Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 05:34:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: syriusz  (Przeczytany 6165 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
syriusz
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 20 Styczeń 2013 - 11:39:27 »

Witam
Postanowiłem pokazać tu swoje rysunki. Przy tylu tak bardzo ładnych obrazach innych użytkowników, mi aż wstyd pokazywać.  stres  usmiech
Jakość zdjęć słaba, bo zrobione są telefonem komórkowym.

1. Kwiat - rysunek ołówkiem

2. Mak - pastel na kartce z bloku

3. Papuga Ara - pastel na kartce z bloku A4

4. Papuga Kakadu - rysunek ołówkiem

5. Koronnik - rysunek ołówkiem

Pozdrawiam

Proszę o wyrozumiałość, Jestem początkującym użytkownikiem.
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 20 Styczeń 2013 - 12:57:00 »

Syriusz, wstyd to kraść i dać się złapać rotfl Oczywiście jest tu wielu wspaniałych artystów, ale też sądzę, że pierwsze prace nie były od razu WOW, od czegoś się zaczyna. Jednym szło lepiej innym gorzej, ważny jest zapał, chęć, ta odrobina talentu a potem to już tylko praca, praca i doskonalenie technik, warsztatu itp.
Rysunki ołówkiem mógłbyś np. troszkę mocniej wycieniować, gdzieniegdzie zgubić kontury  i będzie lepiej. Maczek pastelami (chyba olejnymi?) całkiem fajnie wyszedł, papuga też nie najgorsza. Powodzenia życzę i wierzę, że każda kolejna praca, będzie lepsza od poprzedniej:)

usmiech
syriusz
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 20 Styczeń 2013 - 15:03:48 »

Dziękuję za opinie.
Dopiero zaczynam tak na poważnie. Rysuję/maluję w wolnych chwilach.
Mak namalowany pastelami olejnymi  okok

Proszę o wyrozumiałość, Jestem początkującym użytkownikiem.
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 20 Styczeń 2013 - 19:08:01 »

Najważniejsze to jest się nie zniechęcać  okok Sam miałem podobne początki 2 lata temu i mnóstwo razy użalałem się nad swoimi pracami jakie to są beznadziejne w porównaniu z innymi. Gwarantuje Ci, że jeśli będziesz rysować często to prędzej czy później zobaczysz, że jednak zaczyna coś wychodzić. Ja jestem tego nawet dobrym przykładem, dlatego też zostawiam u Ciebie komentarz bo motywacja do dalszego tworzenia to też podstawa  okok
Mak i papuga ara całkiem fajne  tak Jeśli masz już pastele olejne to warto pomyśleć o suchych. Ja się na nie przerzuciłem dopiero jak o nich usłyszałem, czyli po prawie roku, niestety.
Pozdrawiam ;)
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 20 Styczeń 2013 - 19:16:01 »

No jasne, początki chyba każdy miał różne....nie od razu artystą się człowiek staję , nie którzy mają super talent i łatwo im to wychodzi , inni muszą popracować by za ileś tam lat obraz się podobał , ja zaczynałam w podobnym wieku co ty może ciut wcześniej i Twoje pracę są lepsze od moich , w końcu stwierdziłam że maluję tak jak widzę i przestałam zastanawiać się jak to namalować / rysować . Więc ćwicz ćwicz a będą z Ciebie ludzie , pisałeś u mnie że moja praca jest  ładna a to tylko przez mój zapał i ćwiczenia ... więc powodzenia  okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
demek33
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 20 Styczeń 2013 - 19:40:08 »

Witaj Syriuszu!

To pięknie kiedy taki młody człowiek zabiera się za rysunek czy malarstwo.
Pamiętam jeszcze moje czasy kiedy  zaczynałam naukę w Liceum Plastycznym.
Na początku nienawidziłam tych przedmiotów. Prace nie wychodziły mnie  takie jakich bym sobie życzyła, wiele rzeczy mnie zniechęcało.
Później z czasem może tez i na wskutek choroby zaczęłam coraz bardziej się w to w zagłębiać.
Malarstwo i rysunek przynosiły mnie satysfakcje i  rozluźnienie.
Od tamtego czasu  moje życie stało się bardziej wzbogacone .
Dzisiaj już nie posiadam tych prac, które tu prezentuje wszystkie zniszczyłam w przypływie gniewu kiedy miałam gorszy dzień.
Jednak rysunek i malarstwo stał się dla mnie z czasem najbliższy mojemu sercu. Jest rzeczywistością do której uciekam przed chaosem tego świata.
To co robię tworzy moja rzeczywistość.

Życzę Tobie na tej drodze jak najwięcej sukcesów, żebyś się nie zniechęcał, jak najwięcej wytrwałości.
Niech rysunek i malarstwo stanie się wyznacznikiem Twojej drogi wzbogaconej przez inne dyscypliny sztuki. Tego Tobie życze z całego serca.

Powodzenia, jak na początek bardzo dobre.
Pozdrawiam oczko
jarygon
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 21 Styczeń 2013 - 00:21:31 »

Dołączam się do tego co napisali przedmówcy . Papuga nr 3 wyszła Ci bardzo fajnie , a to dobrze wróży na przyszłość .
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 07 Luty 2013 - 18:02:32 »

Och Eragon, Ty to potrafisz zachęcić do pracy beczy Sam na razie nic nie pokazałeś, a krytykujesz ostro.........Syriusz nie napisał, "patrzcie i podziwiajcie moje dzieła", uważa iż nie są najlepsze ale  pokazuje je, ma chęci, zapał więc z czasem będzie lepiej, coraz lepiej. Zdarzają się tacy genialni artyści, którzy już w tak młodym wieku mogą robić kopie Rembrandta np., może Ty też do nich należysz, ale nie wszyscy od razu wszystko potrafią, liczą się chęci i praca tak

usmiech
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 11 Luty 2013 - 16:41:10 »

Drogi Syriuszu, uważam te prace całkiem za niezłe jak na początek oczywiście, papuga mi się podoba, przy reszcie pokazałeś, że masz umiejętność obserwacji i przelewania przedmiotów na papier w sposób rzeczywisty tzn, papuga jest papugą itd., moja historia z malowaniem zaczęła się podobnie jak innych którzy dodali wpis w Twojej galerii, mój pierwszy koń był taki że dziś wstydzę się go komukolwiek pokazać, ale zatrzymałam go na pamiątkę rozpoczęcia mojej przygody z malowaniem, u Ciebie naprawdę nie jest źle, maluj, maluj a na 6-7 stronie Twojej galerii (która mam nadzieje niedługo zostanie stworzona) zobaczysz rezultaty i wyniki, zobaczysz różnicę.
Ostatnio kupiłam sobie bografię Lucjana Freunda. Na pierwszych stronach były zamieszczone jego pierwsze prace, nie pamiętam już w jakim był wieku ale fakt jest faktem, że były to jego początki, powiem Ci, że o takie początki nie podejrzewałabym nawet tak wielkiego Mistrza jakim sie później okazał.
Tak więc do roboty bo widzę że naprawde coś z tego będzie. Tylko się nie spiesz, pośpiech to zły doradca, ja się już o tym przekonałam, czekamy więc wszyscy na następną pracę, pozdrawiam Cię gprocą  okok
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 22 Luty 2013 - 20:35:52 »

Eragon, krytyka jako "siła napędowa sztuki"......i owszem, ale krytyka konstruktywna. Taka jak Twoja niczego "nie napędza i nic nie wnosi" bezradny Mnie się może nie podobać wiele rzeczy, ale to nie jest konstruktywne. Jest jeszcze coś takiego jak empatia, odczuwanie empatii, liczenie się z uczuciami innych.  Obrazki Syriusza nie są może najlepsze, ale dopiero zaczyna i raczej potrzebuje zachęty, porady..........a nie potępienia w czambuł, bo mnie się nie podoba. Jednym słowem Eragonie, do krytyki trzeba dorosnąć, bez obrazy tak

usmiech
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: