Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Maj 2019 - 18:15:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sisi  (Przeczytany 39372 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sert
Gość
« Odpowiedz #60 : 01 Luty 2009 - 15:55:32 »

Sisi, Twój obraz na pewno nie jest reprodukcją bo reprodukcja to kopia oryginału wykonana metodą drukarską lub fotograficzną. Kopią też nie jest ze względu na zdecydowane różnice pomiędzy Twoją pracą a oryginałem. Jeśli już jakoś nazywać to może - "malarska interpretacja"?
GAdS

Linki sponsorowane:

Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #61 : 01 Luty 2009 - 17:36:19 »

no i oto mi chodziło, bo nie wiedziałem czy moge podpisywać swoim tytułem usmiech
sert
Gość
« Odpowiedz #62 : 01 Luty 2009 - 20:02:57 »

Myślę, że śmiało możesz podpisywać usmiech A jeśli już chcesz być całkiem w porządku możesz dodać "wg C.D. Friedricha". I wtedy nikt się nie przyczepi że plagiat albo że nie do końca Twój pomysł bo wiesz, bywają różni "nawiedzeni".
bartek17
Użytkownik zbanowany
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #63 : 10 Kwiecień 2009 - 20:59:48 »

uważam ze twoje wszystkie tempery sa bardzo łądne i dziwie sie ze nie chcesz walczyc w kwiakach skoro masz taki talent do kwiatków nie niszcz go tylko bierz sie za robote hehe   rotfl

Powiedzieć,że jest się sobą to sztuka.Być sobą-bezcenne:)
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #64 : 16 Kwiecień 2009 - 17:28:08 »

bartuś uwaga nie na miejscu ;)  Sisi mma trenowac, malowac wszystko. probiowac raz kwiatem, raz kubeczek i wazonik , domek, ludzika etc. zamykając sie na kwiatki Sisi ugrzęźnie. ja swego czasu zamknąłem sie na wiele rzeczy i teraz mam z tym problemy. tak wiec Sisi wszytskiego po trochu, duzo rysuj a za lat kilka wywalisz na biurko emerytowanego juz Serta  takie prace ze biedak sie schowa pod szafe ze wstydu ;) czego tobie  i sobie i wielu innym uczącym sie życzę usmiech

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
teresa
Admin
*

Aktywność:
17%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #65 : 16 Kwiecień 2009 - 18:31:18 »

Sisi czegoś tu nie rozumiem to znaczy ;
tak próbowałem zrobić reprodukcje tego czegoś ponizej ale nie wypaliła i zrobiłem po swojemu ...
Caspar David Friedrich olej, pejzaż zimowy 1811:

czy to jest Twoja praca? na podstawie tego "Pejzażu zimowego", które zamieściłeś Caspara ?
bo trochę dwuznacznie brzmi Twój post.
"tak próbowałem zrobić reprodukcje tego czegoś ponizej..
...nie wypaliła i zrobiłem po swojemu ".

wreszcie na koniec zamieściłeś autora tej pracy. Więc jak jest do końca czy to Twoja praca? t.z. wykonana kopia przez Ciebie? mysl
Kiedy oglądam Twoje prace, to ten "Pejzaż zimowy " bardzo różni się stylem malowania od dotychczasowych Twoich obrazów.  mysl
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #66 : 17 Kwiecień 2009 - 11:49:57 »

to był oryginał to co ja zrobiłem było o wiele wcześniej. Na koniec zacząłem też eksperymentować z tymi laserunkami bursztynowymi

To jest mój.

Posty połączone: 17 Kwiecień 2009 - 13:47:11
49. Mój Nowogard płyta i akryle 38x48

50. Nowogard II akryle, karton. 50x70

51. A2, ołówek  dla poćwiczenia :D
vakacje
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #67 : 23 Kwiecień 2009 - 05:09:30 »

Te dwa ostatnie (mój Nowogard i Choinki) wydają mi się (pisze wydają bo ekspertem nie jestem) o wiele lepsze od poprzednich.
To znaczy tamte też niektóre mi się bardzo podobały, ale widzę postępy w twoich pracach.
A drugi skan choinek cudny, taki ciepły w porównaniu z oryginałem.
Kiedy miałam 13,14 lat też rysowałam i to było całym moim życiem.
Potem zrezygnowałam z tego i żałuję do dzisiaj.
Nie żebym jakąś karierę w tej materii straciła (chociaż oczywiście nigdy nie wiadomo)
ale po prostu gwiazdy prawdziwe wymienilam na te w stawie.
Także kibicuję Ci Sisi ze względów osobistych! również.
Super prace!
(a liceum plastyczne będzie?)

vakacje
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #68 : 23 Kwiecień 2009 - 07:45:01 »

Liceum plastyczne ?  bezradny sam jeszcze nie wiem jedni odradzają drudzy przekonują ...
ale chyba tak a potem na architekturę krajobrazu - zawsze kochałem rośliny :D
wiesz ja też jakoś tak czuje, że jakoś tak coraz więcej rzeczy dostrzegam tylko jeszcze nie
 potrafię tego przekazać. No właśnie w tym przekazaniu, oddaniu tego co widzę jest pies pogrzebany ^.-

52. Karton, A2 akryle "NowogardIII"

53. Akryl, płótno, 50x50 "Martwa Natura"

echo
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #69 : 24 Kwiecień 2009 - 20:58:08 »

Sisi, bardzo podoba mi się cała Twoja galeria, bo pokazuje jak się uczysz, rozwijasz... Te ostatnie prace są coraz bardziej... nie wiem jak to powiedzieć... "dorosłe", "malarskie"... Fajne są choinki. Bardzo lubię Friedricha. Ale najbardziej podoba mi się nr 52. Fantastycznie wyszły Ci te trzciny na pierwszym planie.
Podoba mi się też to, że nie boisz się próbować, eksperymentować. W porównaniu z Toba czuję się jakaś taka skostniała  oczko Czekam na Twoje nowe obrazy. Pozdrawiam!
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: