się przykładem i porównaniem swojej pracy do twórczości D.H.  usmiech , pudło fatalne! Pzdr.
GAdS

Linki sponsorowane:

loveeely
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 07 Luty 2013 - 22:42:07 »

Cichy nie właśnie nie uraziłeś, skąd! Właśnie o to mi chodziło, o takie wyjaśnienie ponieważ rzadko mam okazje bywać w galeriach i w ogóle mi nie przyszło coś takiego do głowy. Może wyszło tak przez użycie kolorów? Nie wiem. Ogólny zamysł był, szczerze mówiąc, trochę inny. Chciałam by wyszło to trochę psychodelicznie, by kwiaty były pożerane przez to słońce. Chyba mi się nie udało ;)
No cóż, innych technik używam już od dłuższego czasu, to z olejami zetknęłam się właściwie pół roku temu dopiero. Myślę, że stąd wynika ta różnica. Wybacz, że na deser przesłodzona kawa.
Zastosuję się do Twojej rady i namaluję jakąś martwą naturę w najbliższej przyszłości.
Ale Ty mi uświadomiłaś jeszcze jedno - stare kozły takie jak ja - powinny siedzieć w swojej zagrodzie a nie wdawać się w rozmowy o sztuce ,której we współczesnym wydaniu już nie rozumieją.
No z tym to się akurat nie zgadzam! Jak mówiłam, niczym nie zostałam urażona, spytałam z ciekawości oraz by się poprawić. Właśnie bardzo dobrze, że wyraziłeś swoją opinię, którą zresztą również teraz podzielam po Twoim wyjaśnieniu.

Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć bo już więcej na żadne pytanie nie odpowiem.
To akurat szkoda.

W każdym razie dziękuję za poświęcenie chwili na udzielenie odpowiedzi. Ach, a co do początku Twojej odpowiedzi, nie ma co przepraszać, za jej późne udzielenie. Jak widać ja też nie jestem lepsza ;)
Pozdrawiam!

Zibelius - ach ta ironia! usmiech A co do "tunelu", to możliwe, że zobaczysz jeszcze coś w tym stylu, bo osobiście jednak podoba mi się ta koncepcja i niepokój jaki we mnie wywołuje.

czyCztery - Dzięki, ja się tam nie przejmuję usmiech Również pozdrawiam.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: