Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Sierpień 2019 - 13:02:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sisi  (Przeczytany 40688 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 24 Maj 2008 - 19:01:31 »

Bo on też miał swoje talerze i jeden był przepiękny z takim kogutem i to właśnie to tylko że to tu  nie widać tych wgłębień wyrytych ;/

Ojej w komentarzu pomyłka to nie żadna twarz to KOGUT :D
GAdS

Linki sponsorowane:

Evelyn
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 08 Czerwiec 2008 - 16:53:54 »

Ciekawe prace^^ Najbardziej spodobał mi się ,,Hipopotam"
teresa
Admin
*

Aktywność:
17%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 08 Czerwiec 2008 - 17:51:56 »

Co do moich prac wiem że nie są ciekawe    
ależ  Sisi przepiękne są Twoje dzieła, nie miej watpliwości. Moim zdaniem zapowiadasz się na dobrego, (może i więcej "mistrza") rzeźbiarza  czego Ci z całego serca życzę. Wszystkie rzeźby, które zamieściłeś w galerii forum, mi się osobiście bardzo podobają. Nie znam się na rzeźbie, ale widać w nich rękę cudownie uzdolnionego młodego człowieka. oklasky
Rysunki też się zapowiadają na interesujące. Więc Sisi maluj, rzeźb, i ciesz się talentem jaki zapewne masz.  okok
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 08 Czerwiec 2008 - 17:58:19 »

dziękuję p. Tereso za miłe słowo usmiech
kogumi
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 09 Czerwiec 2008 - 15:21:33 »

Twoje prace są super i chociaż jesteś ode mnie mnie troszeczke młodszy, to myślę, że powinieneś udzielić mi korepetycji  oczko. (w zamian mogę sie w razie czego odwzajemnic fizyką albo chemią <żarcik>) 3mam kciuki za Ciebie i Twoje prace usmiech
MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 12 Czerwiec 2008 - 17:02:17 »

Bardzo mi się podobają Twoje prace7 kot, 9. tukan,18 pojemniczek ,23. " Bóg ma wszędzie swe oczy  okok oklasky
Ciekawe pomysły i  w tak młodym wieku zapowiadsz się na dobrego artystę  rotfl  Zachęcam do doskanlenia się w tym kierunku bo posiadasz  spory poteciał artystyczny   rotfl
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 12 Czerwiec 2008 - 20:25:11 »

29. "Dom Babci" węgiel

30. "Kosmos" akryle A3

31. "Łąka" akryle A4

32. "Góry" węgiel i pastele

33. "Piwonie" węgiel

34. "Flowersy II " ołówek

35. "Flowersy III " węgiel

36. "Między nocą a dniem ... " pastele suche A3

37. " Flowersy IV " akwarele A3
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #17 : 16 Czerwiec 2008 - 14:47:20 »

yabai  boisie
Niby już wcześniej przeglądałem twoją galerie ale nie wypowiadałem się … (jak mogłem prawda?)
No to się zrekompensuje (lepiej późno nisz wcale nie?)       
3. "Biżuteria" Fajnie zrobiłeś ten cień  mysl
4. "Korona" Nie złe podkreślenie
11. "Flowers'y" pomysłowe... Nieźle
23. " Bóg ma wszędzie swe oczy " kakkoii ! Bez kitu masz taki sprzent do takich rzeczy? :szok:
25 "kwitnący krzak " Jak prawdziwe ale troche smutnawe ... Dusza artysty co?  oczko
37. " Flowersy IV " Kolorek odrazu ciepełkiem promienuje ... wiecej takich onegai-shimasu  zawstydzony
To tyle jeśli chodzi o moich faworytów na których z uciechą spoglądam za każdym razem gdy je widzę  usmiech

A coś za skromny jesteś z tego co wywnioskowałem obcując z tobą . Więcej wiary w siebie bo im więcej jej posiadasz to tym lepiej to przelewasz na swoje prace . A potrafisz to zrobić ... Tak jak z pewnością te twoje zwycięskie "Piwonie"  tak
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 16 Czerwiec 2008 - 14:56:28 »

Dzięki Sui Fong
Wypalarkę mam pożyczoną na dość długi okres od kolegi ale to jest tak samo skonstruowane jak maszyna do cięcia styropianu transformatorek i drut oporowy usmiech. Swoją droga to co ty tam mówisz ?? np.
kakkoii
onegai-shimasu
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #19 : 16 Czerwiec 2008 - 15:13:49 »

Gdy byłem w górach, urwałem się z nudnej wycieczki po karczmie i wpadłem do sklepu z pamiątkami i kupiłem sobie ciupagę. W dodatku sklepikarka wypaliła mi na niej właśnie wypalarką moje insygnia. Pierwszy raz w życiu wtedy to widziałem strasznie mnie to zafascynowało ahh około 10 lat miałem w tedy (nostalgia… Dlatego tak przykuło to moją uwagę)

*kakkoii  - świetne 
*onegai-shimasu    - proszę (gdy prosimy o przysługę) 
p.s
Przepraszam za tę japońszczyznę ale już tak odruchowo czasem mam często nią rzucam w gronie przyjaciół
(przydaje się jak musisz zabluznić a nie możesz … bo przynajmniej nikt nie wie o co chodzi :D)

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: