Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 07:03:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sisi  (Przeczytany 41275 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 18 Maj 2008 - 14:02:36 »

Hej !
Mam na imię Konrad mam 13 ( rocznikowo ) lat kiedyś jako małe dziecko lubiłem rysować  od lipca praktycznie mówiąc zeszłego roku postanowiłem iść w tym kierunku . Poszedłem na warsztaty ( wakacyjne " Lato z Muzami " ) gdzie pochłonął mnie świat ceramiki i rzeźby Potem doszło do tego rysunek i malarstwo ( sporadycznie) od nie dawna poświęcam temu o wiele więcej czasu . Można powiedzieć że raczkuję w rysunku jak i malarstwie więc moje prace - wy możecie ocenić jako nadawające się jedynie na rozpałkę do kominka ...

1. "Świerk na Śniegu" -  okładka kartki okolicznościowej , farby~tempery , papier~blok rysunkowy(A5), techniczny. 
2007

2. "A ulotność staje się większa" - szkic? , ołówek , papier~blok rysunkowy(A3)
04.05.2008

3. "Biżuteria" - wzieło mnie ostatnio na takie projekty , ołówek , papier~blok rysunkowy (A3)
04.05.08

4. "Korona" - wiem że krzywo xD, cienkopisy , papier~blok rysunkowy (A3)
04.05.08

5. „Mglisty poranek” – ohydne , wiem ale to jest mój pierwszy rysunek wykonany suchą pastelą nigdy jeszcze takowymi nie rysowałem , trochę nietypowe zjawisko , ale fajne i na pewno w niedługim czasie wykonam drugi być może lepszy jakościowo obraz , pastele suche , papier~papier ścierny ( 22,5cm x 27,5cm )
18.05.08

Zmodyfikowany obrazek

GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #1 : 18 Maj 2008 - 14:17:01 »

ucz się ucz. Jak na młodego chłopaczka który coś tam zaczyna bazgrać niezle  ghiii będzie coś z ciebie powodzenia
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 18 Maj 2008 - 14:54:29 »

Rzeźba, Ceramika itp...

6. "Pies"

7. "Kot"

8. "Złoty kot"

9. "Tukan"

10. _______________________
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 18 Maj 2008 - 17:03:37 »

Niezłe te Twoje obrazki - szczególnie 1 i 2.
Co do 5 - tytuł pracy to "Mglisty poranek" ...a mgły nie widać  oczko Drzewa - czym bardziej oddalone, tym bardziej powinna zakrywać je mgła.
Widzę, że i w rzeźbie dajesz radę. Najbardziej podoba mi się Tukan (9) i Pies (6), choć pozostałe prace też fajne.

PS
SisiisiS, takie małe uwagi do Ciebie:
- Nie pisz posta pod swoim postem - modyfikuj ten ostatni - tak żeby nie było dwóch Twoich postów jeden pod drugim.
- Nie rób linii za pomocą znaków "_" czy "-" z klawiatury. Jeżeli chcesz użyć linii oddzielającej różne zagadnienia - skorzystaj z symbolu BBCode  (pozioma linia ze strzałkami na końcach - trzecia od prawej w górnym rzędzie znaczków) lub po prostu napisz:
Kod:
[hr]
- Nie używaj tych samych liczb do opisu prac - Pies powinien mieć już 6, Kot 7 itd. (poprawiłem).
Pozdro.
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 18 Maj 2008 - 19:38:02 »

11. "Flowers'y" - a takie kwiatki wymyślone , ołówek , papier~papier ksero
18.05.08

12. "Zielono-biała Czerń " ... , ołówek , papier~papier ksero
18.05.08

12. " Kosmiczne kontrasty …" - to nie jest  słońce bardziej inspirowałem się księżycem odbijającym światło tylko częścią ( żółć ) wiem że księżyc nie jest taki żółty ale to co przedstawiłem nie można dosłownie tłumaczyć . To po prostu jest coś co odbija mocno światło , jest żółte i nieoświetlona część zapada w mrok , całkowity mrok xD , akryle z netto , papier~ zwykły blok rysunkowy (A4) bez żadnego gruntu :P
19.05.08

Lena
Gość
« Odpowiedz #5 : 20 Maj 2008 - 09:25:16 »

Bardzo ciekawe prace usmiech  okok Kazda ma cos w sobie.

nie zniechecaj sie i pracuj dalej (pod warukiem ze masz z tego przyjemnosc ,no i ze starcza Ci czasu usmiech )

Mnie podobaja sie szczegolnie nr 1 i 2 oraz 12, chociaz w 12 troche za malo kontrastu (odrobinke usmiech). Nie wiem zreszta czy skan odzwierciedla to co masz w rzeczywistosci na kartce.
Flowersy troche zbyt "mechaniczne", keska troche twarda, ale nieszkodzi , cwiczenie czyni mistrza usmiech

Cermiki sa bardzo bardzo, im bardziej w projektach bylo twojej inwencji, twojego wlasnego pomyslu, tym lepiej. Zreszta jesli nawet to sa "kopie" to ladnie zrobione no i doswiadczenie z calkiem nowym materialem i technika przyda sie (ja nie mialam okazji wypalac swoich "tworow", wiec zaginely w mroku historii  rotfl )

nr 3 i 4 - jakby niedokonczone?

Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 20 Maj 2008 - 13:28:44 »

3 i 4 masz racje nie dokończone ale jakoś nie chciało mi się do nich wracać ?
Mechanicznie co to znaczy bo nie do końca wiem co mam i jak poprawić - byłbym wdzięczny za rady usmiech
Rzeźby wykonywane były z pamieci i fotek nie inspirowałem się czyjąś sztuką :P
Lena
Gość
« Odpowiedz #7 : 20 Maj 2008 - 21:17:54 »

3 i 4 masz racje nie dokończone ale jakoś nie chciało mi się do nich wracać ?

To nie wracaj do nich usmiech serio...

Z tą moją uwagą o mechanicznych kreskach chodzi mi mniej wiecej o to, ze w rusunku jest ciekawiej, kiedy kreska jest zroznicowana (sa i cienkie i grube, jasne i ciemne) - tak jak w Twojej pracy nr 2 i 12
 A tak naprawde nie zawracaj sobie za bardzo ta moja uwaga glowy usmiech bardziej w kompozycji i sposobie kreskowania podoba mi sie po prostu twoj rys  nr 2 i 12.
Tak rysuj i tak trzymaj. flowersow tez niepoprawiaj - narysuj nowy rysunek usmiech
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 24 Maj 2008 - 18:27:39 »

14. "zniosłam jajo" -  rzeźba usmiech

15. "MADAM" - rzeźba

16. kolory nie są inspirowane Picassem ale wyryta twarz tak usmiech

17.  " miedziana waza " szkliwiona i obwinięta drutem miedzianym

18. "Pojemniczek"

19. " Twarz bez oczu"

20. " Maska"

21. "Popielniczka"

22. "Tulipany" akryle na kartce technicznej ( A3)

23. " Bóg ma wszędzie swe oczy " wypalarka na tablicy korkowej

24.  "żyrafa" ołówki (A5)

25 "kwitnący krzak " ołówki ( A4

26 " między ziemią a niebem" akryle ( A3)

27. "kwiatki" (A4) ołówki

28. "Stokrotki" akryle na kartonie

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #9 : 24 Maj 2008 - 18:38:00 »

madam jest całkiem ciekawa .Poza tym ta inspiracja picassem jak to dokładnie rozumiesz??
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: