Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 23:06:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: marlena  (Przeczytany 66847 razy) Średnia ocena: 4
teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #200 : 04 Marzec 2015 - 10:48:41 »

Rzeczywiście zdjęcie do "kitu" ale obraz sam w sobie fajny, tylko gdzie ta pestka? mysl

Ps. marlenko popraw te niewidoczne prace.
Ponów ich wrzucenie na forum.
"Na niesamowitej łące", "Niesamowite"
Już Cię wcześniej prosiłam o za aktualizowanie zdjęć Twoich prac.
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #201 : 05 Marzec 2015 - 10:23:36 »

Gość (?) czeka które z nich zadławi się tą pestką?.........tak? a może już z góry przesądzone, że obydwoje?

usmiech
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #202 : 06 Marzec 2015 - 09:34:16 »

Chyba można już mówić o  Twoim oryginalnym stylu. Masz fajne pomysły i nie wahasz się przelewać ich na ogromne płótna. 140x120! Moja "bitwa pod grunwaldem' była mniejsza usmiech
Zacznij wreszcie używać 'imgur' zamiast kombinować z jakimiś dennymi hostingami, z których obrazki znikną Ci po tygodniu.
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #203 : 06 Marzec 2015 - 14:08:48 »

dzięki Towicz za ocenę, Twoje zdanie liczy się dla mnie bardzo, jak mało kogo.
Muszę dać sprostowanie odnośnie wymiarów ostatniej pracy, pisałam na oko i niestety moje oko mnie zawiodło.
Praca ma 130 x 100. Towicz zmusił mnie do zmierzenia  :)Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Tak się jeszcze zastanawiam, może pomoglibyście mi - drodzy Forumowicze w jednej kwestii.
Zastanawiam się nad pójciem na studia podyplomowe na ASP (zdaje się, że to 2 semestry są).
Na normalne studia nie ma szans już u mnie. Praca nie pozwoli.
I tak właśnie się zastanawiam czy mi to coś pomoże czy totalna strata pieniędzy.
Może głupio zabrzmiało "CZy mi to coś pomoże" bo na pewno nie zaszkodzi ale chodzi mi przede wszystkim traktowanie takich podyplomowych studentów później na rynku sztuki.
Wiem z doświadczenia (bo zapytałam parę galerii czy przyjmą moje prace i wszyscy oprócz jednej galerii była na nie), że galerie sztuki raczej nie chcą przyjmowania w swe progi prac amatorów. Psuje im to reputację ponoć. Na szczęście ta jedna galeria która nie powiedziała "nie" sprzedała mój obraz z czego bardzo się ucieszyłam o podniosło to moją samoocenę.
I właśnie zastanawiam się czy pójście na choćby roczne studia na ASP sprawi, że galerie nie będą zamykały przede mną drzwi.
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #204 : 19 Marzec 2015 - 22:22:34 »

wiem, wiem Towicz.. znów korzystam z tego h....go hostingu ale wrzucam, żebyście mogli ocenić.
nie mam narazie siły rozkminiać inne hostingi.
wybacz mi prosze
muszę się pochwalić, że tą babę ze świnią na ramionach dostałam nagrodę w konkursie "Niesamowite" także tą pracą po prostu pociągnęłam ten temat. Malując posturę inspirowałam się L.Freudem
Olej, rozmiar 100x80

przez administrację forum
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: