Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 07:09:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: czyCztery (Sztuki plastyczne)  (Przeczytany 38109 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #40 : 28 Grudzień 2013 - 19:37:39 »

Bardzo ładne prace  okok ale wyglądają na  bardziej  olejne niż wodne

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #41 : 29 Grudzień 2013 - 13:39:58 »

"Nieobecny łaskawca", bardzo fajna praca, choć też w pierwszej chwili sądziłam, że to olej. Malowałeś chyba bardziej "suchymi" akwarelami, bo nie ma takiego "rozlania".........

usmiech
czyCztery
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 31 Grudzień 2013 - 14:48:55 »

Hej, dzięki za odwiedziny i wpisy. Farbki zakupione latem przy okazji zakupów w jednej ze skandynawskich sieci dyskontów w Polsce, w opakowaniu dwanaście pojemników po 12 ml., cena 5 zł. Maja wypróbowała je natychmiast, konsystencją przypominały plakatówki, ale możliwości kryjące. "Kto daje i zabiera"- kupiłem jeszcze jedno opakowanie, farbki szybko się skończyły, niemniej jednak dały dużo radości, którą chcę się z Wami podzielić  oczko . Mazurskie klimaty... Wg. zdjęcia własnego "autorstwa" ma się rozumieć.

15. Jezioro Niegocin, 21x21, karton, farby wodne.

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
lestat
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 02 Styczeń 2014 - 07:31:58 »

Podoba mi się ten obraz. Nie bije kiczem. Generalnie dobre wrażenie daje. Kolorystycznie wszystko mi pasuje. Nie cierpię nieuzasadnionych żywych kolorów, a tu czuć pewność  siebie, śmiałość i przede wszystkim świadomość.
Poza tym podobają mi się obrazy z dziewczynką i gołębiami. Kolorystycznie może do mnie nie przemawiają, ale lubię logikę tych obrazów, śmiałe ruchy pędzla i znowu świadomość tego co się robi.
Patrząc na twoje prace mniemam, że jesteś po szkole plastycznej. Widać w pracach profesjonalizm.

Hej, dzięki za odwiedziny i wpisy. Farbki zakupione latem przy okazji zakupów w jednej ze skandynawskich sieci dyskontów w Polsce, w opakowaniu dwanaście pojemników po 12 ml., cena 5 zł. Maja wypróbowała je natychmiast, konsystencją przypominały plakatówki, ale możliwości kryjące. "Kto daje i zabiera"- kupiłem jeszcze jedno opakowanie, farbki szybko się skończyły, niemniej jednak dały dużo radości, którą chcę się z Wami podzielić  oczko . Mazurskie klimaty... Wg. zdjęcia własnego "autorstwa" ma się rozumieć.

15. Jezioro Niegocin, 21x21, karton, farby wodne.

Pozdrawiam, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #44 : 02 Styczeń 2014 - 10:49:20 »

w konkursie rysunku "Martwa natura - ołówkiem"
Martwa natura z Wehikułem Czasssu i okiem (przymrużonym) - czyCztery

czyCztery
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #45 : 06 Styczeń 2014 - 11:55:55 »

Hej, Lestat!
Dzięki za dobre słowo. Uczyłem się "prywatnie" rysunku przez pewien okres czasssu, a reszta... jest pracą nad sobą, a czasem również przytulę cenne wskazówki techniczne udzielane przez profesjonalistów. Jeden z nich na powrót zachęcił mnie do malowania ( jego wypowiedzi znajdziesz na pierwszych stronach mojej galerii ) i chce przedstawiać moje prace na własnych stronach internetowych, za co jestem wdzięczny.

Hm. Życie może uczyć ważenia słów i pokory. Dawno, dawno temu, w czasssach kiedy wydawało mi się, iż "pozjadałem rozumy" w dziedzinie rysunku,  oczko wysłałem na jakiś lokalny konkurs ( pierwszy raz poddawałem się opinii innych ) dwa ołówkowe portrety. Byłem bardziej niż przekonany o dobrze wykonanej "robocie" i usychałem czekając na wyniki... Obie prace zostały zmiażdżone. Wytknięto błędy, z którymi ciężko się było nie zgodzić (po pewnym czasssie) lub niuanse, dając przecież powód.
Minęły lata... Ręka skostniała od nicniemalowania  oczko lecz trafiłem na forum tessart, a dzieląc się z Wami dawnymi pracami wracałem myślami do lat beztroski. Z miłego odrętwienia wyrwał trzask łamanych biegunów wierzchowca i zdanie- tu próba cytatu- "ktoś, kto maluje nie do przyjęcia"... Piszę to, ponieważ Twoja opinia, Lestat, jest "diametralnie" różna, co stawia mnie w semantycznym szpagacie i "trzyma w tej niewygodnej pozycji".  usmiech
Pozdrawiam.
czyCztery
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #46 : 12 Styczeń 2014 - 13:17:41 »

Idźmy zatem dalej. Malarsko zainstalowana rzeźba w oparciu o kolaż.

16. "Papier stwarza Człowieka" 39x50, płyta wiórowa, papier.

Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #47 : 01 Luty 2014 - 07:46:50 »

Jezioro Niegocin, super ! ta przestrzeń pięknie oddana.

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
czyCztery
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #48 : 14 Październik 2014 - 20:46:20 »

Hej, dzięki, Vagabond! Daaawno mnie tu nie było, ale nie zasypiam gruszek w popiele. Oto jedna z ostatnich prac: "Babka wywróży", 40x50, akryl+ płótno do sześcianu+ papier.

Pozdrawiam!

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #49 : 15 Październik 2014 - 08:25:02 »

Pięknie.  okok Jesteś artystą - płodnym i wyobraźnią
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: